همه ما ضمن ایجاد امنیت با نصب انواع حفاظ برای درب و پنجره ها، به دنبال جدیدترین طرح حفاظ پنجره برای نمای خانه خود هستیم تا ظاهری زیبا به نمای خارجی ساختمان ببخشد.

در ادامه به انواع طرح حفاظ پنجره در مدل های به روز در قالب عکس می پردازیم تا شما بتوانید هنگام سفارش و ساخت حفاظ بهترین و زیباترین طرح را انتخاب نمایید:

توجه داشته باشید که انتخاب مدل حفاظ پنجره به عوامل متعددی بستگی دارد:

  • مکان پنجره: اگر در طبقات پایین تر باشد باید به طور گلی حفاظ کشی گردد.
  • جنس حفاظ: طرح حفاظ پنجره برای هر جنسی متفاوت است؛ به عنوان مثال برای جنس های فلزی نمی توام طرح های استیل را پیاده سازی کرد.
  • قیمت و هزینه ها: این عامل نیز در تعیین مدل حفاظ پنجره بسیار دخیل می باشد که با کسب اطلاعات از آهنگری می توانید به راحتی حدود قیمت را بدست آورید.
  • رنگ حفاظ: انواع حفاظ پنجره در رنگ های زیبایی وجود دارند که به راحتی می توانید آن ها را با دیوارهای خود هماهنگ کنید.

نکته: توجه داشته باشید که بعد از نصب حفاظ ها به نصب توری پنجره بپردازید تا از پرداخت هزینه دوباره جلوگیری شود.

حتما بخوانید: بهترین حفاظ روی دیوار حیاط و باغ

دسترسی سریع به مطالب

انواع حفاظ پنجره:

  1. حفاظ آهنی
  2. حفاظ استیل
  3. حفاظ فرفوژه

که متناسب با هر سلیقه ای می توانیم از انواع آن ها استفاده کنیم. بهتر است قبل از انتخاب هر یک از این نوع حفاظ ها از افراد متخصص در این زمینه اطلاعات لازم را کسب نمایید.

دقت داشته باشید که شما می توانید انواع حفاظ پنجره را برای کوچکترین و بزرگترین پنجره های موجود در خانه خود استفاده نمایید و به طور کلی خانه خود را از دست سودجویان امن نگهدارید.

همانطور که می دانید نصب حفاظ ها بسیار مهم و حیاطی می باشد که علاوه بر استحکام برای جلوگیری از ورود دزدان، زیبایی ظاهری هنگام جوشکاری نیز باید رعایت گردد.

استفاده از مدل نیزه در طرح حفاظ پنجره زیبایی بی نظیری به نمای ساختمان می بخشد که تصیه می کنیم هنگام ساخت از آن قافل نشوید.

حتما بخوانید: بهترین رنگ برای رنگ آمیزی درب آهنی حیاط

طبقه بندی شده در