بسیاری از مردم بر این باورند که با وجود آن که می توانند امنیت ساختمان خود را با حفاظ فرفورژه افزایش دهند، اما در عین حال سبب می شوند ساختمان ظاهری نه چندان زیبا به خود بگیرد و وجود حفاظ های زشت نمای ساختمان را تغییر دهد.

اما باید بگوییم گذشت دورانی که حفاظ‌ها، تنها میله‌هایی آهنینی بودند که قرار بود امنیت را تامین کنند و ظاهرشان هیچ جذابیتی نداشت. امروزه حفاظ های فرفورژه طراحی شده‌اند که علاوه بر تامین امنیت، می توانند با ظاهر جذاب خود، نمای ساختمان را حتی زیباتر از گذشته کرده و در طراحی و رنگ‌های گوناگون سبب جذابیت پنجره‌ها و درب‌های ساختمان شما شوند.

در واقع با توجه به موارد گفته شده، در این صفحه می خواهیم شما را با حفاظ فرفورژه که این روزها طرفداران بسیار زیادی نیز دارد، آشنا کنیم و از ویژگی های آن برایتان بگوییم.

حفاظ فرفورژه، یک انتخاب زیبا برای پنجره!

حفاظ فرفورژه با جای گلدان

همان طور که گفته شد حفاظ فرفورژه یکی از محبوب‌ترین مدل از حفاظ پنجره است تا جایی که بسیاری از افراد به دلیل طراحی خاص و زیبای این نوع حفاظ، به سراغ آن می روند و آن را انتخاب می کنند. در ادامه نمونه هایی از دلایل انتخاب این نوع حفاظ را برایتان شرح می دهیم:

 • قیمت مناسب
 • مدرن بودن و زیبایی
 • مقاومت بالا
 • امکان طراحی بر اساس نیاز مشتری
 • امکان نصب آسان
 • و…

تصور کنید این نسل جدید حفاظ فرفورژه، می تواند کامل بر اساس سلیقه و خواست شما طراحی شود تا جایی که حتی ممکن است بخشی را نیز برای گذاشتن گلدان داشته باشد.

حتما بخوانید: جدیدترین طرح حفاظ پنجره را قبل از سفارش ببینید!

قیمت حفاظ فرفورژه

قیمت حفاظ فرفورژه

قیمت حفاظ فرفورژه از سایر حفاظ‌ها ارزان تر است و این امر یکی از مهمترین دلایل محبوبیت این نوع حفاظ، میان مردم به حساب می آید. هر چند باید بدانید تعیین هزینه و قیمت حفاظ فرفورژه به عوامل گوناگونی وابسته است که نمونه هایی از آن عبارتند از:

 • وزن
 • متراژ
 • میزان کار
 • طرح و پیچیدگی تزئینات
 • نوع رنگ استفاده شده
 • دستمزد جوشکاری
 • و…

حتما بخوانید: مراحل رنگ آمیزی درب حیاط

انواع حفاظ فرفورژه

انواع حفاظ فرفورژه

اگر بخواهیم در مورد انواع حفاظ فرفورژه بگوییم، می توان به نمونه هایی چون داخلی، خارجی، ساده، طرحدار، دارای فلاور باکس و… اشاره کرد. در واقع شما می توانید تصمیم بگیرید که می خواهید حفاظ را از داخل نصب کنید یا از خارج. انواع نرده راه پله و جدیدترین مدل نرده تراس را در این صفحه مشاهده کنید.

در این صورت باید یکی از دو دسته داخلی یا خارجی را انتخاب نمایید که هر کدام از این ها شرایط خاص خود را برای نصب نیاز دارد و پیش شرط‌های ویژه خود را می طلبند که در مسیر یک فرد متخصص حرفه ای می تواند شما را یاری کند و بگوید آیا امکان نصب در داخل یا خارج را دارید یا خیر.  

از سوی دیگر بسیاری از افراد به طرح‌های ساده‌ای که صرفا میله‌هایی کنار هم هستند، علاقه مند بوده و نمی خواهند هیچ طرحی بر روی حفاظ خود داشته باشند که ساخت این مدل در آهنگری هم راحت‌تر می‌باشد. از همین رو این افراد طبعا به سراغ حفاظ فرفوژه ساده می روند.

اما برخی دیگر، علاقه مند هستند حفاظ‌شان طرح داشته باشد و زیبایی بصری به نمای ساختمان ببخشد از همین رو طرح های گوناگونی را انتخاب می کنند. این طرح ها می تواند از طبیعت گرفته شده باشد و تصویری از یک درخت، گل و… را به نمایش بگذارد.

علاوه موارد گفته شده، نوعی حفاظ روی دیوار فرفورژه وجود دارد که دارای باکس گلدان بوده و این امکان را برای افراد ایجاد می کند تا علاوه بر تامین امنیت خانه خود، بتوانند با استفاده از گلدان‌های زیبا و قرار دادن آنها در باکس مخصوصی که در حفاظ فرفورژه تعبیه شده است، نمای ساختمان خود را زیباتر از پیش کنید.

حفاظ فرفورژه استاندارد

حفاظ فرفورژه استاندارد

اگر به دنبال خرید و نصب یک حفاظ فرفورژه ماندگار و مقاوم هستید، باید توجه داشته باشید که حفاظتان میبایست شرایط ویژه ای داشته باشد. به طور نمونه استفاده از پروفیل 20 در 20 و همچنین کلاف دور پروفیل 20 در 40 می تواند کیفیت آن را تضمین کند.

از سوی دیگر اگر می خواهید امنیت خانه شما نیز تامین گردد، نمی‌بایست اجازه دهید فاصله میان میله ها بیش از 11 سانتی متر باشد تا امکان رد شدن افراد از آن وجود نداشته باشد و کسی نتواند وارد منزل شما شود.

در پایان

در این صفحه از خدمات آنلاین استاده تلاش کردیم تا تمامی مواردی را که نیاز است در مورد انواع حفاظ فرفورژه بدانید، به شما یادآوری کنیم و بگوییم پیش از هر اقدامی، ابتدا باید شرایط پنجره خود را بسنجید و در نهایت با در نظر گرفتن نیاز و خواست خود، حفاظ مورد نظر خود را انتخاب نمایید.توجه داشته باشید بهترین کار در این مسیر آن است که به سراغ افراد متخصص بروید و از آنها کمک بگیرید.

طبقه بندی شده در