تعمیر کولر گازی سامسونگ و سرویس اسپیلت سامسونگ

لیست تعمیرکاران کولرگازی در تهران

تعمیر کولر گازی سامسونگ

پس از نصب کولر گازی سامسونگ باید از نحوه صحیح استفاده از آن آگاهی پیدا کنید. اگر حتی با استفاده درست از کولر گازی سامسونگ پس از مدتی با مشکل مواجه شدید باید نسبت به تعمیر کولر گازی سامسونگ اقدام کنید. برای انجام تعمیرات به صورت اصولی و با اطمینان بهتر است این کار به تعمیرکاران نمایندگی بسپارید.

البته سرویس کولر گازی سامسونگ در جلوگیری از خرابی‌های بیشتر موثر است. شما می‌توانید به صورت منظم هر چند وقت یک‌بار به سرویس اسپیلت سامسونگ اقدام کنید تا مشکلات جزئی توسط تعمیرکار کولر گازی برطرف شوند و از ایجاد هزینه‌های بیشتر جلوگیری به عمل آید. در ادامه درباره تعمیر و سرویس اسپیلت سامسونگ توضیح داده شده است. همچنین شما قادر می‌باشید در صورت بروز خرابی برای کنترل کولرگازی سامسونگ با توجه به مطالب موجود در این صفحه از خدمات آنلاین استاده نسبت به تعمیر و عیب یابی آن اقدام کنید.

سرویس اسپیلت سامسونگ

همانطور که پیش‌تر نیز اشاره شد سرویس دوره‌ای و منظم تاثیر بسزایی در نحوه کارکرد این دستگاه دارد. همچنین سرویس اسپیلت سامسونگ در بروزرسانی کارایی قسمت‌های مختلف تاثیر می‌گذارد و بدین نحو کارایی دستگاه بهتر خواهد شد. زمان مناسب و پیشنهادی برای سرویس دوره‌ای اسپیلت سامسمونگ هر شش ماه یک بار است.

پس از نصب کولر گازی سامسونگ اگر سرویس دوره‌ای را انجام ندهید پس از گذشت مدتی ممکن است دستگاه با مشکلات بزرگتر و جدی‌تری رو‌به‌رو شود و شما مجبور به پرداخت هزینه‌های بیشتری شوید. از این بابت بهتر است تا سرویس اسپیلت سامسونگ را نیز به تعمیرکاران نمایندگی سامسونگ بسپارید تا از بروز مشکلات و خرابی‌های بیشتر جلوگیری کرده باشید. تعمیرکاران طبق تشخیص خرابی نسبت به سرویس کولر گازی و اسپیلت ساسمسونگ در محل و یا در نمایندگی اقدام می‌کنند. در ادامه برخی از خدمات این امر نام برده شده‌اند.

برخی خدمات سرویس اسپیلت سامسونگ

 • شارژ اسپیلت سامسونگ
 • شستشو کویل‌های پنل داخلی
 • تعویض فیلترها
 • پاکسازی فیلترها

تعمیر اسپیلت سامسونگ

با مراجعه و یا درخواست تعمیر در محل سامسونگ شما کار را به دست کاردان می‌سپارید. زیرا تعمیرکاران به صورت کامل با اجزای اسپیلت سامسونگ آشنایی دارند و بهترین و به صرفه‌ترین روش‌ها را برای تعمیر اسپلیت سامسونگ انتخاب و اجرا می‌کنند. همچنین تعمیرات در این مرکز از گارانتی برخوردار است. با توجه به پراهمیت بودن تعمیر کولر گازی سامسونگ تعمیرکاران این مرکز در دوره‌های آموزشی مختلف شرکت داده می‌شوند تا با اصولی‌ترین روش نسبت به این کار اقدام کنند.

برای تعمیر کولر گازی سامسونگ باید با مشکلات و همچنین قطعات این دستگاه آشنایی داشته باشید. در ادامه در مورد برخی از مشکلات و قطعات دستگاه تحقیق شده است.

ایجاد صدای ناهنجار توسط اسپیلت سامسونگ

پس از شنیدن صدای غیر معمول و بلند از دستگاه باید حتما نسبت به تعمیر کولر گازی سامسونگ اقدام کنید. برای عیب یابی و برطرف کردن این مشکل باید فن و موتور و ترموستات دستگاه توسط تعمیرکار بررسی شود. پس از عیب یابی تعمیرکار و تشخیص علت بروز این مشکل نسبت به برطرف کردن آن اقدام می‌شود.

نشتی کویل‌های کندانسور اسپیلت سامسونگ

این مشکل زمانی که قطعات نام برده شده یخ می‌زنند اتفاق می‌افتد. دلیل بروز این مشکل در برخی موارد کثیفی کولر گازی سامسونگ است. همچنین در برخی مواقع نیز وجود نشتی در لوله‌ها و مبرد سبب آشکار شدن و به وجود آمدن این مشکل می‌شود. پس از مشاهده این خرابی سریعا با نمایندگی سامسونگ تماس حاصل کنید تا نسبت به تعمیر اسپیلت سامسونگ اقدام شود.

برد اسپیلت سامسونگ

اصلی‌ترین دلیل بروز خرابی در این قطعه، نوسان برق است. این مشکل زمانی که کاهش و یا افزایش ولتاژ صورت بگیرد نمایان می‌شود. به طور کلی زمانی که دو فاز شدن برق پیش بیاید شما نیز با خرابی این قطعه روبه‌رو خواهید شد. زمانی که سیم‌های اسپیلت سامسونگ به دلیل داغ شدن بیش از اندازه با یکدیگر اتصال برقرار کنند نیز ممکن است با سوختن این قطعه مواجه شوید.

ترموستات اسپیلت سامسونگ

این قطعه جزو قطعاتی است که بیشترین خرابی برای آن ثبت شده است. اگر زمانی علت بروز مشکل در اسپیلت سامسونگ خرابی این قطعه تشخیص داده شد احتمالا به دلیل درست انجام نشدن فرایند قطع و وصل شدن برق است که در این حالت تعادل دمای دستگاه از بین می‌رود.

فن اسپیلت سامسونگ

بروز خرابی در این قطعه سبب به وجود آمدن بی‌نظمی در کارکرد کولر گازی سامسونگ خواهد شد. این دستگاه دو فن داخلی و خارجی دارد که عملکرد متفاوتی نیز دارند. زمانی که دستگاه هوای محیط را به صورت کامل و خوب تهویه و خنک نکند خبر از بروز خرابی در این قطعه را می‌دهد.

خدمات نصب کولر گازی سامسونگ

خدمات نصب کولر گازی سامسونگ

پیش از سپردن تعمیر کولر گازی سامسونگ و یا سرویس اسپیلت سامسونگ به دست تعمیرکاران مراکز باید از خدمات آن مرکز آگاهی داشته باشید. برخی خدمات نصب و تعمیرات اسپیلت سامسونگ در ادامه نام برده شده‌اند.

 • نصب کولر گازی سامسونگ
 • نصب پایه دیواری کولر گازی سامسونگ
 • سرویس کولر گازی سامسونگ
 • سرویس اسپیلت سامسونگ
 • جابجایی کولر گازی سامسون
 • جابجایی کندانسور کولر گازی سامسونگ
 • تعمیر و تعویض موتور فن
 • تعمیر و تعویض شیر برقی
 • تعمیر و تعویض کمپرسور
 • تعمیر و تعویض برد
 • شارژ گاز کولر گازی و اسپیلت سامسونگ
 • نشت یابی
 • رفع مشکل صدا از کندانسور
 • رفع مشکل صدا از پنل
 • رفع نشتی اب
 • رفع آبریزی

تعمیر کنترل کولر گازی سامسونگ

تعمیر کنترل کولر گازی سامسونگ

کنترل کولر گازی سامسونگ به دلیل استفاده زیاد و یا به هر دلیلی ممکن است خراب شود و دچار مشکل شود. در ادامه برخی علت‌های کار نکردن این وسیله نام برده شده‌اند:

الودگی سنسور کنترل کولر گازی سامسونگ

یکی از موارد ساده در دلایل بروز خرابی و نیاز به تعمیر کنترل کولر گازی سامسونگ همین مورد است. زمانی که سنسور توسط چیزی مانند گردوخاک و آلودگی، کثیف بشود دستگاه کار نمی‌کند. در این صورت سیگنال‌های کنترل توسط دستگاه دریافت نمی‌شود و همین موضوع سبب کار نکردن کنترل می‌شود. با استفاده از یک پارچه تمیز به آرامی سنسور را تمیز کنید تا این مشکل برطرف شود.

تمام شدن باتری کنترل کولر گازی سامسونگ

اگر با انتخاب و فشردن هر یک از دکمه‌های کولر گازی سامسونگ فعالیت مورد نظر را انجام نمی‌دهد ممکن است تمام شدن باتری دلیل مواجهه با این مشکل باشد. از سری دلایل ساده دیگر برای کار نکردن کنترل می‌توان به همین مورد اشاره کرد. تعویض باتری‌ها با باتری‌های نو و سالم تنها کاری است که برای برطرف کردن این مشکل ساده باید انجام بدهید.

فاصله زیاد از کولر گازی سامسونگ

داشتن فاصله بیش از اندازه از کولر گازی سامسونگ یکی از علل کار نکردن کنترل است. هنگامی که سنسور در فاصله نامناسب و بیش از حد از دستگاه باشد عملیات مورد نظر انجام نخواهد شد. البته در برخی موارد وجود مانع در این مسیر نیز بی تاثیر نیست. پس برای برطرف کردن این مشکل فاصله را با دستگاه به اندازه مناسب برسانید و همچنین از وجود نداشتن مانع در این مسیر اطمینان حاصل کنید.

خرابی و کثیفی چشمی گیرنده کولر گازی سامسونگ

در برخی مواقع مشکل از خود کنترل نیست و ممکن است چشمی گیرنده کولر گازی سامسونگ کثیف شده باشد. ابتدا این چشمی را تمیز کنید، اگر پس از تمیز کردن این قسمت مشکل بر طرف نشد باید نسبت به تعمیر آن اقدام کنید.

وجود مشکل در برد ریموت کنترل کولر گازی سامسونگ

اگر آی سی و یا ترانزیستور این قطعه بسوزد با مشکل مواجه خواهید شد. در یان صورت با تعمیرکار مربوطه برای عیب یابی و برطرف کردن مشکل اقدام کنید.

وجود مشکل در ریموت کنترل کولر گازی سامسونگ شکستگی رزوناتور و یا سوختن لامپ ال ای دی جلوی کنترل می‌توانند دلیل بروز این مشکل باشند. در این مورد نیز مانند مورد قبلی باید از تعمیرکار جهت تعمیر کنترل کولر گازی سامسونگ کمک بخواهید.

مطالب مرتبط برای شما...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *