امروزه گوشی شیائومی طرفداران زیادی را مجذوب خود کرده است و بازیابی اطلاعات گوشی شیائومی یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افرادی است که از این دستگاه استفاده می‌کنند. یکی از رایج‌ترین مشکلاتی که ممکن است افرادی که از گوشی شیائومی اسفاده می‌کنند، با آن روبه‌رو شوند، پاک شدن اطلاعات موجود در تلفن همراه و یا ریست شدن آن است.

با استفاده از مطالب موجود در این صفحه از استاده می‌توانید با به کارگیری روش‌های ساده و اصولی به بازیابی اطلاعات گوشی شیائومی خود بپردازید. همچنین در این رابطه شما را با چند برنامه ریکاوری عکس و فیلم گوشی شیائومی آشنا خواهیم کرد. جهت بهره‌مندی از خدمات تعمیرات موبایل با ما همراه باشید.

بازیابی اطلاعات گوشی شیائومی

برخی افراد گمان می‌کنند که با حذف کردن اطلاعات گوشی شیائومی، دیگر به آنها دسترسی پیدا نخواهند کرد؛ اما این تفکر اشتباه است، زیرا پس از پاک کردن فایل‌هایی مانند عکس، فیلم و مواردی از این دست، تمامی آنها در حافظه داخلی گوشی شیائومی ذخیره می‌شوند. 

پیش از اقدام به ریکاوری حافظه داخلی گوشی شیائومی، به منظور انجام مراحل بازیابی اطلاعات از این که فایل‌های قدیمی را روی فایل‌های جدید قرار نداده باشید، مطمئن شوید.

همواره سعی کنید فایل جدیدی را ذخیره نکنید تا بتوانید بازیابی اطلاعات پاک شده گوشی شیائومی را به نحو احسن انجام دهید. بازیابی اطلاعات حذف شده از گوشی شیائومی با انجام چند روش مختلف امکان پذیر است. ممکن است این روش‌ها بسته به فایل مدنظر کمی متفاوت و با یکدیگر فرق داشته باشند. در ادامه برخی روش‌های بازیابی اطلاعات گوشی شیائومی را بررسی خواهیم کرد. بازیابی فایل‌های پاک شده اندروید و برگرداندن فایل چگونه است؟

google drive

شما می‌توانید از google drive برای این امر استفاده کنید. بازیابی فایل‌های گوشی شیائومی با این راهکار امری ساده است و با انجام چند مرحله ساده ممکن است.

 1. ابتدا با کمک برنامه google drive و یا مرورگر وارد سایت google drive بشوید.
 2. در این حالت تمامی فایل‌هایی که در google drive بارگذاری کرده‌اید برای شما نمایش داده می‌شود.
 3. نام فایل مدنظرتان را سرچ کرده و برای نمایش، آن را انتخاب کنید.
 4. اگر همان فایل مورد نظرتان را مشاهده کردید، آن را دانلود کنید.
 5. در این حالت خودتان به آسانی با هر دستگاهی که در دسترس باشد می‌توانید اطلاعات گوشی شیائومی را بازیابی نمایید.
Google Drive

ریکاوری حافظه داخلی گوشی شیائومی

یکی از مزایای این گوشی در دسترس بودن بک آپ و mi cloud است. با این موارد بک آپ گرفتن ساده خواهد بود. اگر شما نیز از افرادی هستید که همواره از تلفن همراه خود بک آپ تهیه می‌کنید، می‌توانید با استفاده از این روش به راحتی ریکاوری حافظه داخلی گوشی شیائومی را خودتان انجام دهید.

تعمیرات نرم افزاری موبایل در استاده شامل چه خدماتی می‌شود؟

استفاده از بک آپ گوشی شیائومی

بعد از باز کردن نرم افزار بک آپ، لیستی از فایل‌های قابل بک آپ گیری نشان داده خواهد شد. پس از انتخاب کردن بازیابی از آن‌ها بک آپ تهیه می‌شود. شما می‌توانید از mi cloud و فضای ذخیره سازی 5 گیگابایتی آن نیز به منظور ریکاوری حافظه داخلی گوشی شیائومی استفاده کنید.

 1. برای این منظور ابتدا باید وارد حساب mi خود شوید.
 2. برای این کار وارد xiaomi.com شده و پس وارد شدن، فایل‌های قابل بک آپ گیری را مشاهده خواهید کرد.
 3. به منظور بازیابی اطلاعات گوشی شیائومی با استفاده از بک آپ گیری پس از ورود به mi اطلاعات پاک شده را بازیابی کنید.
 4. پس از ورود به mi account و mi cloud گزینه restore from backup را انتخاب کنید.
 5. سپس فایل مدنظر خود را برگزینید و گزینه restore را انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که در این قسمت روش‌هایی که به نصب نرم افزار جدیدی نیاز ندارد را بررسی کردیم. اگر علاقه دارید تا با انواع برنامه‌های ریکاوری گوشی شیائومی آشنا شوید، تا ادامه مطلب همراه ما باشید. دلایل و حل مشکل نصب نشدن برنامه در اندروید چیست؟

ریکاوری فیلم گوشی شیائومی

ممکن است به طور اتفاقی یک یا چند ویدیو را از موبایل شیائومی خود پاک کرده باشید و بعدها به آن نیاز پیدا کنید. در این صورت نگران نباشید؛ زیرا با چند اقدام ساده می‌توانید به بازیابی و ریکاوری فیلم گوشی شیائومی بپردازید. به منظور نصب برنامه ریکاوری فیلم گوشی شیائومی، 2 روش زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

google drive

روش اول استفاده از google drive است. اگر شما پیش از پاک کردن فیلم از گوشی آن را در google drive بازیابی کرده باشید دیگر جای نگرانی نیست. زیرا شما با هر دستگاهی می‌توانید فیلم مورد نظر را بازیابی کنید.

 1. برای این کار وارد نرم افزار و یا سایت google drive شوید.
 2. سپس وارد my drive شده و فیلم مورد نظرتان را جستجو کنید.
 3. گزینه بارگیری یا دانلود را انتخاب کنید تا دوباره به فایل مدنظرتان دسترسی داشته باشید.
 4. وارد گزینه سطل زباله شوید و از لیست نمایش داده شده، فیلم مورد نظرتان را انتخاب کرده و بر روی گزینه بازیابی کلیک کنید.
نرم افزار google drive

نرم افزار imyphone

در روش دوم ما استفاده از برنامه ریکاوری فیلم گوشی شیائومی imyphone را به شما جهت بازیابی اطلاعات گوشی شیائومی، آموزش می‌دهیم. توجه داشته باشید که علاوه بر فیلم، می‌توانید انواع دیگر فایل‌ها همچون عکس، تماس، پیام، صدا و… را با کمک این برنامه ریکاوری فیلم گوشی شیائومی بازگردانید.

با کمک این برنامه می‌توانید به آسانی و در مدت زمان کوتاهی، فایل پاک شده را پیدا کرده و از میان لیست نمایش داده شده، فیلم خود را جستجو و آن را بازیابی کنید.

نکته با اهمیت در استفاده از این اپلیکیشن این است که این برنامه با استفاده از حافظه داخلی و کارت حافظه به منظور ریکاوری فایل‌ها اقدام می‌کند.

ریکاوری عکس گوشی شیائومی

برای ریکاوری عکس گوشی شیائومی نیز راه‌های متعددی موجود است که می‌توانید با توجه به نیاز خود از هر کدام از آنها استفاده کنید. در این قسمت ما شما را با 2 روش بازیابی اطلاعات گوشی شیائومی آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید. برنامه ریکاوری عکس شیائومی به شرح موارد زیر است.

google photos

روش اول استفاده از google photos است. زمانی که شما نسخه‌ پشتیبانی از فایل عکس‌های گوشی خود تهیه کرده باشید، می‌توانید از این روش استفاده کنید.

 1. این برنامه را باز کنید و وارد حساب گوگل خود بشوید.
 2. سپس سه خط افقی که در قسمت بالایی صفحه مشاهده می‌کنید را انتخاب کرده و سطل زباله را انتخاب کنید.
 3. عکس‌های مورد نیاز را انتخاب کرده و سپس گزینه بازیابی یا ریکاوری را انتخاب کنید.
google photos

برنامه fonedog toolkit android data recovery

استفاده از این برنامه ریکاوری عکس گوشی شیائومی زمانی که بک آپ از داده‌های موجود از دستگاه نگرفته باشید، پیشنهاد می‌شود. ابتدا باید این اپلیکیشن را در لپ تاپ یا کامپیوتر دانلود و نصب کنید. سپس در قدم دوم گوشی شیائومی را به لپ تاپ متصل کنید. پس از شناخته شدن گوشی در لپ تاپ، فایل مورد نیازتان را پیدا کرده و آن را انتخاب کنید. سپس گزینه next را انتخاب کنید. در این مرحه از بین تمامی عکس‌های نمایش داده شده عکس مدنظرتان را پیدا کرده و آن را انتخاب کنید. در مرحله آخر گزینه بازیابی را انتخاب کنید.

fonedog toolkit android data recovery

برنامه ریکاوری گوشی شیائومی

همانطور که پیش‌تر نیز اشاره شد، شما می‌توانید از کاربرد برنامه ریکاوری گوشی شیائومی به منظور بازیابی اطلاعات گوشی خود بهره ببرید . ما هم در این قسمت 2 تا از بهترین نرم افزارهای ریکاوری این گوشی را به شما معرفی کرده‌ایم. این موارد عبارتند از:

fonepaw

یکی از نرم‌ افزارهای پرسرعت جهت بازیابی اطلاعات گوشی شیائومی، همین مورد است. گفتنی است به واسطه استفاده از این برنامه می‌توان تمامی فایل‌های عکس، فیلم، پیام، اسناد و رسانه‌های پاک شده در اپلیکیشن واتس آپ را بازیابی کرد.

مزیت این نرم افزار، قابلیت پشتیبانی آن از بسیاری از فرمت‌های فایل هاست.

easeUS

نرم افزار نام برده شده از نرم افزارهایی است که به منظور ریکاوری عکس و فیلم گوشی شیائومی مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته علاوه بر موارد نام برده شده، می‌توان از این اپلیکیشن برای بازیابی فایل‌هایی همچون اسناد و سندها، پیام‌ها و مخاطبین نیز استفاده کرد.

گفتنی است امنیت و حریم خصوصی در این نرم افزار به صورت کامل رعایت می‌شود و جای هیچگونه نگرانی وجود نخواهد داشت.

easeUS

طبقه بندی شده در