بسته بندی و حمل اثاثیه منزل از سخت‌ترین مراحل فرایند اسباب کشی می‌باشد. درواقع یک اثاث کشی با کیفیت و آسان نیاز به انجام حرفه‌ای بسته بندی اثاث کشی دارد.

چرا که بسته بندی اثاثیه منزل اگر درست و حرفه‌ای انجام شود، مطمئناً دردسرها و آسیب‌های وارده در زمان جابجایی وسایل را به کمترین حد ممکن خواهد رساند.

 در این صفحه به بیان نکات لازم در مورد بسته بندی لوازم منزل و توضیح ویژگی‌های کارگر بسته بندی اسباب کشی خواهیم پرداخت.

 بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی

 بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی

 بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی جزو اولین مراحل جابجایی می‌باشد که اگر به درستی و به روش حرفه‌ای صورت گیرد، مطمئناً دغدغه‌ای بابت آسیب و مشکل برای اثاثیه نخواهد بود. به همین دلیل نحوه بسته بندی می‌تواند با توجه به نوع اثاثیه منزل و نوع بار کاملاً متفاوت باشد.

 توصیه می‌کنیم که بسته بندی لوازم را به دست کادر تخصصی شرکت‌های خدمات بسته بندی اثاثیه که به صورت اصولی و حرفه‌ای انجام می‌دهند، بسپارید. بسته بندی لوازم منزل برای اثاث کشی به خصوص اگر وسایل شکستنی و سنگین باشند، بسیار متفاوت و با ابزارها و وسایل مختلفی باید صورت گیرد.

کارتن‌های رگال دار، فوم، کارتون‌های ۳ لایه و ۵ لایه، چسپ، ساک‌های زیپ‌دار، پلاستیک‌های ضربه‌گیر، سلفون و… این وسایل در بسته بندی اسباب کشی بسیار کاربردی می‌باشد و حفاظت و نگهداری از لوازم منزل را تضمین می‌کند.

 در هنگام بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی راحت همیشه از سنگین کردن کارتن‌ها جلوگیری کنید؛ چرا که حتماً کارتن اسباب کشی آسیب می بیند و در نهایت فقط کار شما را زیاد خواهد کرد و باعث دردسر خواهد شد. می‌توانید در یک کارتن بسته بندی اثاثیه سنگین، وسایل سبک را نیز در کنارش بگذارید. به عنوان مثال در یک کارتن که کتاب‌هایتان را قرار داده‌اید، می‌توانید حجم کتاب‌ها را مقداری کمتر کنید و کمی لباس هم بگذارید تا کارتن خیلی سنگین نشود و بسته ‌بندی و حمل اثاثیه منزل راحت‌تر صورت گیرد.

در بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی حتماً از پلاستیک‌های ضربه‌گیر و فوم استفاده کنید به خصوص هنگام اسباب کشی به شهرستان حتما این نکته را درنظر بگیرید. این وسایل به خصوص برای حمل اثاثیه سنگین، شکستنی و ظروف چینی، تلویزیون، مبلمان سلطنتی وغیره بسیار مهم و کاربردی است.

حتما بخوانید: نکات خلاقانه بسته ‌بندی مبلمان در اسباب ‌کشی با آموزش‌ تصویری

 کارگر بسته بندی اسباب کشی

 کارگر بسته بندی اسباب کشی

 امروزه کمک گرفتن از کارگر بسته بندی برای اسباب کشی همانند کارگر نظافتچی، امورات مربوط به بسته بندی و حمل اثاثیه منزل را بسیار راحت و ساده کرده است. در واقع به دلیل مشغله های زندگی امروزی و همچنین شاغل بودن هر دو زوج در منزل باعث سخت‌تر شدن بسته بندی اثاثیه و سپردن این کار به کارگر شده است.

سپردن این کار به کارگر هم راحتی و ایمنی لوازم را در هنگام بسته بندی و حمل تضمین خواهد کرد و هم مقرون به‌صرفه خواهد بود و شما بابت خدمات دریافتی قیمت مناسبی را پرداخت خواهید کرد و دیگر نیازی به پرداخت مجدد هزینه بابت آسیب و صدمات لوازم منزل نخواهید پرداخت.

کارگر بسته بندی لوازم برای اسباب کشی با توجه به آموزش‌هایی که دیده است برای کار بسته بندی و حمل اثاثیه دست به کار می شود. چرا که با انجام اصولی و درست بسته بندی اسباب کشی که از طریق تیم تخصصی و معتبری باربری انجام می‌شود، احتمال آسیب و خسارت برای اسباب منزل بسیار کمتر و یا حتی به هیچ وجه صورت نخواهد گرفت.

از جمله نکات مهم که کارگر اسباب کشی برای بسته بندی اثاثیه مدنظر قرار می دهد، روش بسته بندی و حمل اثاثیه منزل بر اساس نوع لوازم می‌باشد. چون همان طور که می‌دانید بسته بندی اسباب کشی لوازم اداری و شرکت ها کاملاً متفاوت از اثاثیه منزل می‌باشد.

کارگر بسته بندی اسباب کشی با توجه به انتخاب ابزار لازم برای بسته بندی به:

  1. نوع چینش هنگام بسته بندی اثاثیه
  2. بارگیری راحت آن
  3. حجم و انتخاب نوع کارتن برای حمل اثاثیه منزل

نیز کار خود را انجام خواهد داد.

در مورد بسته بندی لوازم اداری و شرکت‌ها نیز کارگرها تمام جوانب احتیاط را برای انجام دقیق و حرفه‌ای بسته بندی لوازم انجام می‌دهد.

در واقع بسته بندی لوازم اداری و شرکت‌ها به دلیل نوع لوازم و ادوات اداری، اسباب کشی بسیار حساس‌تر خواهد بود.

چرا که وجود لوازم آسیب‌پذیر و حساس چون دستگاه‌های کپی و فکس، لپ تاپ، مانیتورهای کامپیوتر، گوشی‌های تلفن همراه، میزها و صندلی‌های زیاد و… نیاز به انجام حرفه‌ای بسته بندی اسباب کشی دارد.

 در واقع وجود لوازم ریز و درشت و به خصوص لوازم حساس و گران در میان تمام وسایل شرکت باعث شده است که انجام بسته بندی اثاثیه برای کارگر بسیار سخت و حساس باشد. البته تجربه بالای کارگر، این امور را تسهیل خواهد کرد.

حتما بخوانید: چه مواردی هزینه حمل اثاثیه منزل را افزایش می‌دهد؟

بسته بندی وسایل سنگین و بزرگ

بسته بندی وسایل سنگین و بزرگ

اگر تمایل داشته باشیم که برخی از وسایل بزرگ و سنگین خود را مثل فرش، مبلمنا، تلویزیون و… بسته بندی کنیم، نیاز به تخصص و تجربه دارد.

در پایان:

در صورتی که می خواهید در پایان هزینه‌های ناشی از شکست و ضرر و زیان‌های ناشی از جابه‌جایی را نداشته باشید می توانید برای این کار از شرکت های متخصص در بسته بندی لوازم و کارگران آن ها کمک بگیرید و تنها به نظارت بسنده کنید تا بی دردسر همه چیز انجام شود و به منزل جدید نقل مکان نمایید .

طبقه بندی شده در