خرید و نصب توری پنجره و درب یکی از اموری است که بی شک در هر خانه ای به آن اهمیت زیادی داده می شود تا در شبانه روز از آسیب حشرات به پوست و همچنین ورود گرد و غبار به داخل به خصوص برای افرادی که از لحاظ تنفسی دچار مشکل می باشند، جلوگیری شود.

 صنعت ساخت توری پنجره و درب در حال حاضر خیلی فراتر از پشه بندهای قدیمی رفته است و متناسب با هر نیاز و سلیقه ای، محصولات متنوعی را به بازار عرضه نموده است.

در ادامه این صفحه از خدمات ساختمان استاده در مورد توری های کشویی و آلومینیومی که کاربرد زیادی دارند، صحبت خواهیم کرد:

توری پنجره کشویی

توری پنجره در غالب کشویی از جمله وسایلی است که در حین زیبایی، بسیار کاربردی می باشد. ادعای بی دلیل نیست!

در جدول زیر می توانید مزایای استفاده از این توری کشویی را مشاهده نمایید:

جمع کردن توری به راحتی

آسیب کمتر در صورت عدم استفاده از آن

مناسب برای هر مدل درب و پنجره

قابل تعمیر بودن آن

سفارش آن در ابعاد مختلف

نصب آسان توری کشویی

نصب دستگیره برای توری در نقطقه دلخواه (بالا، کناره ها و یا پایین آن)

اشغال نکردن فضا در زمان عدم استفاده

حتما بخوانید: خدمات شیشه بری سیار و چگونی محاسبه دستمزد شیشه بر

توری آلومینیومی

با وجود پیشرفت در صنعت توری پنجره استفاده از توری آلومینیومی باز هم طرفدار خود را دارد. این توری ها که به شکل لولایی و همچنین ثابت تولید می شوند دارای ویژگی هایی هستند که در ذیل به آن ها شاره می کنیم:

  • سبک بودن وزن
  • عدم زنگ زدگی
  • مناسب برای هر نوع پنجره
  • به راحتی هنگام ساخت شکل می گیرد
  • قابل سفارش در ابعاد دلخواه

از مزایای دیگر توری پنجره آلومینیومی این است که به راحتی می توانید آن را تمیز کنید و برق بیندازید و هنگام نظافت منزل با مشکل شستن مواجه نمی شوید.

نقطه ضعفی که در این توری دارد این است که تا حدودی از ورود نور جلوگیری می کند و کمی از لذت دیدن منازل اطراف می کاهد.

توجه داشته باشید که هنگام تمیز کردن توری درب و پنجره می توانید به راحتی مایع ظرفشویی را همراه آب ولرم به صورت محلول دربیاورید و به وسیله یک ابر یا پارچه ای نرم بر روی آن بکشید تا گرد و غبار و آلودگی ها پاک شود و در نهایت با یک دستمال توری را خشک نمایید.

چگونگی محاسبه قیمت توری

نکته‌ای که باید تذکر دهیم این است که باید در بودجه‌ی خود، هزینه نصب را هم در نظر بگیرید. یکی از مواردی که روی دستمزد نصب توری پنجره تأثیر می گذارد، تغییرات احتمالی است که گاهی لازم است روی لولا یا دستگیره‌های پنجره شما انجام شود تا بتوان توری را روی پنجره نصب کرد. همچنین نوع توری نیز قیمت های متفاوتی دارد برای مثال قیمت توری پلیسه با توری‌های آلومینیومی متفاوت می باشد.

حتما بخوانید: ساخت درب توری فلزی همراه قیمت

هنگام نصب دقت کنید!

بعد از ساخت پنجره آلومینیومی نصب توری پنجره یک کار تخصصی است و هر کسی از عهده‌ی انجام آن بر نمی آید. اگر این کار به درستی انجام نشود و حتی یک منفذ کوچک در فاصله بین پنجره ها یا درب ها و توری باقی بماند، فلسفه اصلی تأمین نخواهد شد.

چون هر حشره‌ای می تواند از آن سوراخ کوچک عبور کند، و همچنین در باز و بسته شدن پنجره هم اختلال ایجاد شود. پس بهترین کار این است که با کمی هزینه، نصب توری را به کارشناس بسپرید.

فراموش نکنید بعد از نصب توری درب و پنجره توسط کارشناس، مراحل نصب کردن را به درستی از او بیاموزید تا در زمان هایی که می خواهید شستشو انجام دهید، آن را به راحتی باز و دوباره نصب کنید.

طبقه بندی شده در