با افزایش وابستگی به وسایل الکترونیکی به ویژه تلفن همراه، پاور بانک به یکی از لوازم ضروری این روزها تبدیل شده است. پاور بانک انرژی الکتریکی را در خود ذخیره نموده و در صورت نیاز، موبایل یا سایر وسایل الکترونیکی را شارژ می‌نماید. بنابراین، تعمیر پاور بانک امری ضروری به حساب می‌آید.

اما پاور بانک نیز ممکن است مانند هر وسیله‌ی دیگری خراب شده و تعمیر پاور بانک لازم شود. خرابی پاور بانک زمانی که به پریز برق دسترسی نباشد و شارژ موبایل شما تمام شده باشد، بسیار دردسرآفرین خواهد بود. از این رو بهتر است وقتی که متوجه کارکرد نامناسب پاور بانک شدید، هر چه سریع‌تر برای تعمیر پاور بانک اقدام نمایید. در این صفحه از “خدمات استاده” درباره هزینه تعمیر پاور بانک و خدمات تعمیر پاور بانک از جمله پاور بانک‌های romoss، سامسونگ و شیائومی صحبت خواهیم نمود.

دسترسی سریع به مطالب

هزینه تعمیر پاور بانک

خدمتقیمت به تومان
هزینه تعمیر پاور بانک تماس بگیرید

هزینه تعمیرات پاور بانک به موارد مختلفی بستگی داشته و نمی‌توان قبل از بررسی پاور بانک توسط تعمیرکار مسلط به دانش الکترونیکی، قیمت دقیقی برای تعمیر پاور بانک گفت. می‌توان گفت هزینه تعمیر پاور بانک به نوع و برند پاور بانک، نوع مشکل رخ داده برای پاور بانک و نوع قطعه‌ای که نیاز به تعمیر یا تعویض دارد، وابسته است. اگر تعمیرات پاور بانک را به تعمیرکار باتجربه بسپارید، با صرف هزینه معقولی می‌توان عملکرد صحیح و مطلوب پاور بانک را به آن برگرداند.

تعمیر پاور بانک romoss

از جمله خدماتی که در تعمیرات پاور بانک romoss ارائه می‌شود، رفع مشکل روشن نشدن پاور بانک است. یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است برای پاور بانک romoss رخ دهد، شارژ نشدن پاور بانک است، برای رفع این مشکل پورت ورودی پاور بانک، کابل ورودی، باتری‌ و شارژر بررسی شود. در برخی موارد نیز پاور بانک به طور کامل شارژ شده اما پس از آن روشن نشده و به موبایل شارژ نمی‌دهد. برای تعمیرات پاور بانک در این حالت باید برد اصلی پاور بانک مورد بررسی قرار گیرد.

تعمیرات نرم افزاری موبایل شامل چه خدماتی می‌شود؟

از دیگر مواردی که سبب خرابی پاور بانک romoss می‌شود، دیر شارژ شدن آن است. برای تعمیرات پاور بانک romoss در این مورد، ابتدا باید از سالم بودن کابل و شارژر اطمینان حاصل نمود، اگر مشکل از کابل و شارژر نباشد، باید مدار شارژر پاور بانک را چک نمود. در برخی موارد هم مشاهده شده است که پاور بانک romoss با این که هنوز به پریز برق متصل است، شارژ نمی‌شود. در این هنگام برای تعمیرات پاور بانک باید مدار کنترل آن را بررسی کرد.

از مواردی که باعث می‌شود پاور بانک romoss دیرتر خراب شده و نیازمند تعمیرات شود، استفاده از شارژر و کابل مرغوب و باکیفیت است. اگر از شارژر و کابل‌های بی‌کیفیت برای شارژ کردن پاور بانک romoss استفاده نمود، سیکل شارژ و دشارژ شدن باتری‌ها کامل نشده و به مرور زمان باتری‌ها خراب می‌شوند و پاور بانک شارژ را در خود نگه نمی‌دارد.

تعمیر پاوربانک romoss

تعمیر پاور بانک سامسونگ

در میان انواع گوناگون پاور بانک سامسونگ، آن دسته از پاور بانک‌ها که پوشش پلاستیکی روی آن را بتوان باز نمود، را تنها می‌توان تعمیر کرد. از خرابی‌هایی که برای پاور بانک سامسونگ رخ می‌دهد، شارژ ندادن پاور بانک به تلفن همراه یا سایر وسایل الکترونیکی است. برد، مدار شارژ و باتری پاور بانک ممکن است خراب شده و دلیل این مشکل باشند.

 هنگام تعمیرات پاور بانک می‌توان باتری‌های پاور بانک سامسونگ را تعمیر یا تعویض نمود. این کار باعث می‌شود که مشکلاتی مانند کم بودن زمان شارژ بودن خود پاور بانک و زود خالی شدن شارژ آن برطرف شود. هم‌چنین ممکن است بخشی از مدار در پاور بانک سامسونگ اتصالی پیدا کرده و جریان زیادی را به خود بکشد. برای جلوگیری از خراب شدن زودهنگام باتری‌های پاور بانک سامسونگ، آن را بیش از حد در شارژ قرار ندهید.

از اقداماتی که می‌تواند از آسیب جدی به پاور بانک‌ها از جمله پاور بانک سامسونگ جلوگیری کند. قرار ندادن پاور بانک در معرض رطوبت، آفتاب، گرما و سرمای زیاد است. هم‌چنین باید دقت نمود که پاور بانک از ارتفاع زیادی سقوط نکند، در غیر این صورت ممکن است که به باتری‌های درون پاور بانک آسیب وارد شود و تعمیر پاور بانک سامسونگ سخت‌تر شود.

Xiaomi power bank repair

تعمیر پاور بانک شیائومی

از مواردی که در تعمیرات پاور بانک شیائومی مشاهده می‌شود، مشکل شارژ ندادن پاور بانک به موبایل است، در این صورت تعمیرکار پورت و کابل خروجی را بررسی و عیب‌یابی می‌کند. تعمیر پورت usb پاور بانک سامسونگ از جمله خدماتی است که در تعمیرات پاور بانک ارائه می‌گردد. برای جلوگیری از خراب شدن پورت پاور بانک، اشیا تیز و فلزی را در پورت پاور بانک وارد نکنید. در تعمیرات پاور بانک شیائومی پس از باز کردن و برداشتن پوشش بیرونی پاور بانک، به وسیله ابزار مخصوص قسمتی از مدار که دچار ایراد شده است، مشخص شده و تعمیر می‌شود.

تعمیر پاوربانک شیائومی

اگر به پاور بانک شیائومی با ظرفیت پایین، لوازم الکترونیکی که نیازمند جریان بیشتری هستند وصل نمایید، مدار شارژ درون پاور بانک خراب شده و پاور بانک دیگر نمی‌تواند به درستی کار کند.

یکی دیگر از مشکلاتی که در تعمیرات پاور بانک شیائومی دیده می‌شود، کار نکردن بخش شارژ سریع پاور بانک است. برای برطرف نمودن این مشکل، مدار شارژ پاور بانک شیائومی در هنگام تعمیرات باید به دقت بررسی شود. علاوه بر این کار نکردن powercore speed در پاور بانک شیائومی از دیگر دلایل خرابی پاور بانک است. برای رفع این خرابی مدار کنترل در پاور بانک باید چک شود.

طبقه بندی شده در