باتوجه به ظرافت خاص دستگاه اپیلیدی توصیه می‌شود جهت پیشگیری از وارد شدن آسیب شدید به دستگاه، تعمیر اپلاتور خود را به افراد متخصص و آموزش‌دیده بسپارید. ما در این صفحه از استاده به معرفی تعمیرکار اپیلاتور و خدمات تعمیر اپیلیدی براون و پرنسلی بپردازیم. از شما عزیزان دعوت می‌شود در این صفحه از خدمات استاده همراه ما باشید.

تعمیرات دستگاه اپیلیدی

خدمتقیمت به تومان
تعمیر اپیلیدی100.000 الی 950.000

مهم‌ترین و پرتکرارترین مشکلاتی که برای دستگاه اپیلیدی توسط کاربران گزارش شده است، شامل موارد زیر می‌باشد:

 • روشن نشدن دستگاه اپیلیدی.
 • صداهای زیاد، ناهنجار.
 • داغ کردن و خاموش شدن اپیلاتور
 • قطع و وصل شدن مداوم اپیلاتور.
 • موچین دستگاه اپیلاتور باز و بسته نمی‌شوند.
تعمیر اپیلاتور

همانطور که پیش‌تر اشاره شد، به علت ظرافت خاص دستگاه اپیلاتور بهتر است در صورت مشاهده‌ی هرکدام از علائم ذکر شده دستگاه خود را جهت عیب‌یابی دقیق و تعمیر اپیلیدی به شکل کاملا تخصصی به تعمیرکاران مجرب و معتبر بسپارید.

هزینه تعمیر اپیلیدی به مشکل پیش آمده و قطعات آسیب‌دیده‌ی دستگاه وابسته است و از این جهت تعیین دقیق قیمت‌گذاری امکان‌پذیر نمی‌باشد.

تعمیر اپیلیدی براون

در این بخش شایع‌ترین و اصلی‌ترین مشکلات ثبت شده برای دستگاه اپیلیدی براون را معرفی می‌نماییم و پس از عیب‌یابی آنها، به بررسی نکاتی پیرامون برطرف نمودن مشکل پیش آمده و تعمیر اپیلیدی براون می‌پردازیم.

تعمیر اپیلیدی براون

به گوش رسیدن صداهای بلند و غیرطبیعی از دستگاه اپیلیدی براون

به طور معمول کثیف شدن اپیلیدی براون و گیر گردن کرک‌ها و موهای زائد منجر به بروز چنین مشکلی خواهد شد. در این شرایط توصیه می‌شود دفترچه‌ی راهنما را جهت تمیز کردن سری دستگاه مطالعه فرمایید و از ابزارهای مخصوص نظافت کمک بگیرید.

اگر پس از انجام دستورات همچنان مشکل پیش آمده برطرف نشده باشد، احتمالا اشکال از سایر قطعات می‌باشد و می‌بایست دستگاه جهت عیب‌یابی دقیق مورد بازبینی تعمیرکاران متخصص قرار گیرد.

خاموش شدن دستگاه اپیلیدی براون حین کارکرد به طور کاملا ناگهانی

بعضی اوقات اتمام شارژ اپیلیدی براون علت اصلی خاموش شدن ناگهانی دستگاه می‌باشد. در این شرایط چراغ شارژ به رنگ قرمز دیده می‌شود بهتر است دستگاه را جهت پیشگیری از بروز مشکلات جدی‌تر به مدت یک ساعت و سی دقیقه شارژ کنید.

اگر مشکل پیش آمده به شارژ دستگاه ارتباطی نداشت، ممکن است مسدود شدن سری اپیلیدی با موهای زائد و… منجر به رخداد چنین مشکلی شده باشد. بنابراین توصیه می‌شود در این شرایط سری دستگاه را جدا کرده و آن را به خوبی تمیز نمایید.

فشار دادن بیش از اندازه‌ی اپیلیدی براون به پوست نیز یکی دیگر از دلایل خاموش شدن ناگهانی آن می‌باشد و از این جهت توصیه می‌شود همواره دستگاه را در فاصله‌ی معینی از پوست قرار دهید.

اما در صورتی که مشکل پیش آمده با هیچ یک از راه حل‌های ذکر شده برطرف نشده باشد، یقینا قطعات داخلی دستگاه دچار اشکال شده است که می‌بایست جهت تعمیر اپیلیدی به تکنسین ماهر و متخصص سپرده شود.

روشن نشدن دستگاه اپیلیدی

با کمک بررسی چراغ‌های دستگاه می‌توان علت روشن نشدن اپیلیدی براون را تشخیص داد. اگر چراغ قرمز چشمک‌زن مشاهده نمودید، این موضوع نشان می‌دهد دستگاه برای مدت طولانی روشن بوده است. بنابراین جهت برطرف نمودن مشکل پیش آمده توصیه می‌شود مدتی به دستگاه استراحت دهید و سپس مجددا نسبت به روشن کردن آن اقدام فرمایید.

اگر پس از گذشت مدت زمان طولانی همچنان دستگاه روشن نشده است، احتمال بروز اشکال در: پریز برق، سوکت برق، موتور و… در نظر گرفته می‌شود که توصیه می‌شود جهت عیب‌‌یابی دقیق و تعمیر اپیلیدی، دستگاه مورد نظر توسط تعمیرکاران متخصص و مجرب مورد بررسی و بازبینی کامل قرار گیرد.

باز و بسته نشدن موچین‌های دستگاه اپیلاتور براون

اشکال در عملکرد چرخ دنده‌ها و یا موتور دستگاه منجر به بروز چنین مشکلی خواهد شد.

شارژ نشدن دستگاه اپیلیدی

علت بروز این مشکل می‌تواند به معیوب بودن پریز برق مورد نظر مربوط باشد. اما اگر به صحت برقراری جریان برق اطمینان دارید، ممکن است کابل شارژ دستگاه پیدا کرده است. همچنین یکی دیگر از دلایل شارژ نشدن اپیلیدی با تقلبی بودن کابل شارژ ارتباط دارد.

نحوه تعویض باتری ریش تراش براون را با کلیک روی لینک قرار داده شده بخوانید و یاد بگیرید.

تعمیر اپیلیدی پرنسلی

تعمیرات اپیلیدی پرنسلی

در این بخش رایج‌ترین و مهم‌ترین مشکلات گزارش شده برای دستگاه اپیلیدی پرنسلی را معرفی می‌نماییم و پس از عیب‌یابی آنها، به بررسی نکاتی پیرامون برطرف نمودن مشکل پیش آمده و تعمیر اپیلیدی پرنسلی خواهیم پرداخت.

 شنیده شدن صداهای عجیب، بلند و ناهنجار از دستگاه اپیلیدی پرنسلی

جمع شدن و گیر کردن کرک‌ها و موهای زائد بخش سری اپیلیدی منجر به بروز چنین مشکلی خواهد شد. توصیه می‌شود با کمک دستور العمل نوشته شده در دفترچه راهنمای دستگاه نسبت به تمیز کردن آن اقدام فرمایید.

خاموش شدن ناگهانی دستگاه اپیلیدی پرنسلی در هنگام کار کردن با دستگاه

مهم‌ترین مواردی که علت بروز چنین مشکلی می‌باشند، عبارت هستند از:

 • شارژ دستگاه اپیلیدی پرنسلی به اتمام رسیده است.
 • سری دستگاه با موهای زائد مسدود شده است.
 • فشار دادن بیش از اندازه‌ی دستگاه اپیلیدی پرنسلی بر سطح پوست
 • معیوب بودن قطعات داخلی که تنها با بررسی تعمیرکاران متخصص قابل تشخیص است.

روشن نشدن دستگاه اپیلیدی پرنسلی

مهم‌ترین مواردی که علت بروز چنین مشکلی می‌باشند، عبارت هستند از:

 • اگر چراغ قرمز رنگی چشمک می‌زند، معلوم می‌شود استفاده‌ی بیش از اندازه از دستگاه باعث روشن نشدن آن گردیده است. در این شرایط بهتر است مدتی به دستگاه استراحت داده و سپس آن را روشن فرمایید.
 • بروز اشکال در بخش‌های: موتور دستگاه، پریز، سوکت برق و….

شارژ نشدن دستگاه اپیلیدی پرنسلی

مهم‌ترین مواردی که علت بروز چنین مشکلی می‌باشند، عبارت هستند از:

 • معیوب بودن و یا تقلبی بودن کابل شارژ اپیلیدی
 • اشکال در قسمت پریز و عدم جریان برق

توصیه می‌شود در صورت بروز هر یک از مشکلات ذکر شده، جهت عیب‌یابی دقیق و تعمیر دستگاه اپیلیدی خود به شکل کاملا اصولی، از دانش و تجربه‌ی تعمیرکاران مجرب و متخصص استاده کمک بگیرید.

طبقه بندی شده در