امروزه جاروبرقی به عنوان عضوی جدانشدنی از منازل شناخته می‌شود که کاربرد فراوانی دارد. جاروبرقی پاناسونیک نیز ممکن است به دنبال استفاده‌ی نادرست و طولانی‌مدت دچار اشکال شود که در این صورت می‌بایست جهت تعمیر جاروبرقی پاناسونیک دستگاه خود را به تعمیرکار متخصص بسپارید

در این صفحه از خدمات استاده به تعمیر جاروبرقی پاناسونیک می‌پردازیم و برخی از مهم‌ترین اشکالات گزارش شده را عیب‌یابی نماییم. از شما عزیزان دعوت می‌شود تا در ادامه‌ی مطلب با ما همراه باشید.

هزینه تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

خدمتقیمت به تومان
تعمیر جاروبرقی پاناسونیک 400.000 الی 1.200.000

مهم‌ترین عوامل موثر در قیمت جاروبرقی پاناسونیک شامل موارد زیر می‌باشد:

 • تاریخ انقضای گارانتی دستگاه در قیمت‌گذاری هزینه‌ی تعمیرات نقش به‌سزایی دارد.
 • نوع قطعه‌ی آسیب دیده: بدون شک هزینه تعمیر موتور جاروبرقی پاناسونیک با دیمر دستگاه متفاوت خواهد بود.

توجه داشته باشید اگر نیاز باشد قطعه‌ی مورد نظر تعویض شود، در صورت استفاده از قطعات غیراصل و غیراستاندارد، با وجود آنکه هزینه‌ی تعمیر جاروبرقی پاناسونیک شما به طرز قابل توجهی کاهش می‌یابد، اما طول عمر دستگاه کم خواهد شد و ممکن است آسیب‌های جدی و جبران‌ناپذیر به آن وارد شود.

 • میزان و وسعت آسیب‌دیدگی قطعه‌ی مورد نظر: اولویت تعمیرکاران استاده جهت کاهش هزینه‌های پرداختی، تعمیر قطعه‌ی آسیب‌دیده می‌باشد؛ و تنها در شرایطی که قطعه‌ی مورد نظر زیاد کاملا سوخته و از بین رفته باشد و تعمیر آن امکان‌پذیر نیست، نسبت به تعویض آن اقدام می‌نمایند.
 • تکنولوژی استفاده شده در جاروبرقی پاناسونیک: بدون شک در بعضی انواع دستگاه‌ها که از تکنولوژی‌ پیچیده‌تر و به‌روزتری استفاده شده است، هزینه‌ی تعمیر جاروبرقی پاناسونیک بالاتر خواهد بود.

تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در محل

مهم‌ترین و شایع‌ترین مشکلاتی که برای جاروبرقی پاناسونیک گزارش شده است، شامل موارد زیر می‌باشد:

 • دستگاه دیگر روشن نمی‌شود و کار نمی‌کند.
 • جاروبرقی روشن می‌شود ولی قدرت مکش ضعیفی آن کاهش چشمگیری پیدا کرده است.
 • دستگاه هنگام کارکرد خود به طور ناگهانی خاموش می‌شود.
 • هنگام کارکرد جاروبرقی پاناسونیک صدای زیاد و ناهنجاری شنیده می‌شود.
 • بوی بد، نامطبوعی و یا حتی ممکن است بوی سوختن از دستگاه به استشمام شود.
 • حین کارکرد جاروبرقی پاناسونیک،‎ بدنه‌ی دستگاه بیش از حد گرم می‌شود.
 • دستگاه به شکل منظم کار نمی‌کند.

توصیه می‌شود در صورت مشاهده‌ی هرکدام از مشکلات ذکر شده جهت عیب‌یابی دقیق و تعمیر جاروبرقی پاناسونیک به شکل اصولی، دستگاه خود را به تعمیرکار مجرب و متخصص بسپارید. شما می‌توانید تنها با برقراری تماس و بدون نیاز به مراجعه‌ی حضوری از خدمات تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در محل مجموعه‌ی استاده استفاده فرمایید.

از مهم‌ترین مزایای استفاده از خدمات تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در محل:

 • از آنجایی که نیازی به مراجعه حضوری، جابه‌جایی و حمل‌ونقل جاروبرقی وجود ندارد، بنابراین در زمان، انرژی و هزینه‌های پرداختی به شکل قابل توجهی صرفه‌جویی خواهد شد.
 • شما عزیزان می‌توانید به طور مستقیم بر عملکرد تعمیرکار جاروبرقی پاناسونیک نظارت داشته باشید.
 • تمامی خدمات تعمیر دستگاه در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه می‌گردد.

تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی پاناسونیک

یکی از مشکلات متداولی که برای جاروبرقی پاناسونیک گزارش شده است، کار نکردن سیم جمع کن می‌باشد. اگر سیم جمع کن خاصیت فنری خود را نداشته باشد، دیگر قادر نخواهد بود که به درستی سیم را به دور قرقره‌ی دستگاه جمع کند.

در این شرایط بهتر است قالب جاروبرقی را بردارید، اگر دکمه‌ها گیر کرده اند آن را برطرف سازید و سپس چندبار امتحان کنید. در صورتی که مشکل پیش آمده برطرف نشد، می‌بایست دستگاه خود را جهت ترمیم، تعمیر و یا تعویض این قطعه به تعمیرکار ماهر و متخصص بسپارید.

تعمیر موتور جارو برقی پاناسونیک

به طور معمول خرابی موتور جاروبرقی بیشتر به استفاده‌ی غیراصولی و طولانی مدت از دستگاه ارتباط دارد. در صورتی که به آسیب‌دیدگی و خرابی موتور جاروبرقی پاناسونیک بی‌توجهی شود، امکان دارد دستگاه شما برای همیشه از کار بیوفتد. بنابراین توصیه می‌شود هنگام خرابی این قطعه جهت جلوگیری از بروز مشکلات جدی‌تر که می‌تواند هزینه‌ی تعمیرات را تا چندین برابر افزایش دهد، تعمیر موتور جاروبرقی پاناسونیک توسط تعمیرکار متخصص و کاربلد انجام پذیرد.

تعمیر موتور جارو برقی پاناسونیک

تعمیرکار متخصص با کمک ابزار: سیم تست، گیره نگهدارنده و جریان برق 110 ولت می‌تواند عیب‌یابی موتور دستگاه را به خوبی و کاملا دقیق انجام دهد و سپس به رفع مشکل پیش آمده اقدام نماید.

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک MC-7650

رایج‌ترین مشکلی که برای جاروبرقی MC-7650 پاناسونیک که از جاروبرقی‌های معروف و قدیمی این شرکت به شمار می‌رود، مربوط به خرابی قطعات داخلی اصلی دستگاه می‌باشد. در صورتی که تعمیر قطعات ممکن نباشد و نیاز به تعویض آنها دارید، تمامی قطعات یدکی اصل و استاندارد موجود و قابل تهیه می‌باشند. توصیه می‌شود تعمیر جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-7650 توسط تعمیرکارانی انجام شود که به تکنولوژی قدیم کاملا مسلط باشند.

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک MC 5530

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک MC 5530

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC 5530 که به فیلتر ضد باکتری و 3 سرعت قابل تنظیم مجهز می‌باشد نیز از خراب شدن مصونیت ندارد و بهتر است درصورت بروز مشکل باتوجه به تکنولوژی خاص استفاده شده در آن، عیب‌یابی دقیق و تعمیر دستگاه را تنها به تعمیرکاران معتمد، متخصص و باتجربه بسپارید.

طبقه بندی شده در