اگر ایرپاد شما در noise cancelling و اتصال به گوشی مشکل دارد، باید نسبت به نصب و اجرای آخرین آپدیت ایرپاد اقدام نمایید. ما در این صفحه از استاده مگ قصد داریم به آموزش انجام آخرین ورژن آپدیت ایرپاد بپردازیم. از شما عزیزان دعوت می‌شود تا در ادامه مطلب همراه ما باشید.

آپدیت ایرپاد پرو اپل در گوشی‌های با سیستم عامل IOS

به منظور حفظ کیفیت هنگام استفاده از ایرپاد‌، لازم است بدانید آپدیت کردن آن چگونه انجام می‌شود. پس قرار دادن ایرپاد در کیس شارژر، در مرحله اول می‌بایست از اتصال ایرپاد به گوشی آیفون اطمینان حاصل نمایید. در مرحله بعد وارد قسمت Setting و سپس بخش General شوید.

روی گزینه about کلیک کنید. به پایین صفحه باز شده بروید تا در لیست اسامی نمایش داده شده، روی نام ایرپاد خود ضربه بزنید. در این صفحه و بخش Firmware Version نسخه فعلی ایرپاد قابل مشاهده می‌باشد و متوجه می‌شوید آیا به آخرین نسخه آپدیت شده است یا خیر.

اگر نسخه جدیدی یافت شد که ایرپاد شما نسبت به آن به‌روز رسانی نشده است، در این زمان که ایرپاد به گوشی آیفون اتصال دارد، کیس ایرپاد که محتوی ایرپادها می‌باشد را به سیم شارژ وصل کنید. سپس درب کیس شارژر را بردارید و وارد قسمت بلوتوث تلفن همراه شوید تا اطمینان حاصل نمایید که همچنان ایرپاد شما به آیفون اتصال دارد.

اکنون می‌بایست کیس را کنار آیفون یا آیپد خود قرار دهید و تا پایان عملیات به‌روز رسانی ایرپاد، منتظر بمانید. شما می‌توانید در صورتی که شارژ ایرپاد کامل است دیگر به شارژر نزنید؛ اما با این کار مطمئن خواهید شد که کمبود شارژ خللی در فرآیند آپدیت آن وارد نخواهد کرد.

به طور معمول پس از گذشت مدت زمان 15 دقیقه، نرم افزار ایرپاد شما به طور خودکار به‌روز رسانی می‌شود. حتی گاهی اوقات ممکن است زمان بیشتری نیاز باشد. در این مدت زمان می‌بایست توجه داشته باشید که اتصال ایرپاد به گوشی و اتصال گوشی به اینترنت قطع نشود. متاسفانه تا به این لحظه روش دیگری به جز صبر کردن و انتظار برای آپدیت ایرپاد وجود ندارد.

در نهایت برای اینکه مطمئن شوید آپدیت ایرپاد به درستی انجام شده است یا خیر می‌بایست مراحلی که پیش‌تر ذکر شد را انجام دهید و به بخش about ایرپاد مورد نظر بروید تا نسخه فعلی ایرپاد را قابل رویت باشد.

آموزش فعال‌سازی Conversation Boost آیفون

آخرین ورژن آپدیت ایرپاد

بعد از آن که عملیات آپدیت ایرپاد پرو مطابق مراحل ذکر شده در قسمت قبل به پایان رسید، می‌توانید با انجام مراحل زیر در آیفون با سیستم عامل iOS 15 یا آیپد با ورژن iPadOS 15 نسبت به فعال‌سازی Conversation Boost اقدام نمایید. این مراحل عبارت هستند از:

  • وارد قسمت Setting تلفن همراه شوید.
  • روی گزینه Accessibility کلیک کنید و سپس به قسمت Audio/ visual بروید.
  • در این مرحله وارد بخش Headphone Accommodations شوید و در پایین صفحه روی گزینه Transparency Mode کلیک کنید. در نهایت نسبت به فعال‌سازی Conversation Boost اقدام نمایید.

نحوه آپدیت ایرپاد اپل در گوشی‌های با سیستم عامل اندروید

با وجود آن که امکان استفاده از ایرپاد در گوشی‌های با سیستم عامل اندروید میسر می‌باشد، اما آپدیت کردن ایرپاد در این گوشی‌ها امکان‌پذیر نخواهد بود. به بیان دیگر نسخه نرم افزار ایرپاد مورد نظر در همان ورژن زمان خریداری باقی می‌ماند و دیگر به‌روز رسانی نخواهد شد.

اما با این شرایط روشی که برای آپدیت ایرپاد اپل در گوشی‌های با سیستم عامل اندروید شناخته می‌شود، این است که از فرد دیگری که گوشی آیفون دارد، درخواست نمایید تا آن را با تلفن همراه خود pair کند تا آپدیت نرم افزار ایرپاد انجام شود.

آپدیت کردن ایرپاد اپل در گوشی‌های با سیستم عامل اندروید

روشی دیگر برای اطلاع از نسخه حال حاضر ایرپاد

شما عزیزان می‌توانید برای اطلاع از نسخه‌ نرم افزاری که در حال حاضر بر روی ایرپاد نصب شده است، از روش کوتاه‌تری کمک بگیرید. بدین منظور می‌بایست مراحل زیر را انجام دهید:

  • در ابتدا باید اطمینان حاصل نمایید که ایرپاد مورد نظر و گوشی آیفون به یک‌ دیگر اتصال دارند.
  • در مرحله بعد به قسمت Setting تلفن همراه بروید، وارد قسمت بلوتوث شوید و سپس روی علامت i که کنار اسم ایرپاد قرار دارد، کلیک نمایید.
  • در پایین صفحه باز شده، در قسمت Version، مشخصات ورژن ایرپاد مورد نظر قابل رویت خواهد بود.

طبقه بندی شده در