ایرپاد و یا هندزفری بلوتوثی امروزه قابل توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. این وسیله به دلیل نداشتن سیم و راحتی در متصل شدن به تلفن همراه و لپ تاپ و… طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. حال ممکن است پس از استفاده از این وسیله به تعمیر ایرپاد نیاز داشته باشید.

تعمیر ایرپاد با برندهای مختلف مانند تعمیر ایرپاد اپل و شیائومی و سامسونگ در استاده انجام می‌شود. همچنین تعمیر ایرپاد اپل در مرکز تعمیر ایرپاد نیز صورت می‌گیرد اما باید توجه کنید که به دلیل قیمت و اهمیت اجزای این وسیله لازم است حتما تعمیرات airpod توسط متخصص آن انجام بگیرد. اگر به دنبال تعمیرات تخصصی ایرپاد هستید مطالب این صفحه را دنبال کنید تا کارشناسان و تعمیرکاران استاده به یاری شما بشتابند.

تعمیرات تخصصی ایرپاد (AirPods)

اگر به دنبال مرکز تعمیر ایرپاد هستید که تعمیر ایرپاد و تعمیر ایرپاد اپل را به صورت کاملا تخصصی انجام دهد می‌توانید از تکنسین‌ها و تعمیرکاران استاده کمک بگیرید. در استاده تمامی خدمات تعمیرات airpod به صورت تخصصی به مشتریان ارائه می‌شود. همانطور که می‌دانید به دلیل کوچک بودن این وسیله و ظریف بودن آن تعمیر آن امری کاملا تخصصی است و نیازمند دانش و تجربه کافی در این زمینه است.

البته باید به این نکته توجه کنید که همه مشکلاتی که برای این وسیله به وجود می‌آیند هم قابل تعمیر نیستند. به طور مثال معمولا مشکلات میکروفون و باتری از این موارد هستند و در صورت بروز چنین مشکلاتی باید نسبت به تعویض گوشی  ایرپاد اقدام کنید.

همچنین در استاده تعمیر و سرویس ایرپاد اپل با رعایت تمام نکات و با توجه به مشکل به وجود آمده انجام می‌گیرد. تکنسین‌های استاده در ابتدا با عیب یابی تخصصی منشا بروز مشکل را تشخیص داده و سپس نسبت به تعمیر ایرپاد اپل و یا تعمیر ایرپاد پرو می‌پردازند.

برخی مشکلات رایج ایرپاد اپل

 • متصل نشدن ایرپاد به گوشی
 1. ابتدا ایرپاد را در کیس قرار بدهید.
 2. پس از گذشت مدت زمان 15 الی 20 ثانیه مجدد آن را به گوشی موبایل خود متصل کنید.
 3. وارد بخشش contril center شوید.
 4. در گوشه بالا سمت راست قسمت now playing   به صورت دستی آن را متصل کنید.

همچنین می‌تواید در ساده‌ترین روش بلتوث را خاموش و روشن کرده و گوشی خود را restart کنید. اگر مشکل برطرف نشد شارژ داشتن ایرپاد را بررسی کرده و آن یک بار خاموش و روشن کنید.

 • قطع شدن صدا

همانطور که می‌دانید زمانی که ایرپاد در گوش شما نباشد صدا قطع خواهد شد. ولی زمانی که آن در گوش شما است ولی باز هم صدایی نمی‌شنوید ممکن است سنسورها آسیب دیده باشند.

 • شارژ نشدن

در برخی موارد وجود خرابی در کابل‌ها سبب بروز این مشکل می‌شود. همچنین دلیل بروز این مشکل امکان دارد از کثیف بودن پورت شارژ باشد. شما می‌توانید در این حالت دستگاه را 15دقیقه به شارژ متصل کنید، اگر مشکل برطرف برطرف نشد باید با تکنسین مربوطه مشورت کنید.

 • کیفیت کم صدا

در قدم اول فاصله خود را با منبع صدا  بررسی کنید. تداخل داشتن امواجی مانند اینترنت گوشی و یا موانع نیز ممکن است دلیل بروز این مشکل باشند.

تعمیر ایرپاد پرو اپل

تعمیر ایرپاد اپل

تعمیر ایرپاو پرو اپل باید در مرکز تعمیر ایرپاد و یا در محل به وسیله افراد متخصص در این زمینه صورت بگیرد. در ادامه برخی مشکلات رایج این وسیله را بررسی کرده‌ایم.

خرابی‌های رایج ایرپاد پرو اپل

 • قطع شدن تماس

در این حالت می‌توانید بلوتوث را خاموش و روشن کنید. همچنین باید از شارژ داشتن ایرپاد اطمینان حاصل کنید. روش دیگر این است سعی کنید با یکی از گوشی‌هایی که در گوشتان است تماس بگیرید.

اگر باز هم مشکل برطرف نشد وارد تنظیمات گوشی خود بشوید. وارد قسمت تنظیمات بلوتوث بشوید. در کنار ورودی در لیست دستگاه‌ها باید حرف i را داخل دایره مشاهده کنید. نماد گفته شده را انتخاب کنید و میکروفون را انتخاب کنید و آن را به سمت راست یا چپ تنظیم کنید.

 • متصل نشدن به گوشی موبایل یا تبلت یا…

در این حالت مراحل زیر را دنبال کنید.

 • ابتدا دستگاه را در کیس خود قرار دهید و پس از گذشت مدت زمان 30 ثانیه آن‌ها را در گوش خود بگذارید.
 • در گوشی موبایل یا تبلت یا… بلوتوث را خاموش و روشن کنید و سپس مرحله اول را بار دیگر تکرار کنید.
 • متصل نشدن یک ایرپاد

برای تعمیر ایرپاد پرو در این حالت روش‌های زیر را انجام دهید.

 1. هر دو گوشی را در کیس قرار دهید و پس از گذشت مدت زکان 10 ثانیه آن‌ها را استفاده کنید.
 2. در صورتی که در روش اول دوباره با این مشکل مواجه شدید پیش از قرار دادن ایرپاد در گوشتان بلوتوث را خاموش و روشن کنید.

تعمیر ایرپاد 2 اپل

در بیشتر موارد امکان تعمیر ایرپاد 2 اپل وجود ندارد. به طور مثال زمانی که باتری دستگاه ضعیف شد و یا با مشکل شارژ نشدن باتری برخورد کردید متاسفانه حتی امکان تعویض این قطعه نیز وجود ندارد. البته پیش از هر تصمیمی بهتر است برای تعمیر ایرپاد در این حالت و برای ایین مدل ایرپاد با کارشناسان این زمینه در مرکز تعمیر ایرپاد مشورت کنید.

تعمیر ایرپاد شیائومی

برخی افراد برای تعمیر ایرپاد شیائومی به مرکز تعمیر ایرپاد مراجعه می‌کنند. در استاده تعمیر ایرپاد شیائومی نیز انجام می‌شود و شما می‌توانید برای تعمیرات airpod با این برند و در هر مدلی با کارشناسان استاده تماس حاصل کنید.

توجه داشته باشید که برخی از ایرپادهای شیائومی ضد آب هستند و پیش از استفاده از این وسیله حتما از ضد آب بودن آن اطمینان حاصل کنید. زیرا ممکن است در صورت ورود آب به دستگاه با مشکل و خرابی جبران ناپذیری مواجه شوید.

تعمیر ایرپاد سامسونگ

ایرپاد سامسونگ نیز از دیگر لوازمات برقی سامسونگ است که امروزه بسیار پرطرفدار است. تعمیرکاران و تکنسین‌های استاده طی دوره‌های آموزشی که دیده‌اند و تجاربی که کسب کرده‌اند می‌توانند تمامی خدمات مربوط به تعمیر ایرپاد را به شما ارائه بدهند. برخی مدل‌های ایرپاد این برند قابلیت تعمیر بالایی دارند و در صورت بروز هرگونه مشکل تعمیرکاران می‌توانند آن را تعمیر کنند.

تعمیر ایرپاد سامسونگ

تعمیر باتری ایرپاد

پیش‌تر به تعمیرات  airpodدر این زمینه اشاره‌ای مختصر شد. در بیش‌تر موارد امکان تعمیر باتری ایرپاد وجود ندارد. اما بهتر است در صورتی که از خرابی و وجود مشکل در باتری این وسیله اطمینان حاصل کردید با تکنسین‌های خبره تماس بگیرید. کارشناسان استاده با بررسی ایرپاد شما تعیین می‌کنند که امکان تعمیر باتری اییرپاد در این شرایط محیا است و یا خیر. در صورتی تعمیر ایرپاد در این حالت کارساز نباشد به تعویض این قطعه اقدام می‌کنند تا ایرپاد مانند قبل به فعالتش ادامه بدهد.

تعمیر کیس ایرپاد

از هر مدل ایرپاد و از هر بند ایرپادی که استفاده می‌کنید اگر با مشکلات کیس روبه‌رو شدید می‌توانید از تعمیرکاران استاده کمک بگیرید. این قطعه در بیشتر موارد قابل تعمیر است. البته لازم به ذکر است ابدا باید دلیل بروز این خرابی و میزان خرابی توسط تکنسین بررسی و مشخص بشود.

تعمیر میکروفن ایرپاد

در بیش‌تر موارد مشکلات به وجود آمده برای میکروفون ایرپاد قابل تعمیر نیستند. اما نگران نباشید در صورت بروز هرگونه مشکل برای ایرپاد با هر برندی با استاده تماس بگیرید. تعمیرکاران استاده پس از بررسی و عیب یابی دقیق ایرپاد قطعه خراب را تشخیص می‌دهند. اگر مشکل از میکروفون باشد و پس از بررسی امکان تعمیر آن وجود نداشت، نسبت به تعویض این قطعه و جایگزین کردن قطعه‌ای جدید اقدام خواهند کرد.

طبقه بندی شده در