در صورتی که از برنامه شستشوی ماشین لباسشویی اسنوا آگاهی کامل داشته باشید، می‌توانید بهترین عمکرد را از ماشین لباسشویی خود دریافت کنید. در این صفحه از خدمات تعمیرات لباسشویی در استاده تصمیم داریم که برنامه شستشوی ماشین لباسشویی اسنوا و قابلیت‌های آن را به شما توضیح دهیم.

ویژگی‌های برنامه ماشین لباسشویی اسنوا

ویژگی‌های برنامه ماشین لباسشویی اسنوا

ماشین‌ لباسشویی را می‌توان از بهترین اختراعات بشر به شمار آورد که کار شستشوی لباس‌ها را برای ما راحت‌تر نموده است. پابه‌پای پیشرفت تکنولوژی، مدل‌های مختلف ماشین لباسشویی نیز روانه باز شده‌اند. نسل‌های جدید ماشین‌های لباسشویی قابلیت برنامه‌ریزی داشته و برنامه‌های متنوع شستشوی انواع مختلف البسه را دارند. در میان برندهای مختلف لباسشویی، برند اسنوا نیز از این ویژگی مستثنی نبوده و مدل‌‌های جدید ماشین لباسشویی را با ظاهری شیک و ویژگی‌های فوق‌العاده تولید نموده است.

قبل از روشن کردن ماشین لباسشویی، مهم‌ترین نکته‌ای که باید رعایت کنید جداکردن لباس‌ها از نظر جنس و رنگ و میزان حساسیت بافت آن‌ها است. سپس متناسب با ظرفیت دیگ ماشین لباسشویی خود، آن را با لباس پر کنید.

پر کردن ماشین بیشتر از مقدار قابل تحمل ماشین لباسشویی، باعث بروز خطا و در نهایت از کار افتادن آن می‌‌شود. هم‌چنین اگر خیلی کمتر از ظرفیت ماشین، اقدام به شستشوی البسه کنید، مقدار زیادی انرژی را هدر خواهید داد.

می‌توان گفت تقریبا برنامه شستشوی ماشین لباسشویی اسنوا برای مدل‌های جدید با ظرفیت‌های مختلف، یکسان است. در ادامه همه‌ی قابلیت‌های متنوعی که در مدل‌های گوناگون ماشین لباسشویی‌های اسنوا وجود دارند را توضیح خواهیم داد. شما این امکان را دارید که با مطابقت دادن آن‌ها با برنامه‌های روی ماشین لباسشویی خودتان، بهترین برنامه شستشو را داشته باشید. با استفاده از این برنامه‌های شستشو به میزان قابل ملاحظه‌ای می‌توانید در مصرف زمان، برق و آب و… صرفه‌جویی نمایید.

برنامه شستشو انواع لباس‌های نخی و کتان (cotton) در لباسشویی اسنوا:

این برنامه مناسب شستشوی روزانه لباس‌های راحتی و کاملا کثیف در ماشین لباسشویی اسنوا است. در این برنامه با آب دمای 60 درجه سانتی‌گراد و چرخش‌های متنوع دیگ در جهت‌های گوناگون، لباس‌های رنگی شما کاملا تمیز خواهند شد. نحوه استفاده از نرم کننده در ماشین لباسشویی را در این صفحه از استاده مگ بخوانید.

برنامه شستشوی اقتصادی (eco):

در این برنامه شستشوی ماشین لباسشویی اسنوا می‌توان با مصرف انرژی پایین‌تری لباس‌های پنبه‌ای و کتان را در دمای 25 درجه‌ سانتی‌گراد به بهترین نحو بشویید.

برنامه شستشو البسه پشمی (wool):

در این برنامه، قادر هستید لباس‌های پشمی که قابلیت شستشوی آن‌ها توسط ماشین لباسشویی اسنوا وجود دارد را با دمای آب مناسب و با چرخش‌های کمتر دیگ شست. با این برنامه می‌توانید از سالم ماندن و حفظ رنگ و سایز لباس پشمی یا بافتنی خود اطمینان داشته باشید.

تنظیمات ماشین لباسشویی را مثل یک متخصص یاد بگیرید!

برنامه شستشو البسه ابریشمی (silk) در لباسشویی اسنوا:

در این برنامه شستشو نیز لباس‌های ابریشمی و دارای بافت حساس و ظریف در دمای آب پایین‌تری شسته می‌‌شوند. هم‌چنین در این برنامه شستشوی ماشین لباسشویی اسنوا مرحله آبکشی کوتاه‌تر بوده تا بافت لباس از بین نرود.

برنامه شستشو برای انواع البسه (Mixed):

این برنامه پرکاربردترین برنامه شستشوی ماشین لباسشویی اسنوا بوده و برای شستشوی چند نوع مختلف لباس که آسیب‌پذیر نیستند، مناسب‌ترین برنامه است. به کمک این برنامه می‌توانید با چرخش‌های مداوم دیگ ماشین، البسه‌های کثیف خود را کاملا پاک نمایید.

برنامه شستشو برای البسه کودک (baby care):

در این برنامه، آبکشی لباس‌ها طولانی‌تر و دقیق‌تر انجام می‌شود تا اثری از مواد شوینده در لباس‌ها باقی نماند و موجب حساسیت پوست لطیف کودکان نشود.

برنامه شستشو البسه ظریف (Delicate) در لباسشویی اسنوا:

برنامه شستشوی البسه ظریف در لباسشویی اسنوا، برای لباس‌های زیر یا ملحفه‌های نازک به کار گرفته می‌شود.

در این برنامه نیز برای جلوگیری از آسیب دیدن بافت لباس، دمای آب نسبت به سایر برنامه‌های شستشو پایین‌تر است.

برنامه شستشو با دست (Hand wash):

این برنامه نیز برای شستن لباس‌های آسیب‌پذیری است که در حالت عادی ترجیح می‌دهید آن‌ها را با دست بشویید تا علاوه بر این که به ‌طور کامل پاکیزه و لکه‌گیری شوند، آسیبی به بافت لباس‌ها وارد نشود.

برنامه تخلیه و خشک‌کن (Drain/Spin):

همان‌طور که از نام این برنامه شستشوی ماشین لباسشویی اسنوا مشخص است، برای تخلیه آب از دیگ ماشین ظرفشویی و هم‌چنین خشک کردن لباس‌ها با حداکثر قدرت به کار می‌رود.

برنامه شستشوی سریع در 44/34/14 دقیقه:

این برنامه، یک برنامه شستشوی کامل برای شستشوی لباس‌های مخلوط نسبتا کثیف در مدت زمان مورد نظر شما است. چون مدت زمان شستشوی البسه در این برنامه کم است باید از میزان پودر یا مایع لباسشویی کمتری نیز استفاده نمایید.

برنامه شستشوی ماشین لباسشویی اسنوا

برنامه شستشو برای لباس های روشن و سفید (White/Dark):

در این برنامه شستشوی ماشین لباسشویی اسنوا، روی مرحله آبکشی تمرکز بیشتری است تا لکه‌گیری روی لباس‌های سفید بهتر انجام شود. هم‌چنین با آبکشی زیاد از باقی ماندن پودر ماشین لباسشویی روی لباس‌های تیره و لک شدن آن‌ها جلوگیری می‌شود.

برنامه شستشوی بی‌صدا (Silent Wash):

این قابلیت باعث می‌شود به راحتی از ماشین لباسشویی اسنوا در زمان استراحت خود استفاده کنید. زیرا در این برنامه، ماشین لباسشویی با کمترین میزان سروصدا و ارتعاش کار می‌کند.

برنامه شستشوی پتو (Blanket) در لباسشویی اسنوا:

این ویژگی سبب می‌گردد که پتو یا دیگر البسه‌ی ضخیم که قابلیت شستشو با ماشین لباسشویی اسنوا را دارند، به راحتی در دمای مناسب شسته شوند.

طبقه بندی شده در