قیمت تعمیر چرخ خیاطی ژانومه در منزل [ژانومه 802]

تعمیر چرخ خیاطی ژانومه

چرخ خیاطی ژانومه نیز مانند سایر لوازم برقی پس از مدتی استفاده دچار مشکل می‌شود. در این زمان شما به تعمیر چرخ خیاطی ژانومه نیاز پیدا می‌کنید. پیشنهاد ما به شما تعمیر چرخ خیاطی در منزل است. نمایندگی تعمیرات چرخ خیاطی ژانومه تمام خدمات پس از فروش را به شما کاربران ارائه می‌دهد، همچنین اگر گارانتی چرخ خیاطی شما اعتبار داشته باشد خدمات تعمیرات رایگان خواهد بود.

در این صفحه سعی داریم تا عوامل موثر در قیمت تعمیر چرخ خیاطی ژانومه را بررسی کنیم. همچنین یکی از خدمات پرطرفدار در استاده تعمیر چرخ خیاطی در منزل است که شما می‌توانید با برقراری تماس با ما از این خدمات استفاده کنید.

قیمت تعمیر چرخ خیاطی ژانومه

خدمتقیمت به تومان
قیمت تعمیر چرخ خیاطی ژانومهاز 200.000 تا 450.000

می‌توانید با کمک گرفتن از تعمیرکاران استاده و عیب یابی دستگاه توسط آنان مشخص کنید تا دستگاه تا چه حد دچار مشکل شده باشد. بیشتر مواقع دستگاه با تعمیر و یا نهایتا تعویض یک یا چند قطعه کارکرد عالی خود را ادامه می‌دهد. حال نیاز است تا زمانی که مشخص شد مشکل دستگاه با تعمیر برطرف می‌شود با عوامل موثر در قیمت تعمیر چرخ خیاطی ژانومه آشنا شوید.

عوامل موثر در قیمت تعمیر

تعمیر چرخ خیاطی ژانومه در منزل

مدل چرخ خیاطی

درست است که چرخ خیاطی شما ژانومه است اما این دستگاه مدل‌های مختلفی دارد که با توجه به نوع کارکرد و قطعات استفاده شده در آن‌ها، مدل آن در تعمیر چرخ خیاطی ژانومه موثر خواهد بود.

میزان خرابی

تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات چرخ خیاطی ژانومه در اولین اقدام دستگاه را بررسی می‌کنند تا میزان خرابی را بررسی کنند. هر چه میزان خرابی چرخ خیاطی کمتر باشد هزینه‌ای که برای تعمیر این دستگاه پرداخت می‌کنید کمتر خواهد بود‌.

نیاز داشتن یا نداشتن به تعویض قطعات

تعمیرکاران استاده تمام تلاششان بر این است تا بدون نیاز به تعویض، تعمیرات را انجام دهند. اما باید کیفیت تعمیر هم حفظ شود و به همین دلیل در برخی مواقع تنها تعمیر کارساز نیست و باید یک یا چند قطعه نیز تعویض شوند تا دستگاه به درستی کار کند.

قطعات مورد نیاز جهت تعویض

قطعات مورد نیاز برای تعویض نیز یکی دیگر از عوامل موثر در براورد قیمت هستند. ممکن است شما نیاز به تعویض یک یا چند قطعه داشته باشید. برخی مواقع تعویض یک قطعه ممکن است هزینه‌ای زیاد را شامل شود که در این صورت بهتر است تا چرخ خیاطی جدیدی را تهیه کنید.

اصل بودن یا نبودن قطعات مورد استفاده

در استاده زمانی که به تعویض قطعه برای تعمیر چرخ خیاطی ژانومه نیاز باشد از قطعات اصل استفاده می‌شود. قطعات غیراصل با اینکه قیمت کمتری دارند اما کارکرد دستگاه را مختل می‌سازند.

استفاده کردن یا نکردن از خدمات تعمیر در محل

همانطور که پیش‌تر نیز اشاره شد کافی است تا شما خدمت مورد نظر را در استاده ثبت کنید تا تعمیرکار مربوطه جهت تعمیرات دستگاه شما به محل مراجعه کند. تعمیر چرخ خیاطی در منزل نیز یکی از این خدمات است. پس در این زمان هزینه رفت و امد تعمیرکار نیز به سایر مبالغ اضافه خواهد شد.

اجرت تعمیرکار

تعمیرکار بسته به میزان حرفه‌ای بودن اجرت متفاوتی دریافت می‌کند. همچنین زمان مورد نیاز برای تعمیر و سختی کار نیز در این مورد موثر هستند.

نیاز داشتن یا نداشتن به حمل دستگاه به مرکز تعمیرات

در صورت نیاز داشتن به این مورد باید هزینه حمل چرخ خیاطی ژانومه به مرکز تعمیرات و یا نمایندگی را نیز پرداخت کنید. البته برخی از نمایندگی‌ها این مبلغ را برای افرادی که در شهر تهران ساکن هستند دریافت نمی‌کنند.

اگر در منزل دوچرخه ثابت برای ورزش دارید، روی لینک قرار داده شده کلیک کنید تا روش صحیح استفاده از دوچرخه ثابت را مشاهده کنید.

تعمیر چرخ خیاطی ژانومه در منزل

اگر فردی پرمشغله هستید و نیاز به صرفه جویی در زمان خود دارید و نمی‌خواهید زمانتان را در ترافیک سپری کنید می‌توانید از خدمات تعمیر چرخ خیاطی ژانومه در منزل که توسط شرکت استاده ارائه می‌شود استفاده کنید. پس از ثبت مشکل و درخواست تعمیرکار به سرعت تعمیرکار مربوطه به محل اعزام می‌شود تا به تعمیر چرخ خیاطی در منزل اقدام کند.

همچنین زمان اعزام تعمیرکار نیز توسط شما مشخص می‌شود تا در زمان انتخابی شما برای این کار اقدام شود. از دیگر مزایای استفاده از این خدمات نیاز نداشتن به حمل این دستگاه سنگین تا نمایندگی و مراکز تعمیرات است.

مشکلات رایج چرخ خیاطی ژانومه

حال قصد داریم تا برخی از مشکلات رایج این دستگاه را بررسی کنیم.

شکستن سوزن چرخ خیاطی ژانومه

عوامل موثر در شکستن سوزن

 • درست انجام ندادن سوزن نخ کردن
 • انتخاب سوزن نامناسب
 • سفت نبودن سوزن
 • کج شدن سوزن
 • استفاده نکردن از سوزن مخصوص برای پارچه‌های خاص

هنگام وجود مشکل در کارکرد دستگاه با کمک پارچه‌ای تمیز سوزن را تعویض کنید.

تولید سروصدا توسط چرخ خیاطی ژانومه

همانطور که می‌دانید با گذشت زمان و استفاده از دستگاه پرزهایی در آن جمع خواهد شد که باید هر چند وقت یک بار نسبت به تمیز کردن آن‌ها اقدام کنید. در غیر این صورت با این مشکل مواجه خواهید شد.

هنگام شنیدم صداهای عجیب و غریب از دستگاه مانند ضربه یا کوبیده شدن سریعا نسبت به تعمیر چرخ خیاطی ژانومه در منزل اقدام کنید.

تعمیر چرخ خیاطی ژانومه 802

تعمیر چرخ خیاطی ژانومه 802 نیز در استاده صورت می‌گیرد. در استاده تعمیرکارانی با سابقه و با مهارت و دانش کافی نسبت به تعمیر چرخ خیاطی اقدام می‌کنند. همچنین اگر گارانتی دستگاه شما هنوز اعتبار دارد می‌توانید با تماس با نمایندگی تعمیرات چرخ خیاطی ژانومه از خدمات آن بهره مند شوید. یکی از مدل‌های چرخ خیاطی ژانومه مدل 802A است.

 تعمیر چرخ خیاطی ژانومه 802

لازم به ذکر است که تعمیرات این دستگاه کاری ساده نیست و باید توسط متخخصین این امر صورت پذیرد. در استاده شما می‌توانید از تعمیر چرخ خیاطی ژانومه در منزل استفاده کنید تا در اولین فرصت تعمیرکار به محل اعزام شود. همچنین پس از اعزام تعمیرکار به محل برای تعمیر این مدل چرخ خیاطی باید ابتدا عیب یایی انجام شود. پس از تشخیص منشا بروز مشکل نسبت به تعمیرات اقدام خواهد شد.

تعمیر پدال چرخ خیاطی ژانومه

یکی از مشکلات رایج چرخ خیاطی ژانومه درست کار نکردن پدال دستگاه است. در این صورت شما نیاز دارید تا دلیل خرابی پدال را بیابید. برای این کار می‌توانید با کارشناسان استاده تماس حاصل کنید تا جهت تعمیر پدال چرخ خیاطی ژانومه، تعمیرکار اقدامات مربوط به عیب یابی دستگاه را به نحو احسن انجام دهد.

 1. خسرو سعادت گفت:

  سلام چرخ خیاطی ما ژانومه مدل ۸۰۲ هست. امروز حین کار کردن ناگهان صدایی از توی قاب زیر چرخ شنیدم با بررسی متوجه شدم که یک پیچ سر پلاستیکی مشکی رنگ دوسو که روی موتور قرار داره افتاده توی قاب زیر چرخ که با بررسیهای بیشتر متوجه شدم که از محل پیچ روی موتور یک فنر زرد رنگ کوچک در حد فنر خودکار قابل مشاهده است فهمیدم که قطعا این پیچ مانند یک کلاهک روی فنر مزبور قرار داشته که بیرون پریده. خلاصه چون تخصص من نیست دستکاریش نکردم و تقاضای ارسال تعمیرکار و تعمیر در منزل دارم چونکه بنظرم مشکل جدی نیست و احتمالا براحتی در منزل برطرف بشه.

 2. موسوی گفت:

  سلام ،خسته نباشید،ممنون ازراهنمایی های بسیارارزنده شما،چرخ خیاطی ماژانومه است ،بعدازمدتی اوردیم استفاده کنیم ،گیرپاژکرده خیلی کندکارمی کند،نیازبه تعمیرداردومدت بیش از۱۰سال است روغن کاری نکرده ایم…،متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *