حفاظ روی دیوار و انتخاب بهترین نرده دیوار از جمله ابزاری است که می‌تواند احساس امنیت و محافظت از افراد خانواده را تامین کند و علاوه بر آن به ایجاد حریم قانونی و حفظ مال ما کمک کند.

در این صفحه از “خدمات آنلاین نکت” به بیان نکاتی برای انتخاب بهترین حفاظ روی دیوار برای باغ حیاط و … می‌پردازیم.

بهترین حفاظ روی دیوار

بهترین حفاظ روی دیوار

وجود تکنولوژی‌های جدید چون حسگرهای حرکتی و نصب دوربین مداربسته اگرچه میزان حفاظت محیط را تا حدی تامین می‌کنند، اما در صورت قطع برق و تمام شدن شارژ آن‌ها و درنهایت ایجاد خسارت، هیچ کاربردی نخواهند داشت.

در صورتی که داشتن بهترین حفاظ روی دیوار موجب عدم ورود افراد ناشناس به محوطه خواهد شد و تا حد زیادی امنیت مکان مورد نظر را تضمین خواهد کرد.

 انواع مختلف بهترین حفاظ دیوار یا  نرده دیوار عبارتند از:

  • حفاظ شاخ گوزنی: همانند مدل شاخ گوزن ساخته و با میلگردهای برنده برای ایجاد ایمنی از ساختمان کاربرد دارد.
  • حفاظ بوته‌ای: مدل حفاظ بوته ای نیز همانند مدل قبل می‌باشد و برای محافظت از منازل مسکونی، مدارس، باغ و شرکت‌ها به صورت معمول استفاده می‌شود. جدیدترین مدل نرده تراس را در این صفحه مشاهده کنید.
  • حفاظ نیزار: به شکل یک نیزار طراحی می‌شود که ضریب امنیت بالا، کیفیت و نوع طراحی جالب آن باعث فراهم شدن میزان زیاد رضایت خاطر مشتریان شده است. از این مدل نیز می‌توانید برای حفاظ پنجره نیز استفاده کنید.
  • حفاظ لاله‌ای: حفاظ لاله ای از مدل‌های جدید نرده دیوار می‌باشد که به شکل گل لاله است. این مدل حفاظ که در قسمت بالایی خود شاخه‌ها به صورت نامنظم تعبیه شده‌اند، باعث شده که امنیت لازمه را برای مکان مورد نظر فراهم نمایند.
  • حفاظ لیلیوم: حفاظ روی دیوار لیلیوم نیز به شکل گل لیلیوم طراحی شده که هر بوته این حفاظ دیوار تعداد قابل توجهی گل لیلیوم نما و در مقایسه با سایر حفاظ‌ها قیمت بالاتری داشته باشد.
  • حفاظ آبشاری: مدل حفاظ آبشاری به این صورت است که سرنیزه‌های تیز به صورت آبشار به سمت پایین خم شده‌اند که مانع از ورود افراد ناشناس به داخل مکان مورد نظر خواهند شد.

حتما بخوانید: بهترین رنگ برای درب حیاط چه رنگی است؟

حفاظ روی دیوار باغ 

حفاظ روی دیوار باغ

مبحث مربوط به استفاده از حفاظ روی دیوار باغ برای برقراری امنیت مکان مورد نظر یکی از مهمترین و چالش‌برانگیزترین مسئله می‌باشد. جهت اقدام برای ساخت حفاظ آکاردئونی روی آن کلیک کنید.

انتخاب یک نرده دیوار باغ که بتواند در حین پوشش‌دهی کامل دیوار باغ و حفظ زیبایی ظاهری، بحث امنیت را نیز برقرار سازد، موضوع را کمی سخت و دشوار خواهد کرد.

برای انتخاب حفاظ مناسب دیوار باغ نکات زیر را در نظر داشته باشید:

دوام و پایداری نرده‌ها

فاصله بین حفاظ‌ها

پوشش کامل دیوار باغ

ضد زنگ بودن نرده‌ها

حفظ زیبایی ظاهری

تیز یا شاخه‌ای بودن نوک حفاظ‌ها

حفاظ روی دیوار حیاط 

حفاظ روی دیوار حیاط

ملاک‌های زیادی جهت انتخاب حفاظ دیوار حیاط و تامین امنیت منزل وجود دارد. اولین مورد برای انتخاب نرده دیوار حیاط، بحث کارکرد اصلی و ایجاد امنیت بالا برای عدم ورود افراد ناشناس به داخل حیاط منزل می‌باشد.

نوع و مدل خاص استفاده شده در حفاظ روی دیوار حیاط باید به صورتی انجام پذیرد که بتواند بهترین محافظ در برابر سارقان باشد تا نتوانند به راحتی وارد منزل شوند.

توجه به مکان دقیق نصب، نحوه اتصال ، فاصله بین میله‌ها ، کیفیت میلگردها از جمله مواردی است که بحث امنیت و کیفیت نصب و اجرا را در پروژه‌های این چنینی تعیین می‌کند.

حتما بخوانید: قیمت حفاظ فرفورژه و انواع آن

نکات در انتخاب حفاظ روی دیوار

نکات در انتخاب حفاظ روی دیوار

 یکی از مهم‌ترین نکات در انتخاب حفاظ روی دیوار بحث کارکرد و مدل آن براساس پوشش‌دهی سطح دیوار می‌باشد تا بتواند بحث ایمنی را تامین نماید.

در واقع کارایی حفاظ و قابلیت عدم شکستگی و تراکم آن برای ایجاد پله شدن به منظور رد شدن از آن نیز باید در مدل‌های مختلف نرده دیوار مدنظر قرار گیرد.

یکی از نکات در انتخاب حفاظ روی دیوار بحث ارتفاع آن می‌باشد. نرده نصب شده بر روی دیوار باید دارای طول، عرض و تراکم مناسب باشد تا بتواند از پوشش‌دهی مناسبی در مقابل سارقین برخوردار باشد.

بحث آهنگری حفاظ نیز یکی دیگر از نکات در انتخاب حفاظ برای دیوار است که  باید مدنظر قرار گیرد. درواقع باید جوشکاری حفاظ و نرده ایمنی به صورت ۲ طرفه انجام شود تا مقاومت لازمه را تامین کند و امکان شکستن و عبور را برابر با احتمال صفر قرار دهد.

در پایان:

 در مجموع می‌توان با توجه کردن به چند نکته ساده اما کاربردی بهترین نرده و حفاظ روی دیوار را برای منزل، باغ، ویلا، محل کار و… انتخاب کنید و عبورومرور افراد را کنترل و از ورود افراد ناشناس جلوگیری کنید. با این کار تا حد بسیار زیادی امنیت محل مورد نظر شما افزایش خواهد یافت.

طبقه بندی شده در