لیست افراد کلید ساز در تهران

اگر سوئیچ تویوتا آسیب دیده باشد، در اثر نفوذ آب به داخل آن از کار افتاده باشد و یا سوئچ را گم کرده باشید، استاده با معرفی متخصصین ساخت سوئیچ تویوتا برای مدل‌های کرولا، کمری، لندکروز و هایلوکس امکان ساخت سوئیچ و ریموت و سوئیچ یدک را در زمان کوتاه و با هزینه مناسب برای شما فراهم می‌کند.

قیمت ساخت سوئیچ یدک تویوتا

خدمتقیمت به تومان
ساخت سوئیچ تویوتااز 3.000.000

قیمت ساخت سوئیچ یدک تویوتا یکی از مهم‌ترین موارد است، چرا که اگر تمامی سوئیچ‌ها و ریموت‌ها مفقود شوند، پروسه ساخت سوئیچ تویوتا طولانی‌تر و هزینه‌برتر خواهد بود. به همین دلیل افراد زیادی برای ساخت یدک اقدام می‌کند و ممکن است شما نیز به دنبال قیمت ساخت یدک باشید.

توجه کنید که این کار را باید به دست فرد متخصص و مجرب و قابل اعتماد بسپاریم تا هم صحت کار و هم امنیت خودروی شما حفظ شود؛ بنابراین ساخت سوئیچ یدک تویوتا را دست هرکسی نسپارید و به قیمت بسیار پایین اطمینان نکنید. برای اطلاع یافتن از قیمت ساخت سوئیچ یدک و جدید تویاتا برای مدل‌های لندکروز، کمری، هایلوکس و کرولا به صورت نهایی، با کارشناسان استاده تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

ساخت سوئیچ تویوتا

ساخت سوئیچ تویوتا نیاز به مهارت و تجربه زیاد دارد، بنابراین این کار را به دست هرکس نسپارید و سعی کنید از فرد مطمئن کمک بگیرید؛ تا علاوه بر اینکه بابت تخصص او خیالتان راحت شود، امنیت خودروی شما نیز حفظ شود.

ساخت سوئیچ و ریموت تویوتا در دو صورت انجام می‌شود؛ یکی زمانی که هیچ سوئیچ و ریموتی در اختیار نداشته باشید و همه آن‌ها مفقود شده‌اند، و یا زمانی که قصد ساخت سوئیچ یدک را دارید. مراحلی که برای ساخت این دو نوع سوئیچ طی می‌شود، با یکدیگر متفاوت خواهد بود. از فردی که امکانات خوبی برای ساخت سوئیچ تویوتا در مدل‌های مختلف کمری، کرولا، لندکروز و هایلوکس را دارد باید کمک بگیرید.

ساخت سوئیچ بنز و قیمت سوئیچ مرسدس بنز [e250-s500-c200] را اینجا مشاهده کنید.

پیشنهاد می‌کنیم قبل از مفقود شدن سوئیچ و ریموت، یدک را داشته باشید تا در صورت گم شدن آن‌ها، نگرانی نداشته باشید. متخصصینی که توسط استاده معرفی می‌شوند، پروگرام و کددهی ریموت تویوتا در همه مدل‌ها با مهارت و تجربه زیاد را انجام می‌دهند. زمانی که مالک خودرو هیچ گونه سوئیچ و ریموتی در دسترس نداشته باشد، این کار انجام می‌گیرد و سوئیچ تعریف می‌شود.

کارخانه تولید خودرو تویوتا، هنگام تحویل خودرو به مشتری، دو نوع کلید تحویل می‌دهند؛

  1. سوئیچ مستر تویوتا که به رنگ مشکی است.
  2. سوئیچ تعمیرگاه تویوتا که به رنگ طوسی است.

تعریف ریموت و سوئیچ یدک تویوتا، می‌تواند به دو روش دستی و یا با استفاده از دستگاه تعریف انجام می‌گیرد.

در مورد تعریف سوئیچ یدک به‌طور دستی، سوئیچ مستر نیاز است و برای عملیات تعریف، به دستگاه تعریف احتیاجی نیست؛ اما در صورتی که همه سوئیچ‌ها مفقود شده باشند و کلید یدک نیز موجود نباشد، باید از دستگاه تعریف سوئیچ تویوتا استفاده کرد.

تعریف سوئیچ تویوتا کرولا، لندکروز و هایلوکس

تعریف سوئیچ پس از ساخت سوئیچ تویوتا انجام می‌شود که بنابر مدل‌ها و همچنین سال ساخت خودرو، در برخی مراحل کمی متفاوت هستند. تعریف سوئیچ برای هر مدل باتوجه به نوع چیپ (4C , 4D , G , H) متفاوت است. در انواع به جز 4C، روش تشخیص از طریق حرف حک شده روی تیغه است. برای تعریف سوئیچ هایلوکس از دستگاه‌های تعریف سوئیچ رایج استفاده می‌شود.

تعریف سوئیچ تویوتا کمری

تعریف سوئیچ پس از ساخت سوئیچ تویوتا انجام می‌شود که باتوجه به مدل‌ها و همچنین سال ساخت خودرو، در برخی مراحل کمی متفاوت هستند.

قیمت تودوزی صندلی ماشین، داشبورد، سقف خودرو را اینجا مشاهده کنید.

تعریف سوئیچ تویوتا کمری ۲۰۰۶ به قبل:

برای تعریف سوئیچ تویوتا هنگام ساخت مدل کمری 2006 به قبل باید متخصص تشخیص دهد که کدام یک از روش‌های زیر باید انجام می‌گیرد:

۱. در روش اول باید تمامی درب‌ها بسته باشند، سپس سوئیچ مستر در داخل سوئیچ تویوتا قرار گیرد.

  • پدال گار ۵ بار فشار داده و آزاد شود.
  • پس از آن مدال ترمز ۶ بار فشار داده شده و رها شود.
  • کلید مستر از سوئیچ خارج و کلید جدید در سوئیچ قرار داده شود.
  • پدال گاز فشار داده شود و پس از حدود یک دقیقه صبر، سوئیچ از مغزی خارج گردد. در نهایت پدال ترمز چند بار فشار داده شود تا مراحل تکمیل شود.

۲. روش دوم نیز بسیار شبیه روش اول است، با تفاوتی جزئی که در ادامه به آن می‌پردازیم.

همانند روش قبلی تمامی درب‌ها باید بسته باشند و کلید مستر داخل سوئیچ تویوتا قرار گیرد. سپس کلید ۵ بار به حالت on و off دربیاید و در انتها در حالت off قرار بگیرد‌. پس از آن ۶ بار درب راننده باز و بسته شود و در نهایت درب بسته باشد. ‌کلید اصلی خارج و کلید جدید وارد سوئیچ تویوتا شود و به حالت on دربیاید و ۱ دقیقه صبر شود. پس از آن کلید، خارج و درب راننده باز و بسته شود تا مراحل ساخت و تعریف سوئیچ تویوتا به صورت کامل انجام شود.

تعریف سوئیچ تویوتا کمری ۲۰۰۷ به بعد:

این کار دقیقا مانند روش دوم که برای تویوتا کمری ۲۰۰۶ به قبل بیان شد، انجام میشود؛ با این تفاوت که در مرحله‌ای که سوئیچ on و off می‌شوند، کلید ۵ بار خارج و داخل و در نهایت داخل شود. تمامی مراحل به همان صورت انجام می‌شود تا سوئیچ تویوتا کمری تعریف و ساخته شود.

طبقه بندی شده در