هزینه نمایندگی تعمیر و سرویس کولر گازی میتسوبیشی

لیست تعمیرکاران کولرگازی در تهران

 • سرویس کولر گازی میتسوبیشی

  در فصل تابستان، تحمل گرما در منزل یا محل کار بسیار طاقت فرسا است. در چنین شرایطی، بهترین راه حل برای خنک کردن محیط مورد نظر، استفاده از کولر گازی می‌باشد. کولر گازی در انواع مختلفی تولید می‌شود که یکی از باکیفیت و پیشرفته‌ترین آنها کولر گازی میتسوبیشی است. بنابراین خدمات تعمیر و سرویس کولر گازی میتسوبیشی از اهمیت زیادی برخوردار است.

  یکی از موضوعاتی که پس از خرید کولر گازی میتسوبیشی باید به آن توجه کنید، این است که این نوع کولر گازی برای آنکه بتواند عملکرد صحیح خود را حفظ کند باید به صورت منظم توسط افراد متخصص، سرویس دوره‌ای شود. اما گاهی به هر دلیل امکان دارد کولر گازی میتسوبیشی خراب گردد. در این هنگام نباید نگران تعمیر دستگاه خود باشید، بلکه باید با تماس به تعمیرکاران متخصص و حرفه‌ای به تعمیر کولر گازی میتسوبیشی بپردازید.

  عوامل مختلفی بر هزینه تعمیر و سرویس کولر گازی میتسوبیشی نقش دارند که در ادامه این مطلب از “استاده” علاوه بر معرفی سرویسکار کولر گازی میتسوبیشی به توضیح مختصری درباره انواع خدمات تعمیر کولر گازی می‌پردازیم.  

  تعمیر کولر گازی میتسوبیشی

  هنگامی که سرویس منظم کولر گازی میتسوبیشی توسط افراد با تجربه و متخصص انجام می‌گیرد، باعث رفع شدن مشکلات جزئی شده و در نتیجه از ایجاد مشکلات بیشتر برای دستگاه نیز جلوگیری خواهد کرد. همچنین سرویس به موقع کولر گازی باعث افزایش عمر مفید دستگاه خواهد شد.

  تعمیر کولر گازی میتسوبیشی باعث می‌شود که مشکلات دستگاه برطرف شده، دستگاه به حالت قبلی خود برگردد و به درستی کار کند. در حقیقت زمانی که این نوع کولر گازی دچار خرابی می‌شود، باید با نمایندگی تعمیر کولر گازی میتسوبیشی تماس گرفته تا در اسرع وقت، تعمیرکاران حرفه‌ای به محل مورد نظر مراجعه کرده و به تعمیر دستگاه بپردازند.

  در این هنگام، تعمیرکاران به محل مورد نظر مراجعه کرده و به بررسی خرابی کولر گازی می‌پردازند. سپس به طور تقریبی، هزینه تعمیر کولر گازی میتسوبیشی را اعلام کرده و دستگاه را تعمیر می‌کنند. پس از تعمیر کولر گازی نیز، ضمانت نامه‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهند که طبق آن، اگر کولر گازی در مدت زمان تعیین شده در ضمانت نامه دچار همان خرابی شود، باید تعمیرکاران به صورت رایگان به تعمیر مجدد آن بپردازند.

  هزینه تعمیر کولر گازی میتسوبیشی

  خدمتقیمت به تومان
  تعویض شیر برقی کولر گازی میتسوبیشی80.000
  تعویض لوله مویی و کنتاکتور کولر گازی میتسوبیشی130.000
  تعویض روغن کمپرسور کولر گازی میتسوبیشی175.000
  تعویض ترانس برد کولر گازی میتسوبیشی85.000
  تعویض شیر رفت و برگشت کولر گازی میتسوبیشی130.000
  تعویض مهره لوله رفت و برگشتی کولر گازی میتسوبیشی90.000
  تعویض خازن کولر گازی میتسوبیشی80.000
  هزینه ایاب و ذهاباز 30.000 تا 50.000

  در حقیقت از آن جایی که نوع خرابی‌های کولر گازی میتسوبیشی متفاوت است، لذا نوع تعمیر آنها نیز متفاوت می‌باشد. در ادامه این مطلب، برخی از مهم‌ترین عوامل و فاکتورهای دخیل در تعیین میزان هزینه لازم جهت تعمیر کولر گازی میتسوبیشی ذکر شده‌اند:

  هزینه تعمیر کولر گازی میتسوبیشی

  نوع تعمیر کولر گازی میتسوبیشی

  یکی از عوامل مهمی که در پرداخت هزینه نمایندگی تعمیر کولر گازی میتسوبیشی بسیار تاثیر دارد، نوع تعمیر دستگاه می‌باشد. برای مثال می‌توان گفت زمانی که فرد تعمیرکار به تعمیر کولر گازی میتسوبیشی می‌پردازد، ممکن است متوجه وجود قطعه‌ای معیوب در دستگاه شود. در این هنگام با بررسی شرایط، ممکن است قطعه معیوب نیاز به تعویض داشته باشد که باید قطعه‌ای اورجینال جایگزین آن گردد. در بعضی از مواقع دیگر ممکن است قطعه‌ی معیوب نیاز به تعویض نداشته و با تعمیر آن، عملکرد کولر گازی میتسوبیشی درست شود.

  بنابراین هزینه تعویض قطعه‌ای از دستگاه با هزینه تعمیر کاملا متفاوت است و معمولا زمانی که تعویض قطعه صورت می‌گیرد، شما باید هزینه بیشتری را نسبت به تعمیر آن، بپردازید.

  نوع خرابی کولر گازی میتسوبیشی

  یکی دیگر از عوامل موثر در پرداخت هزینه نمایندگی تعمیر کولر گازی میتسوبیشی، نوع خرابی دستگاه است. برای مثال ممکن است کولر گازی میتسوبیشی دچار خرابی‌های متفاوتی شود که هزینه هر کدام از خرابی‌ها با یکدیگر متفاوت می‌باشند. برخی از این خرابی‌ها به صورت زیر می‌باشند:

  • روشن نشدن کولر گازی
  • وقتی دستگاه روشن می‌شود، بوی بدی در فضا ایجاد می‌کند.
  • کولر گازی باد خنک تولید نمی‌کند.
  • لوله‌های کولر گازی برفک می‌زنند.
  • خراب شدن ریموت کولر گازی میتسوبیشی
  • زمانی که دستگاه روشن می‌شود، سر و صدای زیادی تولید می‌کند.
  • دستگاه روشن می‌شود اما کار نمی‌کند.

  جهت ثبت سفارش و اقدام برای تعمیرات برد کولر گازی در استاده روی آن کلیک کنید.

  نوع یا مدل کولر گازی میتسوبیشی

  یکی دیگر از عواملی که می‌تواند در پرداخت هزینه نمایندگی تعمیر کولر گازی میتسوبیشی موثر باشد، نوع یا مدل دستگاه می‌باشد. کولر گازی میتسوبیشی دارای مدل‌های مختلفی است که از جمله آنها می‌توان به کولر گازی و اسپیلت اینورتر میتسوبیشی، کولر گازی مدل مرکزی، مدل کاستی و… اشاره کرد.

  همان طور که گفته شد، خرابی‌های کولر گازی میتسوبیشی متفاوت است که در صورت خرابی آنها، تعمیر کار به بررسی آنها پرداخته و به تعمیر یا تعویض قطعات گوناگون دستگاه از قبیل برد کنترل اصلی، رله، برد کنترل دما، کمپرسور، اورلود، کندانسور، ترموستات و… می‌پردازد.

  سرویس کولر گازی میتسوبیشی

  خدمات سرویس کولر گازی در بهبود عملکرد دستگاه بسیار موثر است، به طوری که انجام آن از ایجاد مشکلات زود هنگام دستگاه نیز جلوگیری می‌کند. سرویس کولر گازی معمولا سالی یک بار، قبل از فصل گرما یا بعد از آن، انجام می‌گیرد.

  سرویس کولر گازی شامل خدمات مختلفی می‌باشد که برخی از آنها به صورت زیر می‌باشند:

  • بررسی عملکرد دستگاه
  • نظافت فیلترهای کولر گازی میتسوبیشی
  • تمیز کردن پنل‌های داخلی و خارجی دستگاه
  • بررسی مبردها و در صورت نیاز اقدام به شارژ کردن آنها
  • شارژ کولر گازی

  هزینه سرویس کولر گازی میتسوبیشی

  هزینه سرویس کولر گازی میتسوبیشی با توجه به نوع خدماتی که ارائه می‌شود، مختلف است که این هزینه معمولا می‌تواند از صد و پنجاه هزار تومان به بالا باشد. برای مثال هزینه پرداخت شارژ گاز کولر گازی  به نوع گاز و همچنین حجم گاز استفاده شده بستگی دارد.

  هزینه سرویس کولر گازی طبق تعرفه ثابت سرویس کولر گازی در اتحادیه قابل محاسبه می‌باشد.

  هزینه سرویس کولر گازی میتسوبیشی

  نتیجه گیری  

  هزینه نمایندگی تعمیر کولر گازی میتسوبیشی با توجه به مواردی همچون مدل دستگاه، نوع خرابی، نوع تعمیر و… تعیین می‌شود. برای مثال ممکن است دستگاه دچار خرابی‌های مختلفی شود که از جمله آنها روشن نشدن دستگاه، ایجاد بوی بد در فضا، خنک نکردن محیط و… می‌باشند که در چنین مواقعی تعمیر کار متخصص با بررسی عیب دستگاه، به تعمیر یا تعویض قطعاتی نظیر برد کنترل اصلی، ترموستات، کندانسور، کمپرسور و… می‌پردازد و هزینه تعمیر آن را بر اساس نوع قطعات و نوع تعمیر( تعمیر یا تعویض قطعات) محاسبه می‌کند.

  تعمیرگاه مجاز کولر گازی میتسوبیشی با داشتن تعمیرکارانی که تخصصشان فقط تعمیر کولر گازی میتسوبیشی است، بهترین خدمات را به مردم ارائه می‌دهند. بنابراین شما با مراجعه یا تماس با نمایندگی تعمیر کولر گازی میتسوبیشی می‌توانید کم‌ترین هزینه را بابت تعمیر یا سرویس کولر گازی میتسوبیشی خود بپردازید.

  مطالب مرتبط برای شما...

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.