ایده بالکن کوچک با دکوراسیون بالکن خلاقانه 2022

بالکن کوچک با دکوراسیون خلاقانه

در این صفحه از استاده قصد داریم به معرفی و بررسی بهترین ایده‌های دکوراسیون بالکن کوچک با دکوراسیون خلاقانه 2022 بپردازیم. شما عزیزان می‌توانید متناسب با سلیقه‌ی شخصی و با رعایت چند نکته‌ی مهم و کلیدی، بالکن کوچک خود را با طراحی دکوراسیون خلاقانه و مطابق یکی از سبک‌های مدرن، سنتی، مینیمال و… به بهترین شکل طراحی و تزئین نمایید.

بالکن کوچک با دکوراسیون خلاقانه

قدم اول برای دکوراسیون بالکن، مشخص نمودن هدف استفاده از آن می‌باشد. بالکن می‌تواند مکان مناسبی برای استراحت، مطالعه، پرورش گل و گیاه و دورهمی‌های خانوادگی باشد. به همین منظور جهت طراحی و دکوراسیون بالکن خود می‌بایست در ابتدا هدف استفاده از آن را تعیین نمایید.

30 ایده طراحی روف گاردن در سال 2022 چیست؟

نورپردازی بالکن کوچک

شما می‌توانید متناسب با سلیقه‌ی شخصی و نحوه‌ی چیدمان فضا، جهت نورپردازی بالکن از شمع، فانوس، لامپ‌های نئونی، ریسه‌های نوری، چراغ دیوار کوب و… استفاده نمایید.

کفپوش مناسب بالکن کوچک

استفاده از چوب، کاشی‌های خوش‌رنگ، چمن مصنوعی، قالیچه و فرش از انتخاب‌های بسیار مناسب و خلاقانه برای کفپوش بالکن منازل محسوب می‌شوند. شایان ذکر است در دکوراسیون بالکن به سبک سنتی، از قالیچه یا فرش به همراه گلدان‌های رنگی استفاده می‌شود که ترکیب آنها باعث دوچندان شدن زیبایی و جذابیت فضا می‌گردد. جهت آشنایی کامل با انواع پارکت و کفپوش در “استاده” کلیک کنید.

ایده‌های خلاقانه برای دکوراسیون بالکن کوچک 2022

  • توصیه می‌شود برای بالکن کوچک، مبلمان و میز تاشو یا پاف‌ها را جهت بهینه‌سازی استفاده از فضا انتخاب نمایید.
  • تزئینات گل و گیاه علاوه بر زیبایی بخشیدن به نمای کلی ساختمان، تاثیر به سزایی در جذابیت و جلوه‌ی منحصر به فرد بالکن شما دارد.
  • توصیه می‌شود گیاهانی که رشد عمودی دارند، انتخاب نمایید. همچنین بهتر است در دکوراسیون بالکن کوچک، گلدان‌ها را به سقف، دیوار یا نرده‌ها متصل گردد. 18 مدل کابینت جدید برای آشپزخانه کوچک 2022 را در این صفحه مشاهده کنید.
  • باتوجه به نقش مهمی که رنگ‌ها در دکوراسیون بالکن دارند، پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که همواره توجه و اهتمام کافی در انتخاب بهترین و مناسب‌ترین رنگ دیوار، کفپوش، مبلمان، گلدان‌ها و… داشته باشید.

شما می‌توانید برای نورپردازی رنگی فضا علاوه بر گیاهان، از ریسه‌های نوری و فانوس‌های رنگی که اکثرا جنبه‌ی تزئینی دارند، استفاده نمایید. با 28 تا از انواع گل‌های آپارتمانی و ویژگی‌های آنها آشنا شوید.

  • استفاده از کوسن‌های رنگی و متناسب با صندلی‌ها پیشنهاد می‌شود.
  • شما می‌توانید با استفاده از حصیر‌های دیواری یا حصیری که به عنوان پوشش نرده‌ها در نظر گرفته شده است، محلی برای نصب اکسسوری‌های زیبای خود تعبیه نمایید. شایان ذکر است حصیر در دکوراسیون بالکن، فضا را بسیار گرم و صمیمی جلوه می‌دهد.
  • درصورتی که قصد دارید از بالکن خود به عنوان محلی برای مطالعه استفاده نمایید، بهتر است متناسب با اندازه و ابعاد بالکن، صندلی چوبی، مبلمان کوچک، نیمکت، مبل بادی یا… تهیه نمایید.
  • شما می‌توانید جهت جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید و همچنین جهت جلوگیری از ورود هوای سرد به اتاق در فصل زمستان، از درختچه‌های بلند و همیشه استفاده نمایید. قیمت اجرا روف گاردن چقدر است؟ روی آن کلیک کنید.
  • یکی از ایده‌های پرطرفدار جهت جلوگیری از ورود گردوغبار و حشرات به فضای بالکن، نصب حفاظ شیشه‌ای یا چوبی و… می‌باشد.

مطالب مرتبط برای شما...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.