رویه کوبی مبل استیل و هزینه رویه کوبی مبل استیل

مزایای خدمات تعمیر مبلمان در استاده

 • حمل و نقل رایگان
 • پرداخت مبلغ پس از تحویل و رضایت کامل شما
 • بازدید رایگان در محل
 • کمترین زمان تحویل
 • تضمین تحویل به موقع
 • تا 3 سال ضمانت ترک و پوسته پوسته شدن چرم
 • استفاده از پارچه‌های مبلی جاسمین، پورشه، مازراتی
 • تضمین کمترین قیمت پارچه مبلی
 • امکان بازدید و ویدیوکال از مراحل انجام کار
 • تعمیرات تخصصی انواع مبل راحتی، استیل، کلاسیک، تختخواب شو
دفتر شمال تهران
رویه کوبی مبل استیل

امروزه رویه کوبی مبل استیل بسیار پرطرفدار شده است زیرا این امر بسیار مقرون به صرفه تر از تعویض و خرید مبل جدید می‌باشد، بنابراین تعمیرات مبل و باز سازی مبل استیل از ظرافت بسیار بالایی نسبت به بقیه مبل‌ها دارد چرا که دوخت نامناسب آن ظاهری ناخوشایند به اتاق پذیرایی شما خواهد داد. در ادامه این صفحه از خدمات آنلاین استاده به چگونگی انجام رویه کوبی‌ مبل استیل و هزینه‌های ناشی از آن می‌پردازیم.

انواع رویه کوبی مبلمان استیل

رویه کوبی مبل های استیل به دو روش صورت می‌گیرد:

 • نوع اول رویه کوبی مبلمان استیل جدید و تازه ساخته شده است که نسبت به نوع دوم بسیار راحت تر انجام می‌شود. زیرا نیازی به پیدا کردن شکستگی‌ها و خرابی بدنه پارچه و فوم‌های مبل و همچنین تعمیر کردن آن‌ها نیست و رویه کوبی‌ مبل استیل در این حالت سریع‌تر انجام می‌شود.
 • در روش بعدی رویه کوبی برای تعمیر مبلمان کارکرده و فرسوده استیل استفاده می‌شود. که نیاز به دقت و زمان زیادی می‌باشد. ابتدا باید کلاف مبل را بررسی کرد که آیا قابل بازسازی است و می‌توان از آن استفاده مجدد کرد یا خیر. اگر لازم باشد کلاف جدیدی تهیه شود بهتر است مبل تعویض گردد. زیرا هزینه تعویض کلاف زیاد است و رویه کوبی مبل استیل در این حالت مقرون به صرفه نیست. تعمیر مبل به صرفه است یا خیر؟

لیست 10 تایی از بهترین پارچه مبلی لاکچری را حتما مشاهده کنید تا بهترین انتخاب برای پارچه مبلی خود داشته باشید.

هزینه رویه کوبی مبل استیل

نوع خدمتمیانگین قیمت به تومان
رویه کوبی مبل استیل 7 نفرهاز 4.500.000 تا 7.000.000
رویه کوبی مبل استیل 9 نفرهاز 5.500.000 تا 10.000.000
رویه کوبی هر عدد میزبان250.000 تا 600.000
رنگ کاری مبل استیل 7 نفره2.000.000 تا 5.000.000
رنگ کاری مبل استیل 9 نفرهاز 3.000.000 تا 10.000.000

قیمتی که برای رویه کوبی مبل استیل در نظر گرفته شده می‌تواند در هر شرایطی متفاوت باشد. اما یک سری عوامل می‌تواند در تعیین فاکتور قیمت رویه کوبی مبل موثر باشد:

 1. کیفیت پارچه رو مبلی: انتخاب پارچه رو مبلی مناسب، مهمترین بخش در رویه کوبی مبل‌های استیل است. پارچه‌های رو مبلی بر اساس ظرافت و کیفیتی که دارند محدوده قیمت خود را مشخص می‌کنند. همچنین انتخاب پارچه مناسب برای مبل‌های استیل اهمیت زیادی در نتیجه رویه کوبی مبل دارد.
 2. رنگ کاری مبل: رنگ کاری مبل جدا از رویه کوبی آن است. اما به دلیل اهمیت رنگ کاری در مبل‌های استیل، اگر مبل شما به رنگ کاری نیاز داشته باشد بهتر است آن را نادیده نگیرید. درصورت نیاز ابتدا رنگ کاری انجام می‌شود که هزینه آن به رویه کوبی اضافه میگردد.
 3. مواد اولیه استفاده شده در مبل: منظور از مواد اولیه، فوم و زیرسازی صحیح است. در صورتی که از فوم با کیفیت و مرغوب استفاده نشود و یا زیرسازی درست شکل نگیرد، نتیجه نهایی رویه کوبی مبل استیل دلنشین نخواهد بود. ازین رو رویه کوبی باید توسط فرد منصف و کاربلد انجام شود تا مبل زیبایی بدستتان برسد.
 4. دستمزد: هرچه ظرافت مبل استیل و پارچه بیشتر شود، میزان سختی کاری که رویه کوب انجام می‌دهد نیز افزایش میابد. در آخر نیز دستمزدی که پرداخت می‌شود متفاوت است.

باید دقت داشته باشید با توجه به مهم بودن ظاهر مبل استیل در دکوراسیون منزل حتما از شرکت های معتبر مبل سازی برای رویه کوبی مبل کمک بگیرید. تا با پرداخت هزینه ای که انجام می دهید کار قابل قبولی نیز دریافت کنید.

برآورد هزینه رویه کوبی مبل استیل به طور مستقیم به نوع پارچه و میزان سختی کار بستگی دارد. هرچقدر تعداد مبل‌های استیل و قیمت پارجه مبلی بیشتر باشد و طرح بیشتری روی مبل باشد که سبب افزایش سختی کار شود؛ هزینه رویه کوبی مبل استیل بیشتر می‌شود.

نحوه رویه کوبی‌ مبل استیل در استاده

مبل‌های استیل ظرافت خاص خود را دارد و رویه کوبی باید با دقت و ظرافت تمام انجام شود به همین دلیل تعمیرکاران مبل در استاده به نحوه احسن مراحل زیر را برای شما اجرا خواهند کرد:

 1. پس از تماس شما با کارشناسان استاده و هماهنگی با شما، تعمیرکار به محل شما اعزام خواهد شد.
 2. بررسی دقیق و برآورد قیمت هزینه نهایی کار به شما اعلام خواهد شد.
 3. در صورت رضایت شما مبل‌ها به کارگاه برده می‌شود.
 4. عملیات رویه کوبی مبل استیل توسط تعمیرکاران مجرب انجام خواهد شد.
 5. طبق موعد مقرر و همانگی با شما، مبل‌های استیل به صورت سلفون شده به محل شما ارسال خواهد شد.

توجه داشته باشید هزینه ایاب و ذهاب جهت انجام رویه کوبی برای تهران به صورت رایگان می‌باشد.

بدون شک هرچقدر رنگ کاری مبل زیبا و چشم نواز باشد اما رویه کوبی مبل استیل بدون کیفیت انجام شود در نهایت تعمیر آن رضایتی را برای شما به‌همراه نخواهد آورد. برای تعویض رویه کوبی مبل استیل دو راهکار پیش رو دارید:

 1. خودتان مسئولیت خرید پارچه مبلی استیل را برعهده بگیرید.
 2. این وظیفه را برعهده تعمیرکار مبل استیل بگذارید که البته باید در مورد سلیقه، دکوراسیون داخلی و بودجه مورد نظر خود با تعمیرکار صحبت کنید.

انجام رویه کوبی مبل استیل کاری بسیار باظرافت، پر زحمت و پر دقت می‌باشد که از پس هر تعمیرکار مبلی برنخواهد آمد؛ حتما قبل از اقدام به تعویض پارچه مبل استیل نمونه‌های قبل و بعد تعمیرکار را مشاهده کنید و بابررسی جزئیات کار اقدام نمایید. میتوانید همین حالا با شماره تعمیرکاران استاده در زمینه رویه کوبی مبل استیل تماس بگیرید.

همچنین توجه داشته باشید که برای انجام رویه کوبی مبل استیل پ تعویض پارچه آن میتوانید از پارچه‌های مخمل، مازراتی، ساتن، کتان و … استفاده کنید که حتما دقت داشته باشید با دکوراسیون داخلی هارمونی داشته باشد.

تعویض پارچه مبل استیل

حال یک تعمیرکار حرفه‌ای برای انجام رویه کوبی و تعویض پارچه مبل استیل باید موارد زیر را درنظر بگیرد:

 • جنس پارچه مبل استیل: اگر جنس پارچه بی‌کیفیت باشد و در حین کار به آن توجهی نشود در نهایت رویه کوبی مبل استیل با کیفیت نخواهد بود.
 • میزان پارچه مبل استیل: باید به تعداد مبل استیل پارچه تهیه شود تا از حین کار با کمبود پارچه مواجه نشود.
 • نوع سلیقه مشتری: تعمیرکار مبل استیل باید سلیقه و خواست مشتری را از صفر تا صد درنظر بگیرد حتی زمان تعویض پارچه مبل استیل که یسیار مهم‌تر می‌باشد.

مزایای رویه کوبی در مبل استیل

در مبل‌های استیل به دلیل جنس و نوع چوبی که استفاده می‌شود به ندرت شاهد خراب شدن و تعویض آن هستیم. مگر در مواقعی که کلاف زنگ بزند و یا مبل نیاز به رنگ آمیزی پیدا کند(جدیدترین رنگ چوب مبل استیل را اینجا مشاهده کنید). به همین دلیل رویه کوبی‌ مبل استیل بسیار کاربردی است. از طرف دیگر به دلیل حساسیت و ظرافتی که این نوع مبل‌ها دارا هستند زودتر دچار خرابی و تغییر شکل در کف تشک می‌شود و یا حتی در هنگام نشستن فنرها حالت نامیزانی به خود می‌گیرند. بنابراین با توجه به قیمت بالایی که این نوع مبل‌ها دارند رویه کوبی مبل‌های استیل بهترین راه پیشنهادی برای تغییر دکوراسیون می‌باشد. چه زمانی باید مبلمان را تعویض کنیم؟

سخن پایانی

رویه کوبی مبل استیل از دسته خدماتی ست که زیر مجموعه تعمیرات مبل ارائه می‌شود. از آنجایی که مبل وسیله پراستفاده در هر خانوار بشمار می‌رود، تعمیرات مبل نیز هر روز پر متقاضی تر می‌شود. رویه کوبی مبل مخصوصا برای مبل استیل بسیار مناسب است. چرا که هم هزینه کمتری نسبت به تعویض دارد، هم از بدنه و کلاف مبل به خوبی استفاده می‌شود. در آخر نیز مبلی جدید با ظاهری متفاوت فضای اتاق را می‌گیرد که تنوعی در دکوراسیون هم هست.

بنابراین اکثر مردم به دنبال تعمیرات هستند تا تعویض آن. در اینجا وجود تعمیرکار متخصص و حرفه‌ای که بتواند نظر مثبت متقاضیان را جلب کند، پر اهمیت می‍شود. تعمیرکاری که از اجناس مرغوب استفاده کند و منصف باشد. کاربران عزیز می‌توانند با مراجعه به صفحه خدمات آنلاین تعمیرات مبل در استاده، لیستی از تعمیرکاران معرفی شده را مشاهده کنند. این متخصصین طبق نظر شما کاربران گرامی در صفحات قرار می‌گیرند.

سارا زندی

دانشجوی مولتی مدیا هستم و به تحلیل دیتا علاقه دارم. کار با ابزارهای دیتا برام لذت بخشه و در تلاشم به صورت مستمر اطلاعات و تجربیاتم در این حوزه افزایش بدم. از سال 99 در حوزه صدا و گویندگی فعالیت می‌کنم و علاقه بسیار زیادی دارم تا به صورت حرفه‌ای گویندگی کنم.

مطالب مرتبط برای شما...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.