لیست افراد کلید ساز در تهران

اگر سوئیچ ۲۰۶ شما گم شد و نیاز به ساخت سوئیچ ۲۰۶ پیدا کردید، دو راه برای انتخاب دارید، این دو راه عبارتند از :

  1. ساختن سوئیچ ۲۰۶ جدید
  2. ساختن سوئیچ یدک ۲۰۶

در این صفحه از استاده به معرفی کلیدسازان جهت ساخت سوئیچ خودرو ۲۰۶ تیپ 1 و 2 می‌پردازیم و همچنین به قیمت و مراحل ساخته شدن آن نیز اشاره خواهیم نمود.

قیمت ساخت سوئیچ ۲۰۶

خدمتقیمت به تومان
ساخت سوئیچ پژو 206از 500.000

قیمت ساخت را نمی‌توان برای همه یکسان در نظر گرفت و بستگی به فاصله ماشین و مدت زمان ساخت دارد؛ اما این هزینه از ۵۰۰ هزار تومان شروع می‌شود. برای آگاهی از هزینه، باید از کارشناس در این زمینه سوال کنید.

ساخت سوئیچ جدید پژو ۲۰۶

همانطور که گفته شد، برای ساخت سوئیچ ۲۰۶ می‌توانید یکی از این راه‌ها را انتخاب کنید، اما باید بگوییم که قطعا ساخت سوئیچ ۲۰۶ جدید، هزینه‌ی بالاتری نسبت به راه دیگر خواهد داشت. درواقع این اختلاف هزینه و پیچیدگی بسیار متفاوت است و زمان بسیار بیشتری باید برای ساخت آن صرف شود.

شرکت‌ها برای امنیت بیشتر ماشین، به ساخت سوئیچ‌های کددار پرداخته‌اند؛ بدین صورت که تراشه‌ای روی هر یک از سوئیچ‌ها وجود دارد که با بقیه متفاوت است و فقط با همان سوئیچ خودرو روشن می‌شود. به همین دلیل ساختن سوئیچ ۲۰۶ اهمیت پیدا می‌کند. استاده با ارائه خدمات ساخت سوئیچ ۲۰۶ به شما در این زمینه کمک می‌کند.

اگر تمایل دارید می‌توانید قیمت تودوزی ماشین را اینجا مشاهده کنید.

برای ساخت سوئیچ (سوئیچ‌های ضد سرقت ایموبلایزر) باید کد دسترسی داشته باشیم. برخی از شرکت‌ها این کد را به خریداران زمان خرید خودرو، تحویل می‌دهند، اما برخی دیگر این کد را به صورت محرمانه نزد خود نگه می‌دارند؛ به همین دلیل به تجهیزات تخصصی برای ساخت سوئیچ ۲۰۶ نیاز است و خدمات ساختن سوئیچ ۲۰۶ باید توسط متخصصین در این زمینه انجام شود.

علاوه بر گم شدن سوئیچ، ممکن است اتفاقاتی مثل نفوذ رطوبت در سوئیچ، زنگ زدگی و یا شکستن رخ دهد که در این صورت نیاز به ساختن سوئیچ ۲۰۶ پیدا می‌شود. استاده آماده ارائه خدمات تخصصی در زمینه ساخت سوئیچ ۲۰۶ با مدرن‌ترین و کامل‌ترین تجهیزات است.

اگر می‌خواهید بدانید که ساختن سوئیچ ۲۰۶ در چه مدت زمانی انجام می‌شود، باید بگوییم که این زمان به فاصله ماشین و همچنین تجهیزات کلیدساز بستگی دارد و با هم متفاوت است. درواقع کارشناس پس از بررسی مدل ۲۰۶، زمان ساخت سوئیچ ۲۰۶ را به شما اطلاع می‌دهد.

ساختن سوئیچ ۲۰۶ با راه قدیمی

اگر سوئیچ گم شود، باتوجه به تجیزاتی که کلیدساز در اختیار دارد، می‌توان این کار به صورت پیشرفته‌تر و یا همان از راه قدیمی انجام شود.

ابتدا عکس کارت ماشین برای کلیدساز فرستاده می‌شود یا کارت ماشین به کلید ساز داده می‌شود، سپس کلید ساز این کارا را درگاه ایران خودرو می‌دهد تا از روی شماره شناسایی ماشین، کد ایموبلایزر و تیغه تعیین شود. این کد استخراج شده به دستگاه CNC کندر داده می‌شود تا تیغه سوئیچ را بتراشد.

هزینه تعمیر صندلی ماشین چقدر است؟ تعمیر صندلی خودرو در محل

این‌ها مراحلی است که خارج از ماشین انجام می‌شود و به ماشین کاری ندارد؛ اما بقیه‌ی مراحل باید با ماشین انجام شود.

در این مرحله کلیدساز با دستگاه پردیس و یا V-Code به ماشین متصل می‌شود و تعریف سوئیچ را روی ماشین انجام می‌دهد. سپس کد چهار رقمی که معمولاً از دو رقم و دو حرف انگلیسی تشکیل شده است داده می‌شود و سوئیچ تعریف می‌شود. این روش، جدیدترین روشی است که می‌تواند انجام شود؛ اما اگر کلیدساز تجهیزات کامل و به روز را نداشته باشد، از روش قدیمی برای ساخت سوئیچ ۲۰۶ استفاده می‌کند.

در روش قدیمی‌تر، قفل درب خودرو از روی درب راننده باز می‌شود(به دلیل یکسان بودن سوئیچ با کلید قفل درب راننده)، سپس از روی ساچمه‌های قفل، کلید تراشیده می‌شود. البته هنوز هم اگر دسترسی به کد نباشد و یا صاحب ماشین کد را به کلیدساز ندهد، این روش اجرا می‌شود. قفل درب باز می‌شود و از روی ساچمه‌های قفل درب راننده، تیغه سوئیچ تراشیده می‌شود و بعد کلید ساز دستگاه ECU کامپیوتر ماشین را باز میکند. این دستگاه ECU یک تراشه هشت پایه دارد که با V-Code کد ماشین بدست می‌آید. یک دستگاهی به نام دستگاه کلیپسی روی تراشه هشت پایه قرار می‌گیرد و کد ماشین استخراج می‌شود و سمس کارهای تعریف سوئیچ انجام می‌شود.

این روش برای افراد مبتدی است و یا کسانی که تجهیزات ندارند و دسترسی به کد نیست. استاده با معرفی کلیدسازان مجهز و باتجربه، ساخت سوئیچ ۲۰۶ در زمان کوتاه و با تجهیزات پیشرفته را تضمین می‌کند.

طبقه بندی شده در