یکی از این شرکتهای بنام و مطرح در زمینه تولید سیستم‌های تلفنی شرکت پاناسونیک می‌باشد که پیشینه موفقی هم در ارائه خدمات هرچه بهتر و بیشتر به مشتریان خود داشته است. در این نوشتار سعی می‌کنیم درباره آموزش تنظیم منشی تلفنی پاناسونیک و همچنین انتقال تماس در گوشی تلفن پاناسونیک نکاتی را به شما خواننده گرامی آموزش بدهیم.

منشی تلفنی چیست؟

زمانی که برای اولین بار تلفن اختراع شد تا به امروز شاهد تغییرات بسیار زیادی در این وسیله ارتباط جمعی هستیم. در حال حاضر نیز شرکت‌های تولیدکننده تلفن سعی می‌کنند تا از تغییرات فناوری و تکنولوژی که هر روز با سرعت بیشتر پیش می‌رود عقب نمانند. در نتیجه هر کدام از این شرکت‌های تولید و عرضه کننده سیستم‌های گوشی تلفن هر روز خدمات بهتر و بیشتر و مطلوب تری را برای مشتریان خود ارائه می‌دهند.

مسلما همیشه شما در خانه حضور ندارید که بتوانید پاسخگوی تماس‌های تلفنی باشید که با شما برقرار می‌شود. در این حالت اگر تماس مهمی بوده و شما آن را از دست داده داده باشید ممکن است بعداً برای شما مشکلاتی را ایجاد کند.

راهکار این مسئله داشتن یک تلفن با قابلیت منشی تلفنی است. البته گوشی تلفن پاناسونیک قابلیت تنظیم منشی تلفنی را برای شما مهیا کرده است تا در صورت نبود فرد در منزل، منشی تلفنی پاناسونیک پیام‌ها را دریافت و ضبط کند و شما در اولین فرصت و با آرامش کامل تماس‌های ضبط شده را گوش دهید و به آن پیغام‌ها رسیدگی کنید.

آموزش تنظیم منشی تلفن پاناسونیک

گوشی تلفن رومیزی ساخت شرکت پاناسونیک با وجود سادگی امکانات پیشرفته و خوبی را به نمایش می‌گذارد. یکی از امکانات گوشی تلفن پاناسونیک این است که قادر است تا ۱۸ پیام دریافت شده را برای شما ضبط کند و همچنین تا ۶۴ پیام را در حافظه خود ذخیره نماید.

اما منشی تلفنی پاناسونیک چگونه کار می‌کند؟ وقتی شخصی با منشی تلفنی برای شما پیام صوتی خود را بگذارد، اول با یک پیام روبه‌رو می‌شود که بعد از آن قادر است پیغامش را ضبط نماید.

آموزش فعال شدن منشی تلفن پاناسونیک

برای فعال شدن منشی تلفن پاناسونیک ابتدا باید دکمه ANSWER ONرا که روی گوشی تلفن شماست فشار دهید. بعد از آن منشی تلفن پاناسونیک آماده است که در صورت تماس از شخصی به شما و تمایل او به ثبت پیامش، پیام به صورت خودکار ضبط شود.
زمانی که کلید AVSWER ONروشن است شما می توانید همه تماس‌های ضبط شده گوشی را گوش دهید برای این کار باید دکمه MESSAGE/2WAY RECرا فشار دهید.

با فشار این دکمه منشی تلفنی پاناسونیک تمام تماس های ضبط شده و پیغام‌های جدید را برای شما به ترتیب ضبط پخش می‌کند. اما اگر پیغام جدیدی برای شما ثبت نشده باشد عبارت “شما هیچ پیغامی ندارید” دریافت می‌کنید.

همچنین در بین گوش دادن به پیغام می‌توان از دکمه‌های منشی تلفنی پاناسونیک در این زمینه است بهره برد. مثلاً با فشار دادن دکمه STOP می‌توان پیغام صوتی در حال پخش را متوقف کرد. همچنین با فشار دادن دکمه next می‌توان پیغام صوتی بعدی را گوش داد. از دیگر امکانات این منشی تلفنی پاناسونیک این است که در زمان گوش دادن به هر کدام از پیام‌های صوتی ضبط شده بر روی صفحه نمایش گوشی نام و شماره فردی که پیغام را ارسال کرده به طور کامل نمایش داده می‌شود.

آموزش انتقال تماس در گوشی تلفن پاناسونیک

انتقال تماس این است که فرض کنید شما با شماره و خط الف تماس گرفته‌اید اما به جای آنکه گوشی الف زنگ بزند گوشی ب که انتقال تماس بر روی آن صورت گرفته است به صدا درمی آید. البته انتقال و دایورت تماس هم کاملا بی هزینه نیست و هزینه اندکی از سوی اپراتور مخابرات برای شما در نظر گرفته می‌شود. چگونه می‌توان انتقال تماس در گوشی تلفن پاناسونیک را انجام داد؟

این کار بسیار راحت است ابتدا بر روی گوشی رومیزی پاناسونیک کلید * را فشار دهید بعد بلافاصله عدد ۲۱ را وارد کنید و بعد از آن نیز دوباره کلید * را فشار دهید. بعد از آن هم بدون فاصله شماره تلفن مقصد که می‌خواهید انتقال تماس بر روی آن صورت گیرد (موبایل و یا شماره ثابت) وارد نمایید و در آخر نیز کلید #را فشار دهید. با این کار بعد از این هر تماسی که به این گوشی تلفن ثابت داشته باشید، به صورت خودکار بر روی شماره جدیدی که وارد کرده‌اید دایورت می‌شود و با تماس به این شماره زنگ شماره جدید به صدا درمی‌آید.

لغو انتقال تماس در گوشی تلفن پاناسونیک

در صورتی که قصد دارید انتقال تماس را غیرفعال کنید می‌توان به روش زیر عمل کرد. فقط کافی است کد دستوری #21#را در تلفن پاناسونیک وارد کنید. با این کار تمام انتقال های تماس گوشی تلفن پاناسونیک برای شما لغو می‌شود.

در پایان اینکه استفاده از امکانات روز و پیشرفت تکنولوژی در زمینه‌های مختلف امکان زندگی بهتر و راحت تر را برای ما مهیا می‌کند. یکی از این گزینه‌ها نیز گوشی تلفن پاناسونیک است که سعی در ایجاد شرایط بهتر و آسایش بیشتر برای مشتریان و خریداران خود را دارد و در این زمینه موفق عمل کرده است. پس با تنظیم منشی تلفن پاناسونیک می‌توانید از این امکان پاناسونیک بهرمند گردید.

طبقه بندی شده در