بیشتر مشکلات گزارش شده برای موتور آسانسور به بخش گیربکس آن مرتبط می‌باشد. در این صفحه از “استاده” قصد داریم به معرفی تعمیرکار جهت تعمیر موتور گیربکس آسانسور و هزینه تعمیرات موتور گیربکس آسانسور را بررسی نماییم. بنابراین با ما همراه باشید تا در صورت نیاز، از خدمات تعمیر آسانسور بهره‌مند شوید.

قیمت تعمیر موتور گیربکس آسانسور

خدمتقیمت به تومان
تعمیر موتور گیربکس آسانسور از 500.000

تعمیر موتور گیربکس آسانسور

لرزش‌ها و صداهای غیرعادی داخل کابین نقش پررنگی در تشخیص عیب یا خرابی و درنهایت تعمیر موتور گیربکس آسانسور ایفا می‌کنند. پیشنهاد ما به شما همراهان عزیز این است که درصورت بروز این مشکل و در سریع‌ترین زمان ممکن، تعمیرکار مجرب و متخصص را به منظور عیب‌یابی دقیق و تعمیر موتور دستگاه مطلع نمایید. همچنین جهت پیشگیری از مشکلات جدی‌تر و رفع مشکلات به وجود آمده، در اسرع وقت از متخصصین مشورت و راهنمایی بخواهید. سرویس آسانسور شامل چه خدماتی از طرف سرویسکار می‌شود؟

کلیدی‌ترین و مهم‌ترین قطعه‌ی استفاده شده در آسانسور، موتور آن می‌باشد. در صورت وجود جزئی‌ترین مشکلات در قسمت موتور آسانسور، تمام سیستم دچار اختلال خواهد شد. هزینه سرویس و نگهداری آسانسور در سال 1400 را در “استاده” بخوانید.

قطعات مختلف تشکیل دهنده‌ی بخش موتور گیربکس شامل موارد زیر می‌باشد:

  • گیربکس
  • فلکه گیربکس
  • ترمز الکتریکی
  • موتور الکتریکی
خدمات تعمیر موتور گیربکس آسانسور

عوامل موثر بر قیمت تعمیرات موتور گیربکس آسانسور

عوامل موثر بر هزینه‌ی تعمیر موتور دستگاه به شرح موارد زیر می‌باشد: برای آگاهی از نمونه قرارداد تعمیر و نگهداری آسانسور کلیک کنید.

  • نوع و شدت خرابی: با توجه به نوع و شدت خرابی وارد شده به دستگاه، هزینه‌ی تعمیر موتور گیربکس ماشین تخمین زده می‌شود.
  • تعداد طبقات منزل و نوع ساختمان: هزینه تعمیر موتور گیربکس آسانسور به نوع ساختمان مورد نظر (تجاری، مسکونی و…) و همچنین تعداد طبقات وابسته می‌باشد.
  • منطقه سرویس دهی: امروزه بعضی شرکت‌ها قادر به پوشش تمامی مناطق و محلات هستند. اما برخی از مراکز فقط منطقه خود را پوشش می‌دهند و یا به صورت شخصی کار می‌کنند که بسته به محل، هزینه ایاب و ذهاب مشخص خواهد شد.
  • طول عمر ساختمان موردنظر و آسانسور: از عوامل بسیار موثر در حفظ، نگهداری و تعمیر موتور دستگاه، مدت زمان کارکرد آسانسور می‌باشد. طبیعتا هرچقدر طول عمر آسانسور بیشتر باشد قطعات کهنه‌تر و نیاز به تعمیرات بیشتر و حتی تعویض دارند که هزینه بیشتری باید پرداخت کرد.

شایان ذکر است شرکت‌های تعمیراتی و خدماتی آسانسور درخصوص آسیب‌هایی که به دنبال حوادث طبیعی به دستگاه وارد شده است، مسئولیتی بر عهده ندارند.

گیربکس آسانسور

به طور کلی تعمیرات و به دنبال آن، هزینه تعمیر موتور گیربکس به دو روش زیر صورت می‌پذیرد:

  • روش تعمیرات ماهیانه آسانسور
  • تعمیر آسانسور به‌طور موردی

گفتنی است قیمت برخی خدمات و تعمیر قطعات هنگام تعمیر رسانی بین شهری مختلف است و به عوامل زیادی وابسته می‌باشد. معمولا قیمت تعمیر موردی آسانسور نیز گران‌تر از هزینه بازدید‌های ماهانه است.

طبقه بندی شده در