شستشوی حیوانات خانگی یکی از امور مهم برای حفظ سلامتی آن‌ها است. با توجه به نوع و نژاد حیوان خانگی باید به طور منظم به شستشو بپردازید. شستشوی حیوانات خانگی باید با رعایت تمامی اصول صورت گیرد. در صورت آگاهی نداشتن از نحوه شستشو و نداشتن زمان کافی برای این کار می‌توانید از خدمات شستشوی سگ و گربه در محل استفاده کنید. در این صفحه از استاده با خدمات شستشوی حیوانات خانگی، شستشوی سگ و گربه آشنا خواهید شد.

قیمت شستشوی جیوانات خانگی

خدمتقیمت به تومان
شستشوی گوش سگهر گوش از 80.000
شستشوی گوش گربههر گوش از 80.000
شستشوی بدن سگاز 80.000 تا 200.000
شستشوی بدن گربهاز 80.000 تا 200.000
کوتاه کردن ناخن سگاز 35.000
کوتاه کردن ناخن گربهاز 35.000

خدمات شستشوی حیوانات خانگی

استاده تمامی خدمات شستشوی حیوانات خانگی را به شما ارائه می‌دهد. هر زمان که نیاز به دریافت این خدمات برای پت خود داشتید می‌توانید با شماره متخصصین موجود در همین صفحه تماس بگیرید تا در روز و ساعت پیشنهادی شما در محل حضور پیدا کنند. لازم به ذکر است تجهیزات شستشو مطابق با استاندارد جهانی و بالاترین کیفیت استفاده می‌شوند. در ادامه به معرفی و بررسی مهم‌ترین خدمات شستشوی حیوانات خانگی در استاده می‌پردازیم.

  • شستشو: شستشوی سگ و گربه با رعایت تمام اصول بهداشتی و با شامپوهای مخصوص از معتبرترین برندها صورت می‌گیرد.
  • رفع گره: اگر موی بدن سگ گره خورده باشد، در صورت تمایل به برطرف کردن این گره‌ها پرداخته می‌شود.
  • قیچی مو: در صورت تمایل، قیچی موی گربه و سگ نیز انجام می‌گردد.
  • گرفتن ناخن: کوتاه کردن و مرتب کردن ناخن گربه و سگ از اهمیت بالایی برخوردار است.
  • اندر کوت: براشینگ به صورت تخصصی برای از بین بردن موهای مرده بدن پت انجام خواهد شد.
  • کلیپر: این مورد شامل اصلاح کل بدن با ماشین است.

شستشوی سگ در محل

زمان شستشوی سگ با توجه به نژاد آن مشخص می‌شود اما معمولا پیشنهاد می‌شود ماهی یکبار این کار را انجام دهید. توجه داشته باشید که شستشوی بیش از حد می‌تواند باعث خارش شدید حیوان شود. برای تمیز ماندن سگ می‌توانید موهای او را برس بکشید. بعضی از سگ‌ها از شستشو وحشت می‌کنند. خدمات شستشوی سگ در استاده طوری ارائه می‌شود که از ترسیدن پت شما پیشگیری می‌کند.

خدمات شستشوی حیوانات خانگی

علاوه بر این، شستشو طوری انجام می‌شود که موهای او نمدی نشود. برای این کار پس از شستشو، پت را در یک حوله بزرگ پیچیده و از حرکت سگ جلوگیری می‌شود تا خودش را بر روی مبل و فرش نکشد. همچنین از شامپو مخصوص برای این کار استفاده می‌گردد. پس از اتمام شستشو، با آب دو بار مجدد شستشو انجام می‌شود تا کف بر روی بدن پت باقی نماند.

شستشوی گربه در محل

شستشوی گربه سبب بهبود دمای بدن او می‌شود و تاثیر زیادی بر روی سلامت پوست و مو و روحیه او دارد. برخی گربه‌ها از این اقدامات می‌ترسند البته ممکن است این ترس به دلیل دیدن اشخاص و محیط جدید در کلینیک باشد. برای جلوگیری از این ترس می‌توانید از خدمات شستشوی گربه در محل استفاده کنید. استاده تمامی خدمات مربوط به شستشوی گربه در محل را ارائه می‌دهد. یکی از مزایای شستشوی گربه از بین بردن کک و کنه است.

شستشوی گربه در محل

هزینه شستشوی سگ و گربه

خدمتقیمت به تومان
شستشوی گوش سگهر گوش از 80.000
شستشوی گوش گربههر گوش از 80.000
شستشوی بدن سگاز 80.000 تا 200.000
شستشوی بدن گربهاز 80.000 تا 200.000

هزینه شستشوی سگ و گربه بر اساس عوامل مختلفی تعیین می‌شود. مهم‌ترین این عوامل یه شرح زیر می‌باشد.

نوع و نژاد

 نوع و نژاد پت به دلیل حجم مو و جثه او از عوامل تاثیرگذار بر هزینه شستشو محسوب می‌شود. هر چه جثه پت بزرگتر باشد، زمان و ماده شوینده بیشتری نیز نیاز است. به همین دلیل هزینه بیش‌تری را به دنبال خواهد داشت.

نوع شامپوی مصرفی

نوع شامپوی مصرفی برای گربه‌ها و سگ‌ها متفاوت است. همچنین اگر نیاز به شامپوی ضد قارچ، ضد کنه و ضد کک باشد، هزینه شستشو افزایش می‌یابد.

نوع مدل مو

مدل مو و حجم موهای گربه و سگ نیز جزو عوامل موثر بر هزینه شستشو به شمار می‌رود.

نوع ابزار مورد استفاده

تجهیزات و ابزار مورد استفاده برای شستشوی حیوانات خانگی با توجه به نیاز مشخص می‌شوند.

استفاده کردن از خدمات اصلاح مو

اصلاح با استفاده از ماشین مخصوص یا به صورت دستی انجام خواهد شد. همین امر از موارد تاثیرگذار بر هزینه شستشوی حیوانات خانگی به شمار می‌رود.

استفاده کردن از خدمات کوتاهی ناخن

استفاده از خدماتی همچون کوتاهی ناخن بر هزینه نهایی می‌افزاید.

ناخن گیری سگ و گربه

از دیگر خدماتی که توسط متخصصین معرفی شده در استاده ارائه می‌شود کوتاهی ناخن سگ و گربه می‌باشد. ناخن گیری ناخن سگ و گربه برای سلامت آن‌ها ضروری است و بی توجهی به این موضوع منجر به ایجاد مشکلات متعددی خواهد شد. بیماری‌های زیادی پنجه‌ها و ناخن‌ها این حیوانات را درگیر می‌کند که منشا اصلی بروز آن‌ها بلندی ناخن و آلوده بودن آن می‌باشد.

ناخن گیری سگ و گربه

ناخن سگ و گربه‌ باید با توجه به نژادشان در زمان مشخصی کوتاه شود. در غیر این صورت با مشکلاتی مانند خونریزی، درد شدید، شکستگی و پیچ خوردگی دست و پای آن‌ها روبه‌رو خواهید شد. بازدید مداوم ناخن‌ها بعد از مواقعی که پت را به گردش در فضای باز برده‌اید ضروری است.

هزینه ناخن گیری سگ و گربه

خدمتقیمت به تومان
کوتاه کردن ناخن سگاز 35.000
کوتاه کردن ناخن گربهاز 35.000

شما می‌توانید در کنار دریافت خدمات شستشوی حیوامات خانگی، کوتاهی ناخن سگ و گربه را نیز ثبت کنید. قیمت این مورد نیز باید با توجه به نوع و نژاد حیوان تعیین شود. برای آگاهی بیشتر می‌توانید با کارشناسان استاده تماس حاصل فرمایید.

طبقه بندی شده در

با برچسب در