هزینه پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بسته به برندهای مختلف متفاوت است. قیمت پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی، سامسونگ، حایر، آزمایش، بوش، پاکشوما، آاگ و دوو و قیمت فیلتر تخلیه لباسشویی ال جی و لباسشویی دوقلو مواردی است که در این صفحه از خدمات آنلاین استاده جهت تعمیر لباسشویی به آنها اشاره خواهیم کرد.

قیمت پمپ تخلیه ماشین لباسشویی

خدمتقیمت به تومان
پمپ تخلیه ماشین لباسشویی آبسال550.000
پمپ تخلیه لباسشویی بوش600.000
پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی720.000
پمپ تخلیه ماشین لباسشویی پاکشوما550.000
پمپ تخلیه لباسشویی سامسونگ600.000
پمپ تخلیه ماشین لباسشویی AEG700.000
پمپ تخلیه ماشین لباسشویی آزمایش550.000
پمپ تخلیه لباسشویی دوو750.000
پمپ تخلیه ماشین لباسشویی حایر650.000
پمپ تخلیه ماشین لباسشویی دوقلو480.000

پمپ تخلیه ماشین لباسشویی وسیله‌ای است برای خارج کردن آب کثیف ناشی از شستشوی لباس‌ها و تا زمانی که آب ماشین تخلیه نشود وارد مرحله خشک کن نمی‌گردد و خشک کردن لباس‌ها انجام نمی‌گیرد. قیمت پمپ تخلیه با توجه به مدل‌های گوناگون متفاوت است. هنگام تهیه آن حتما پمپ تخلیه ماشین لباسشویی خود را با پمپ‌های موجود در فروشگاه مقایسه نمایید زیرا پمپ هر دستگاه طراحی و شکل مخصوص به خود را دارد.

نحوه تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی همراه ویدئو در این صفحه ببینید.

این که پمپ انتخابی شما محصول چه کشوری است ممکن است قیمت‌های متفاوتی داشته باشد. همین طور اگر ماشین لباسشویی شما متعلق به برندهایی خارج از ایران باشد پمپ تخلیه آن با توجه به این که در چه سالی تولید شده هزینه بالاتری خواهد داشت.

در ادامه قصد داریم به بررسی قیمت پمپ تخلیه ماشین لباسشویی در مدل‌ها و برندهای گوناگون داخلی و خارجی بپردازیم:

هزینه پمپ تخلیه لباسشویی ال جی

خدمتقیمت به تومان
تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی720.000

ماشین‌های لباسشویی ال‌جی به دلیل تنوع مدلی که دارند پمپ‌های متفاوتی نیز دارا هستند، که هر کدام قیمت‌های مختلفی دارد، و با توجه به آسیبی که پمپ تخلیه دیده است هزینه کمتر یا بیشتری در بر بگیرد. به طور مثال ممکن است فقط فیلتر و یا پره‌های پمپ تخلیه صدمه دیده باشند که در این صورت هزینه خیلی کمتری به وجود می‌آورد. ارور ماشین لباسشویی ال جی را اینجا مطالعه کنید.

قیمت پمپ تخلیه ماشین لباسشویی سامسونگ

خدمتقیمت به تومان
تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی سامسونگ600.000

پمپ تخلیه در ماشین لباسشویی سامسونگ تقریبا از نظر ظاهر و هزینه‌ای که دارد شبیه به مدل ال‌جی است و تقریبا بعضی از مدل‌های آن‌ها پمپ‌های تخلیه شبیه به هم دارند.

ارور لباسشویی سامسونگ و رفع خطاهای لباسشویی سامسونگ را مشاهده کنید.

هزینه پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش

خدمتقیمت به تومان
تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش600.000

در کل قطعات یدکی موجود در ماشین لباسشویی بوش به دلیل این که یک برند خارجی است، هزینه‌های بالایی دارد. قیمت پمپ تخلیه نیز به مدل‌های مختلف ماشین لباسشویی بوش و سال ساخت آن بستگی دارد. در ماشین‌های جدیدتر بوش قیمت پمپ تخلیه گران‌تر است. جدول ارور لباسشویی بوش را اینجا مشاهده کنید. به صورت کامل!

علت کار نکردن پمپ تخلیه ماشین لباسشویی چیست؟

قیمت پمپ تخلیه لباسشویی پاکشوما

خدمتقیمت به تومان
تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی پاکشوما550.000

در ماشین‌های لباسشویی پاکشوما به دلیل این که فیلتر پمپ تخلیه تقریبا در بدنه پمپ قرار دارد برای عوض کردن پمپ تخلیه نیاز است که فیلتر جدید نیز خریداری شود که باعث می‌شود هزینه بیشتری را پرداخت کنیم. جدول ارور لباسشویی پاکشوما و رفع خطا لباسشویی پاکشوما را پیشنهاد می‌کنیم مطالعه کنید.

هزینه پمپ تخلیه لباسشویی آاگ (AEG)

خدمتقیمت به تومان
تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی آاگ700.000

در این مدل لباسشویی قیمت پمپ تخلیه نسبت به سایر برندها کمی هزینه بالاتری دارد. به دلیل برند خارجی که دارد و به راحتی در بازار پیدا نمی‌شود قیمت پمپ تخلیه ماشین لباسشویی آاگ بسیار زیاد است، و تقریبا تمام مدل‌های آن قیمتی نزدیک به یکدیگر دارند. دلایل ارور لباسشویی آاگ و رفع خطا کامل را اینجا مطالعه کنید.

مشکل صدای پمپ تخلیه ماشین لباسشویی از چیست؟

قیمت پمپ تخلیه ماشین لباسشویی آزمایش

خدمتقیمت به تومان
تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی آزمایش550.000

در این نوع برند ایرانی به دلیل این که تمام قطعات پمپ تخلیه به راحتی در دسترس است می‌توان با هزینه کمی نسبت به تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی آزمایش اقدام نمود. زیرا می‌توان به راحتی بخش‌های موجود در پمپ را تعمیر کرد و نیاز نیست تمام پمپ تخلیه را به صورت یک جا عوض نمود.

قیمت پمپ تخلیه لباسشویی دوو

خدمتقیمت به تومان
پمپ تخلیه ماشین لباسشویی دوو750.000

ماشین لباسشویی دوو با توجه به کیفیتی که ارائه می‌کند این روزها بسیار پرطرفدار شده است. هم چنین قطعات یدکی آن به راحتی قابل تهیه کردن است از جمله پمپ تخلیه. قیمت پمپ تخلیه در ماشین‌های لباسشویی دوو با توجه به مدل‌های آن متفاوت است.

هزینه پمپ تخلیه ماشین لباسشویی حایر

خدمتقیمت به تومان
تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی حایر650.000

پمپ تخلیه ماشین لباسشویی حایر دارای قدرت 35 وات است که شکل ظاهری آن از یک قسمت مرکزی آهن ربایی تشکیل شده و دو دهانه ورودی و خروجی دارد. قیمت پمپ تخلیه تقریبا در همه مدل‌های لباسشویی حایر تفاوت آن‌چنانی ندارد و پمپ‌های آن ظاهری نزدیک و شبیه به یکدیگر دارند.

پمپ تخلیه ماشین لباسشویی دوقلو

خدمتقیمت به تومان
تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی دوقلو480.000

در ماشین‌های لباسشویی دوقلو نیز مانند سایر ماشین‌ها وجود پمپ تخلیه لازم و ضروری می‌باشد. هنگامی که پمپ تخلیه دچار خرابی و مشکل شود ماشین لباسشویی دوقلو نمی‌تواند مرحله آب‌کشی و آب‌گیری را تمام کند، و در این صورت دستگاه در حین آب‌کشی متوقف می‌شود و یا بعد از اتمام آب‌کشی دوباره مجددا شستشو را آغاز می‌کند و تا زمانی که دستگاه را از برق در نیاورید ماشین لباسشویی خاموش نمی‌گردد. دسترسی به پمپ تخلیه در ماشین لباسشویی دو قلو نسبت به بقیه ماشین‌ها خیلی راحت‌تر است و به سادگی می‌توان با ابزاری مناسب روکش آن را باز کرد و در صورت گیر کردن شیئی خارجی این مشکل را بدون مراجعه به تعمیر کار برطرف نمود.

فیلتر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی

فیلتر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی مانند محافظی از پمپ مراقبت می‌کند. در واقع تا حد امکان مانع از ورود اشیا خارجی به خود پمپ تخلیه می‌شود. در صورت شکستگی و خرابی لازم نیست خود پمپ تعمیر و تعویض گردد و به راحتی می‌توان تنها خود فیلتر را عوض نمود که بسیار هزینه کمتری در بر می‌گیرد. فیلتر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی در سمت پایینی دستگاه قرار دارد و به راحتی می‌توان به آن دسترسی داشت و برای تمیز کردن آن اقدام نمود. در مواقعی که فیلتر فقط دچار کثیفی و آلودگی شده است، یا اینکه شیئی در حد پرز و کرک در آن گیر کرده می‌توان به سادگی فیلتر را در آورده و به وسیله برسی نرم و آب آن را تمیز کرده و مجددا از فیلتر استفاده کنیم.

طبقه بندی شده در