در این صفحه از خدمات آنلاین استاده به معرفی سرویسکار جهت انجام تعمیر دوربین عکاسی کانن و درباره‌ی هزینه تعمیرات دوربین کانن خواهیم پرداخت. جهت ثبت درخواست خود می‌توانید با شماره‌های موجود در صفحه تماس بگیرید.

امروزه با فراگیر شدن شبکه‌های اجتماعی و اشتراک‌ گذاشتن تصاویر با دیگران در این بسترها، علاقه‌مندان به عکاسی بیش از پیش شده‌اند. این موضوع سبب شده که دوربین‌های عکاسی معروف‌ترین برند، یعنی دوربین عکاسی کانن، بسیار مورد استقبال قرار گیرد. همه‌ی ما بر میزان اهمیت کیفیت دوربین و لنز آن در ثبت عکس‌های هنری و زیبا واقف هستیم.

اما نگهداری از دوربین عکاسی کانن مانند هر دوربین عکاسی دیگری، از حساسیت بالایی برخوردار است. ممکن است که بر اثر ضربه وارده به دوربین، خیس شدن یا به هم خوردن تنظیمات آن و… دوربین عکاسی شما دچار آسیب شده و دیگر کار نکند. در این موارد با توجه به قیمت بالای خرید دوربین جدید، باید به دنبال مرکز معتبر و تخصصی تعمیر دوربین عکاسی کانن باشید.

هزینه تعمیر دوربین عکاسی کانن

خدمتقیمت به تومان
قیمت تعمیر دوربین عکاسی کانن از 500.000

هزینه تعمیر دوربین عکاسی ککانن بسیار متنوع بوده و به میزان خرابی دوربین و دلایل آن بستگی دارد. در برخی موارد مشکل رخ داده برای دوربین ناشی از به هم خوردن تنظیمات آن است. در این صورت با برگرداندن تنظیمات به حالت عادی، دوباره دوربین به عملکرد طبیعی خود باز می‌گردد.

اما در مواردی مانند سقوط دوربین از ارتفاع، افتادن در آب و شکستگی بخش‌های گوناگون آن، آسیب‌دیدگی دوربین زیاد بوده و بخش‌های حساس‌تری از آن درگیر می‌شوند. در این صورت باید تعمیر دوربین عکاسی کانن را به افراد باتجربه و ماهر سپرده تا عیب‌یابی آن به دقت انجام شود و تا جایی که امکان دارد قطعات به جای تعویض، تعمیر شده و مجددا استفاده شوند. این موضوع سبب می‌شود که هزینه‌ی تعمیر دوربین کانن به میزان قابل توجهی کاهش یابد.

هزینه تعمیر دوربین عکاسی کنن

خدمات تعمیر دوربین عکاسی کانن

خدماتی که در تعمیر دوربین عکاسی کانن ارائه می‌گردند، بسیار متنوع هستند. از جمله این خدمات می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • تعمیر ال‌سی‌دی دوربین
  • تعمیر انواع مختلف لنز
  • تعمیر برد الکترونیکی دوربین کانن
  • تعمیر فلش دوربین
  • تعمیر شاتر دوربین عکاسی
  • تعمیر دکمه پاور و باتری دوربین
  • تعویض فلت دوربین عکاسی کانن
  • تعمیر سنسورها و هد دوربین
  • تعمیر خسارات ناشی از آب‌خوردگی دوربین

علاوه بر موارد فوق، که از دلایل بسیار شایع تعمیر دوربین عکاسی کانن هستند، ممکن است موارد دیگری نیز سبب از کار افتادن دوربین عکاسی شما شود. در مراکز معتبر تعمیرات دوربین عکاسی کانن به کمک ابزار پیشرفته، مشکل دقیق دوربین شما شناخته شده و به نحو احسن برطرف خواهد شد.

دلایل خرابی دوربین عکاسی کانن به همراه راهکار

خرابی دوربین عکاسی کنن

خرابی LCD دوربین عکاسی کانن

یکی از مشکلاتی که ممکن است سبب این شود که به دنبال تعمیر دوربین عکاسی کانن باشید، از کار افتادن ال‌سی‌دی آن است. ال‌سی‌دی دوربین یکی از قطعات حساس آن بوده و در صورت خراب شدن، امکان تنظیم کادر تصویر و دیگر تنظیماتی که برای عکاسی اعمال می‌کنید، وجود ندارد. ضربه خوردن، نفوذ آب یا دیگر آلودگی‌ها درون ال‌سی‌دی باعث خراب شدن آن می‌شود.

آبخوردگی دوربین کانن

یکی دیگر از اتفاقات رایجی که برای دوربین رخ می‌دهد، نفوذ آب درون آن است. آب‌خوردگی دوربین، بخش‌های مختلفی از آن را درگیر می‌کند. هنگام بروز این اتفاق، به سرعت لنز، باتری و کارت حافظه را خارج نموده و با دستمالی تمیز و بدون کرک، قسمت‌های مختلف آن را خشک کنید. سپس دوربین را به مرکز تعمیر دوربین عکاسی کانن برده تا قبل از گسترش خسارت، تعمیر تخصصی روی آن نیز انجام شود.

روشن نشدن دوربین عکاسی کانن

روشن نشدن دوربین یا خاموش شدن ناگهانی آن هنگام عکاسی، از دیگر موارد خرابی دوربین عکاسی کانن است. در این صورت احتمال خراب شدن برد الکترونیکی دوربین بسیار بالا است. برای جلوگیری از آسیب دیدن برد، از ضربه یا فشار و نفوذ آب به دوربین جلوگیری نمایید. به دلیل اهمیت بالای این قطعه، حتما تعمیر آن را به شخصی ماهر و دارای دانش فنی بسپارید.

تار بودن تصویر دوربین CANNON

تار بودن تصویر گرفته شده به وسیله دوربین عکاسی کانن یکی دیگر مشکلات رایج است. در این هنگام ابتدا سعی کنید که سرعت شاتر دوربین خود را به درستی تنظیم کرده و لنز دوربین را به کمک دستمال پنبه‌ای تمیز کنید. اگر با انجام موارد گفته شده تاری تصاویر برطرف نشد، امکان دارد لنز یا کارت حافظه شما خراب شده باشد.

علاوه بر تاری، تصویر ممکن است به صورت شطرنجی ثبت شود. این مشکل ناشی کثیف بودن هد دوربین عکاسی کانن است. در این صورت بهتر است ابتدا هد دوربین را به دقت تمیز نمایید. اگر با این کار شطرنجی بودن تصاویر برطرف نشد، قطعات دیگر دوربین عکاسی کانن باید بررسی و عیب‌یابی شود.

مشکل لنز دوربین عکاسی CANNON

لنز دوربین نیز یکی دیگر از قطعات حساس آن است که در حفظ و نگهداری آن باید دقت زیادی به خرج داد. به طور مرتب لنز را به وسیله پارچه‌ای تمیز و بدون کرک پاک کرده و آن را در معرض رطوبت و گرد و غبار قرار ندهید. مدت زمان طولانی از لنز در محیط خیلی گرم یا خیلی سرد استفاده نکنید. در صورت شکستگی و خراب شدن لنز باید آن را هنگام تعمیر دوربین عکاسی کانن با نمونه‌ی مشابه تعویض نمود.

طبقه بندی شده در