شایان ذکر است قطعات اتو مو بسیار حساس می‌باشد و به همین دلیل نحوه استفاده در طول عمر مفید دستگاه تاثیر مستقیم دارد. درصورت بروز می‌بایست نسبت به تعمیر اتو مو اقدامات لازم به عمل آید. ما در این صفحه از استاده قصد داریم به معرفی خدمات پیرامون تعمیر اتو مو بابلیس، پرنسلی، پرومکس، رمینگتون، فیلیپس در استاده و تعمیرات برد و سرامیک اتو مو بپردازیم.

تعمیر اتو مو بابلیس

اتو مو به عنوان یکی از محبوب‌ترین و کاربردی‌ترین ابزار برای اشخاصی که به ظاهر خود اهمیت می‌دهند، به شمار می‌رود. امروزه اتو مو در برندهای متفاوتی در بازار عرضه شده است. مهم‌ترین برندهای اتو مو عبارت هستند از: اتو مو بابلیس، پرنسلی، پرومکس، رمینگتون، فیلیپس و…

جهت اقدام برای خدمات تعمیر سشوار [ براون، فیلیپس، مکس، پاناسونیک، پرنسی ] در استاده روی آن کلیک کنید.

علت بیشترین مشکلات پیش آمده و گزارش شده برای تعمیر اتو مو بابلیس مربوط به سیم برق یا کابل آنها می‌باشد. همچنین شایان ذکر است علت بیشتر اشکالات و ایرادهای به وجود آمده برای اتو مو بابلیس مربوط به استفاده‌ی غیر اصولی، طولانی و مدام از دستگاه می‌باشد. در ادامه به معرفی مهم‌ترین و پرتکرارترین ایرادات مشاهده شده در اتو مو بابلیس و نحوه عیب یابی آنها می‌پردازیم. این مشکلات شامل موارد زیر می‌باشد:

 1. اتو مو بابلیس روشن نمی‌شود و دیگر کار نمی‌کند: اشکال در سیستم برق رسانی مانند قطعی کابل برق و یا سوختگی در قسمت ورودی دستگاه باعث بروز چنین مشکلی خواهد شد.
 2. اتو مو بابلیس با وجود روشن شدن نمی‌تواند به اندازه‌ی کافی گرم شود: سنسور حرارتی المنت اتو مو دچار مشکل شده است.
 3. اتو مو بابلیس روشن می‌شود و گرمای مورد نیاز را فراهم می‌کند اما قادر نیست درجه حرارت را تغییر دهد: اشکال مربوط به بخص پتانسیومتر و تریستور می‌باشد.
 4. در مدل‌هایی که مجهز به صفحه‌ی نمایشگر هستند، اتو مو بابلیس روشن می‌شود ولی صفحه‌ی نمایشگر بی رنگ نمایش داده می‌شود: قسمت ورودی دستگاه مشکل پیدا کرده است.
 5. ممکن است هنگام استفاده از اتو مو بابلیس بوی سوختگی به مشام می‌رسد.
تعمیر اتو مو بابلیس

توصیه‌ی ما به شما همراهان عزیز استاده این است که در صورت بروز هرکدام از مشکلات ذکر شده، دستگاه خود را جهت عیب یابی دقیق و تعمیر اصولی به نمایندگی تعمیرات اتو مو بابلیس و یا تعمیرکار مجرب و حرفه‌ای بسپارید.

تعمیر اتو مو رمینگتون

مهم‌ترین و پرتکرارترین مشکلات گزارش شده برای اتو مو رمینگتون به همراه عیب یابی آنها به شرح زیر می‌باشد:

چرا اتو مو رمینگتون دیگر کار نمی‌کند و روشن نمی‌شود؟

علت: دستگاه‌های اتو مو در طول زمان آمپر زیادی مصرف می‌کنند. که این موضوع طی مصرف طولانی مدت و مدام از اتو مو باعث آسیب به سیم برق یا کابل دستگاه خواهد شد. درنتیجه شدت جریان مورد نیاز المنت اتو مو تامین نمی‌شود و دستگاه روشن نمی‌شود و یا به مقدار کافی گرم نخواهد شد. همچنین امکان دارد سیستم برق رسانی به دستگاه دچار مشکل شده باشد.

چرا اتو مو رمینگتون به خوبی گرم نمی‌شود؟

علت: همانطور که پیش‌تر اشاره شد، یکی از دلایلی که باعث بروز این مشکل می‌شود مربوط به خرابی سیم برق یا کابل دستگاه می‌باشد. همچنین ممکن است بخش المنت حرارتی دستگاه نیز دچار مشکل شده باشد. مشکلاتی از قبیل: قطعی سنسور حرارتی المنت اتو مو، از کار افتادگی کلی قطعه المنت دستگاه

چرا با وجود گرم شدن دستگاه اتو مو رمینگتون صفحه‌ی نمایش دیجیتال کار نمی‌کند؟

علت: درصورتی که دستگاه اتو مو رمینگتون روشن می‌شود اما صفحه‌ی دیجیتال نمایش داده نمی‌شود، مدار الکترونیکی دستگاه دچار اشکال شده است. تعمیر برد اتو مو رمینگتون و یا هرگونه تعمیر در بخش مدار الکترونیکی دستگاه می‌بایست توسط تکنسین ماهر و متخصص این حوزه انجام شود.

پیشنهاد ما به شما همراهان عزیز استاده این است که جهت عیب ‌یابی دقیق و تعمیر اتو مو رمینگتون به صورت کاملا اصولی، دستگاه خود را به نمایندگی‌های معتبر و یا تعمیرکاران متخصص و باتجربه بسپارید.

تعمیر اتو مو پرنسلی

در صورت استفاده مداوم و طولانی مدت از اتو مو پرنسلی ممکن است یک یا چند مورد از مشکلاتی که پایین‌تر ذکر شده است برای دستگاه شما به وجود آید. در این شرایط توصیه‌ی ما به شما همراهان عزیز استاده این است که جهت پیشگیری از بروز مشکلات جدی‌تر در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به عیب یابی دقیق و تعمیر اتو مو پرنسلی خود توسط تعمیرکاران ماهر و متخصص اقدام فرمایید. مهم‌ترین این مشکلات عبارت هستند از:

 • اتو مو پرنسلی دیگر کار نمی‌کند و روشن نمی‌شود.
 • نمایشگر دیجیتال درجه حرارت از کار افتاده است.
 • سیم برق یا کابل برق اتو مو پرنسلی دچار قطعی شده است.
 • هنگام استفاده از اتو مو پرنسلی بوی سوختگی به مشام می‌رسد.
 • اتو مو پرنسلی هنگام کارکرد خود به صورت ناگهانی خاموش می‌شود.
 • سرامیک اتو مو پرنسلی دچار شکستگی شده است.
 • اتو مو پرنسلی اتصالی کرده است.

تعمیر اتو مو پرومکس

مهم‌ترین و پرتکرارترین مشکلاتی که برای اتو مو پرومکس گزارش شده است، به شرح زیر می‌باشد:

اتو مو پرومکس گرم نمی‌شود.

راه حل: اگر با گذشت زمان اتو مو پرومکس به درجه حرارت مشخصی که تنظیم کرده اید نرسد، بهتر است پیش از مراجعه نمودن به نمایندگی معتبر تعمیر اتو مو پرومکس و یا تعمیرکار متخصص اقدامات زیر را انجام دهید.

در ابتدا پیچ‌های کوچکی که بر بدنه‌ی اتو مو قرار گرفته اند را باز کنید و قطعات دستگاه را به خوبی تمیز نمایید. سپس قطعات و پیچ‌ها را مجددا متصل فرمایید.

درصورتی که پس از برقراری جریان برق مشکل پیش آمده برطرف نشد، می‌بایست به تعمیرکار متخصص جهت تعمیرات اتو مو پرومکس مراجعه فرمایید.

اتو مو پرومکس نمی‌تواند به خوبی موها را صاف کند.

راه حل: یکی از مواردی که می‌تواند باعث بروز چنین مشکلی شود، قرار دادن حجم زیادی مو در دستگاه می‌باشد. همچنین از آنجایی که موی مرطوب به دستگاه و موهای شما آسیب جدی وارد می‌کند؛ توصیه می‌شود پیش از استفاده از دستگاه اتو مو همواره موهای خود را کاملا خشک نمایید.

دستگاه اتو مو پرومکس به طور مداوم قطع و وصل می‌شود.

راه حل: توصیه می‌شود در این شرایط ابتدا از برقراری جریان برق اطمینان حاصل نمایید. اگر جریان برق به درستی برقرار است و پریز مشکلی ندارد، بیشتر اوقات قطع و وصل شدن دستگاه اتو مو پرومکس به خرابی بخش کابل برق ارتباط دارد. شایان ذکر است تعویض کابل و سیم برق امری کاملا تخصصی می‌باشد که می‌بایست جهت تعمیر اتو مو پرومکس از دانش و تجربه تعمیرکار متخصص استفاده نمایید.

با این حال پیشنهاد ما به شما همراهان عزیز استاده این است که در صورت بروز کوچک‌ترین مشکل، دستگاه خود را جهت عیب یابی دقیق و تعمیر اصولی به نمایندگی تعمیرات اتو مو بابلیس و یا تعمیرکار متخصص و کاربلد بسپارید.

تعمیرات سرامیک اتو مو

سرامیک اتو مو به طور معمول از جنس خاک رس می‌باشد و در بدنه، المنت حرارتی و پوشش داخلی قطعات اتو مو کاربرد دارد. زمانی که سرامیک اتو مو گرم می‌شود، نوعی حرارت از جنس مادون قرمز ایجاد می‌کند که می‌تواند بدون آسیب رساندن و موها جهت صاف کردن و یا حالت دادن آنها استفاده شود.

سرامیک اتو مو درصورت ضربه خوردن و شکستگی می‌بایست تعویض شوند. پیشنهاد ما به شما همراهان عزیز استاده این است که جهت تعمیر سرامیک اتو مو و یا تعویض سرامیک اتو مو به نمایندگی معتبر و یا تعمیرکار متخصص و باتجربه مراجعه فرمایید.

تعمیر برد اتو مو

تعمیر برد اتو مو

برد اتو مو یک قطعه الکترونیکی می‌باشد که از قسمت‌های: خازن، ترانزیستور، آی سی و صفحه‌ی سون سگمنت تشکیل شده است. برد دستگاه نیز مانند تمام قطعات الکترونیکی دیگر می‌تواند دچار مشکل شود که توصیه می‌شود جهت تعمیر برد اتو مو از مهارت و تجربه تعمیرکار متخصص و باتجربه استفاده نمایید. همچنین شایان ذکر است بخش آی سی برد با احتمال کمتری دچار خرابی می‌شود اما از آنجایی که قطعه‌ی آی سی در بازار یافت نمی‌شود در صورتی که آسیب ببیند تعمیر آن تقریبا غیرممکن است.

طبقه بندی شده در

با برچسب در