علت چشمک زدن چراغ ماشین لباسشویی اسنوا، ایندزیت، سامسونگ

علت چشمک زدن چراغ ماشین لباسشویی

دانستن علت چشمک زدن چراغ ماشین لباسشویی برای هر خانواده­‌ای ضروریست. علت چشمک زدن چراغ ماشین لباسشویی اسنوا، ایندزیت، سامسونگ، حایر و ال جی یکی از مباحث مهمی است در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی است که قصد داریم به طور کامل در این صفحه از استاده بپردازیم.

بدون شک چشمک زدن چراغ ماشین لباسشویی ما را نگران خواهد کرد و دستکاری آن بدون داشتن هیچ اطلاعاتی آسیب‌های بیشتری را به لباسشویی وارد خواهد کرد. به همین دلیل برآنیم به بررسی علل چشمک زدن لباسشویی اسنوا، ال جی، سامسونگ، ایندزیت و حایر بپردازیم.

چشمک زدن چراغ لباسشویی ایندزیت

لباسشویی ایندزیت از جمله برندهای حاضر در بازار جهانی ماشین لباسشویی است و چشمک زدن چراغ لباسشویی ایندزیت از شایع­‌ترین مشکل‌های این برند است. اما برای چشمک زدن چراغ لباسشویی ایندزیت سه علت را می­توان متصور بود.

1- اتصالات الکترونیکی قطع شده است

در این صورت چراغ ماشین لباسشویی ایندزیت چشمک می­زند و به شما هشدار لازم را خواهد داد. در این مورد ارتباط سایر اجزای ماشین لباسشویی ایندزیت، موتور و پنل، با برد ماشین به طور کلی قطع می­‌شوند. که علت آن نیز ممکن است فرسودگی باشد و نیاز به تعمیر برد ماشین لباسشویی داشته باشید.

چنانچه با یکبار خاموش و روشن کردن دوباره، چشمک زدن چراغ لباسشویی ایندزیت ادامه پیدا کرد، میتوانید از تعمیرکاران ماشین لباسشویی استاده درخواست خدمت نمایید تا در کمترین زمان به بررسی و تعمیر آن بپردازند.

2- نوسانات برق

یکی دیگر از دلایل چشمک زدن چراغ لباسشوی ایندزیت نوسانات برق است که توصیه می­شود حتی‌­الامکان در ساعاتی که میزان استفاده از برق به بیشترین میزان می‌رسد از روشن کردن و استفاده از ماشین لباسشویی ایندزیت پرهیز کنید. می‌توانید برای بررسی دلایل ارور لباسشویی آاگ کلیک کنید.

3- خراب شدن برد

یکی دیگر از علت چشمک زدن چراغ ماشین لباسشویی ایندزیت، آسیب دیدن مغز متفکر ماشین لباسشویی یا همان برد ماشین است. ماشین لباسشویی ایندزیت از دو برد بسیار کارآمد تشکیل شده است: برد نمایش دهنده و برد پاور اصلی که احتمال آسیب دیدن برد پاور اصلی به دلیل حساس بودن منبع تغذیه و آی سی‌های فابریک بیشتر است. در این صورت حتما با نمایندگی لباسشویی ایندزیت معرفی شده در خدمات استاده تماس بگیرید.

چشمک زدن چراغ لباسشویی اسنوا

ماشین لباسشویی اسنوا جزء محبوبترین برندهای ماشین لباسشویی است. علت چشمک زدن چراغ ماشین لباسشویی اسنوا دلایل مختلفی دارند که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد. فیوز ماشین لباسشویی کجاست؟

تعداد چشمک زدن لباسشویی اسنواراهکار
هر 4 ثانیه 2 بار چشمک بزندایراد در پمپ تخلیه­ آب است و آب به مدت 4 دقیقه تخلیه نمی­شود.
هر 4 ثانیه 3 بار چشمک بزندایراد را باید در سنسور حرارتی یا ترمیستور جستجو کردا.
هر 4 ثانیه 4 بار چشمک بزندایراد در المنت یا هیتر؛ که درجه حرارت به اندازه مورد نظر نمی‌رسد.
هر 4 ثانیه 5 بار چشمک بزندایراد در عدم ورود آب و یا اصطلاحا آبگیری دستگاه است.
هر 4 ثانیه 6 بار چشمک بزندایراد در خرابی برد؛ که باعث می­‌شود سرعت موتور تند یا کند شود.
هر 4 ثانیه 7 بار چشمک بزندموتور خراب شده است.
هر 4 ثانیه 8 بار چشمک بزندایراد درهیدرواستات؛ باعث می­‌شود سطح آب در درام بیش ازحد شود.

علت چشمک زدن چراغ ماشین لباسشویی حایر

ماشین لباسشویی حایر جزء پرکاربردترین ماشین­‌های لباسشویی است. علت چشمک زدن چراغ ماشین لباسشویی حایر بدین گونه خواهد بود.

تعداد چشمک زدن لباسشویی حایرراهکار
هر 4 ثانیه 2 بار چشمک بزندایراد از پمپ تخلیه است.
هر 4 ثانیه 3 بار چشمک بزندایراد در ترمیستور؛ دلیل آن قطع شدن فیش­‌های برد و سنسور حرارتی
هر 4 ثانیه 4 بار چشمک بزندعلت در هیتر؛ که منجر به بالا رفتن بیش از حد حرارت خواهد شد.
هر 4 ثانیه 5 بار چشمک بزنداشکال از هیدرواستات یا ورودی آب است.
هر 4 ثانیه 6 بار چشمک بزندبرد الکتریکی خراب شده است.
هر 4 ثانیه 7 بار چشمک بزنددلیلش خرابی موتور می­‌تواند باشد.
ر 4 ثانیه 8 بار چشمک بزندمشکل از هیدروستات یا فیش­‌های شیر برقی است.

برنامه شستن پتو در لباسشویی سامسونگ را در این صفحه از استاده مگ بخوانید.

چشمک زدن چراغ لباسشویی سامسونگ

ماشین لباسشویی سامسونگ از جمله بهترین برندهای ماشین لباسشویی است. علت چشمک زدن چراغ لباسشویی سامسونگ می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد که در صورت حل نشدن آن حتما برای تعمیر لباسشویی سامسونگ توسط نمایندگی معتبر و تعمیرکاران حرفه‌ای معرفی شده در استاده اقدام کنید.

 • چنانچه چراغ چشمک زن قرمز ماشین لباسشویی سامسونگ فعال شود، حکایت از آن دارد که احتمالا همه مراحل شستشو انجام نگرفته است. علت روشن نشدن ماشین لباسشویی سامسونگ را اینجا بخوانید.
 •  لباسشویی سامسونگ چشمک بزند، یعنی اینکه در سیستم تخلیه­ آب لباسشویی سامسونگ خللی ایجاد شده است.LEDاگر چراغ

چشمک زدن چراغ لباسشویی ال جی

لباسشویی ال جی در ایران بسیار مورد استفاده قرار می­گیرد که یکی از دلایل آن خدمات پس از فروش محصولات آن است میتوانید برای اطلاع از قیمت تعمیر لباسشویی ال جی روی آن کلیک کنید. چشمک زدن چراغ لباسشویی ال جی علت­‌های متفاوتی دارند که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد:

 • ایجاد خلل زمان تخلیه آب
 • ایجاد مشکل زمان آبگیری
 • بالانس نبودن لباس‌های داخل لباسشویی ال جی
 • بسته نشدن کامل درب ماشین
 • ایراد در سیستم گرمایشی آب
 • ورود بیش از اندازه آب به ماشین
 • درست کار نکردن موتور دستگاه
 • ایراد در سنسور سطح آب

نتیجه ­گیری

حالا دیگر ماشین لباسشویی از پرکاربردترین وسایل هر خانه­ای محسوب می­شود. در این صفحه از خدمات آنلاین استاده به علت چشمک زدن چراغ ماشین لباسشویی اسنوا، ایندزیت، سامسونگ، حایر و ال جی  پرداختیم. در بعضی مواقع ایرادهایی جزئی وجود دارد که به راحتی قابل حل است ولی در برخی مواقع بهتر است از دستکاری لباسشویی خودداری کنید و با نمایندگی‌ها و تعمیرکاران تعمیر لباسشویی تماس بگیرید که استاده این بستر را برای شما فراهم کرده است.

مطالب مرتبط برای شما...

 1. فیروز گفت:

  سلام وقت بخیر ماشین علامت صفر روی مانیتور وچراغ برنامه هم چشمک میزنه وتمام نمیشه تا دوشاخه را از برق بکشیم بعداز پایان کار این حالت بوجود میاد متشکرم

 2. اسنوا گفت:

  سلام بعد از چند بار تعمیر فعلن موفق نشدند عیب ماشین لباسشویی در بیارن یک بار میشوره وبعد دیگه کار نمیکنه وچراغ قفل چشمک میزنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.