خدمات تعمیر پنجره و درب دوجدار و تعمیر پنجره UPVC

خدمات ساختمان استاده

  • بازسازی جزئی و کلی ساختمان
  • ارائه خدمات بنایی جزئی و کلی
  • ساخت و نصب انواع پرده زبرا و کرکره‌ای
  • اجرا دیوارپوش و کفپوش
  • آسمان مجازی، سقف کاذب و کناف کاری
  • ساخت و نصب پنجره‌های UPVC
  • نصب انواع سنگ‌های آنتیک و آینه‌های دکوراتیو
دفتر شمال تهران

معرفی تعمیرکار جهت انجام تعمیر درب دوجداره و تعمیر پنجره دوجداره یا upvc به صورت تخصصی یکی دیگر از خدماتی است که استاده در این صفحه به آن میپردازد. چگونگی تعمیر قفل‌ها و تعویض آن‌ها، تعمیر درست بسته نشدن پنجره و درب، تعمیر و تعویض شیشه دوجداره و یراق آلات آن و تنظیم و تغییر نوع باز شدن پنجره از سایر موارد است که در ادامه این صفحه از خدمات ساختمان استاده به آن خواهیم پراخت.

تعمیر پنجره دوجداره

گسترش شهرنشینی و زندگی در آپارتمان و محیط‌های شلوغ ازیک‌طرف و نیاز به استفاده بهینه انرژی‌های تجدید ناپذیر از طرف دیگر، انسان را به فکر ایجاد عایق صوتی و حرارتی محیط و جلوگیری از اتلاف انرژی انداخت. به‌این‌ترتیب، پنجره‌های دوجداره و سه جداره جایگزین‌های مناسبی برای پنجره‌های عادی شدند.

بروز ایراد در این پنجره‌ها، آغاز نیاز ما به تعمیرکاران و متخصصان برای تعمیر و تعویض درب و پنجره دوجداره است. تیم حرفه‌ای استاده باتجربه و تخصص روزافزون، بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. در این مطلب با خدمات آنلاین استاده همراه باشید تا ایرادهای احتمالی درب و پنجره یو پی‌وی‌سی (UPVC) را بهتر بشناسید.

تعمیر قفل پنجره و درب دوجداره

تعمیر قفل درب و پنجره دوجداره از مکانیزم متفاوتی نسبت به قفل‌هایی که در گذشته با آن‌ها سروکار داشته‌اید برخوردار است. در ساخت این قفل‌ها از مهندسی معکوس بهره گرفته شده و یک اشتباه می‌تواند به‌تمامی بخش‌های آن آسیب و ضرر برساند. بنابراین، تعمیر آن نیازمند تجربه و دانش است.

در بسیاری از موارد دیده می‌شود که یراق‌آلات خراب شده یا از تنظیم خارج می‌شوند. بنابراین، تعویض قطعه موردنظر و رگلاژ درب یا پنجره انجام می‌گیرد که استاده با معرفی بهترین متخصصین تعمیر درب و پنجره دوجداره این امکان را برای شما فراهم آورده تا در کمترین زمان بهترین خدمات را در محل دریافت نمایید.

تعویض و تعمیر قفل‌ها

با توجه به اینکه همواره در حال باز و بسته کردن درب و پنجره‌ها هستیم، عجیب نیست که دچار خرابی شوند و به تعویض و تعمیر پنجره و درب دوجداره نیاز پیدا کنیم؛ اما اگر در دستگیره و قفل از یراق‌آلات غیراستاندارد استفاده‌شده باشد، این امر زودتر نیز اتفاق می‌افتد. اما شاید برای شما سؤال باشد که چه زمان تنها به تعمیر قفل‌ها نیاز است و چه زمان احتیاج است قفل و دستگیره را به‌کل تعویض کنیم؟ اگر متوجه کیفیت پایین قفل ‌شده‌اید، اقدام به تعویض قفل‌ها آن نمایید.

عمر بهترین قفل‌ها به حداقل 10 سال می‌رسد؛ بنابراین، اگر قفل شما عمر خود را کرده است نیز تعویض را انجام دهید. در حالت دیگر می‌توانید با اندک تعمیر پنجره و درب دوجداره و تعویض یراق‌آلات، برای مدت زیادی از آن کار بکشید. بیشترین خرابی‌ها با جابه‌جایی زاماک و تعویض قطعات داخلی مانند اسپانیولیت و یراق‌آلات پوسیده حل می‌شوند.

تعمیر درست بسته نشدن پنجره و درب

درب و پنجره باید به‌طور کامل بسته شوند و بسته شدن، با ایجاد عایق صوتی و حرارتی همراه باشد. اگر عایق ایجاد نشود، درب یا پنجره عملکرد صحیح و تنظیم مناسب خود را ازدست داده‌اند. یکی از رایج‌ترین مشکلات، خارج شدن از رگلاژ است. در این صورت در هنگام بسته شدن، گیر پیدا می‌کند و به‌خوبی بسته نمی‌شود. اما این مشکل می‌تواند به دلیل کیفیت پایین یراق‌آلاتی مانند لولا باشد که باید به تعمیر پنجره دوجداره و درب دوجداره اقدام کنیم. لنگه‌ها دارای وزن بالایی هستند که اگر لولاها کیفیت خوبی نداشته باشند، قدرت تحمل وزن آن را ندارند و لولا از جای خود خارج می‌شود که باید برای تعمیر درست بسته نشدن پنجره و درب توسط متخصص اقدام کرد.

تعویض لولاها می‌تواند مشکل تعمیر درب و پنجره دوجداره را برطرف کند. با تغییر فصل و گرم و سرد شدن هوا، انقباض و انبساط پروفیل اتفاق می‌افتد و کاملاً عادی است. بنابراین، در هنگام نصب، بادخوری در حد 4 میل برای آن در نظر گرفته می‌شود. اگر این بادخور ایجاد نشده و پنجره کاملاً کیپ شده باشد؛ با انقباض و انبساط در فصل‌ها، شاهد خارج شدن آن از رگلاژ خواهیم بود.

عایق پنجره برای ورود و خروج گرما و سرما

در بسیاری از مواقع شاهد از بین رفتن عایق حرارتی پنجره هستیم. این موجب اتلاف انرژی محیط داخلی می‌شود که باید به فکر تعمیر پنحره دوجداره باشیم. برای ایجاد این عایق حرارتی، نیاز است تمامی قطعات و یراق‌آلات باکیفیت و در تنظیم مناسب باشند تا مکانیزم عمل آن به درستی انجام شود.

توجه داشته باشید که مهم‌ترین عامل حفظ‌کننده عایق پنجره برای ورود و خروج گرما و سرما، نصب و رگلاژ درست آن است. به‌طوری‌که باکیفیت‌ترین پنجره و درب یو پی وی سی نیز با نصب غلط و خارج شدن از رگلاژ، ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود را از دست می‌دهند.

تعویض و تعمیر شیشه دوجداره

شیشه‌های دوجداره نیز ممکن است دچار شکستگی شوند. اما تعویض و تعمیر شیشه دوجداره به سادگی پنجره‌های عادی نیست؛ زیرا در میان دولایه شیشه، گاز آرگون می‌باشد تا عایق صوتی ایجاد کند. این شیشه‌ها می‌توانند میزان گرما و نور ورودی به محیط داخلی را کاهش دهند که موجب محافظت از مبلمان و وسایل می‌شود. نصب شیشه دارای اصولی است که انجام اشتباه آن، پنجره را از رگلاژ خارج می‌کند و عایق حرارتی و صوتی را از بین می‌برد.

تنظیم و تغییر نوع باز شدن پنجره UPVC

گاهی به دلایل مختلفی لازم می‌شود نوع باز شدن پنجره تغییر کند. برای این کار صرفاً نیاز به تعویض همه پنجره نیست. این قابلیت ایجادشده است تا حالت باز شدن پنجره به حالت دیگری درآید. مثلا می‌تواند از لولایی به کشویی تغییر پیدا کند. باز کردن پنجره‌های کشویی آسانتر است، فضای کوچکتری را می‌گیرند و موجب خراب شدن پرده و گیرکردن به مبلمان نمی‌شود.

البته باید توجه داشت پنجره‌های لولایی به‌راحتی تمیز می‌شوند و از زیبایی بیشتری برخوردارند که در نمونه کشویی این‌گونه نیست. عایق صدا در نوع کشویی کاهش می‌یابد. همچنین تبدیل پنجره کشویی به لولایی ممکن نیست.

تعمیر و تعویض یراق‌آلات و لوله‌ها

یراق‌آلات در تمام پنجره‌ها وجود دارند و از لوله پروفیل نیز به‌منظور ساخت پنجره‌های زاویه‌دار استفاده می‌شود. یراق‌آلات و لوله‌ها باید دارای کیفیت بالایی باشند تا سلامت و عملکرد مناسب پنجره را حفظ کنند. در صورت خرابی در این قسمت‌ها، ابزارها و دانش تخصصی برای تعمیر و تعویض یراق‌آلات و لوله‌ها نیاز است. در صورت اشتباه تعمیرکار، صدمه به سایر قسمت‌های درب یا پنجره وارد شده و خسارت چند برابر می‌شود. به راحتی می‌توانید با تعمیرکاران متخصص تعمیر درب و پنجره دوجداره در خدمات آنلاین استاده تماس بگیرید تا در کمترین زمان در محل شما جهت ارائه خدمت آماده باشند.

مطالب مرتبط برای شما...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.