اگر شما نیز به فکر تغییر دکوراسیون منزل و اتاق خواب خودتان و یا فرزندانتان هستید. و می‌خواهید از کمد دیواری جدید اتاق خواب متناسب با مدل‌های جدید 2022 استفاده کنید با ما همراه باشید. ما در این مطلب از استاده سعی داریم تا شما را با چند مدل کمد دیواری اتاق خواب که جدید و به روز هستند آشنا کنیم. شما می‌توانید جدیدترین طرح کمد دیواری اتاق خواب را مشاهده و سپس طبق علایق خود آن را تهیه و دیزاین کنید.

کمد دیواری اتاق خواب کوچک

استفاده از طرح و مدل درست هنگام ساخت کمد دیواری باعث بزرگ‌تر به نظر رسیدن اتاق خواب کوچک خواهد شد. پیشنهاد ما به شما استفاده از کمد دیواری ام دی اف اتاق خواب است. این جنس کمد دیواری با داشتن استحکام و طرح‌های زیاد باعث شده است تا طرفداران زیادی را به خود جذب کند.

طراحی کمد دیواری اتاق خواب کوچک کار آسانی نیست. اما می‌توان با وجود محدودیت‌ها کمد دیواری‌ای با قابلیت‌های فراوان طراحی کرد. شما می‌توانید با در نظر گرفتن متراژ مورد نظر که برای کمد دیواری اختصاص می‌دهید، یک کمد دیواری آماده تهیه کنید. اما روش دیگر که ممکن است مورد علاقه شما باشد طراحی کمد دیواری با نظر خودتان است. زیرا در این روش شما می‌توانید طبق نیاز و خواسته خودتان طرحی را برای نجاری کمد دیواری جدید اتاق خواب پیشنهاد بدهید.

روش‌های طراحی کمد دیواری اتاق خواب کوچک

استفاده از رنگ‌های روشن

معمولا برای بزرگ‌تر به نظر رسیدن مکان‌های کوچک از رنگ‌های روشن استفاده می‌شود. رنگ‌های روشن علاوه بر دیوارها و کاغذ دیواری‌ها برای کمد دیواری نیز به کار می‌روند. برای همراه شدن رنگ لوازم اتاق خواب با دیوار و محیط اتاق خواب می‌توانید علاوه بر رنگ‌های روشن از رنگ‌های خنثی نیز استفاده کنید. در بعضی موارد ترکیب دو رنگ خنثی و روشن نیز برای بزرگ نمایش دادن اتاق خواب کوچک بسیار کارآمد است.

استفاده از کمد دیواری بدون درب

شما قادر هستید برای انتخاب مدل کمد دیواری اتاق خواب با فضای کوچک، کمد دیواری بی در را نیز گوشه ذهنتان قرار دهید. این نوع کمد دیواری کاملا مناسب اتاق خواب کوچک است. زیرا زمانی که در کمد دیواری از در استفاده نشود قسمتی نیز از اتاق خواب برای باز شدن و چرخش در اشغال نمی‌شود.

بعضی از این مدل کمد دیواری‌ها از جدیدترین مدل کمد دیواری اتاق خواب محسوب می‌شوند. البته استفاده از این نوع کمد دیواری نیازمند داشتن نظم است زیرا در غیر این صورت با نامنظم بودن قسمت‌های مختلف کمد دیواری، اتاق خواب شما نیز نامنظم و کوچک به نظر خواهد رسید.

طرح کمد دیواری جذاب و کاربردی برای طراحی داخل کمد دیواری

استفاده از آیینه

این روش با اینکه قدیمی است اما هنوز نیز طرفداران خود دارد. شما می‌توانید با توجه به سلیقه خودتان از بین مدل‌های فراوان کمد دیواری با در‌های آیینه‌ای به انتخاب مناسب‌ترین آن‌ها برای اتاق خوابتان بپردازید. حتی می‌توانید به جای در از آیینه استفاده کنید و یا آیینه‌ای را بر روی در کمد دیواری نصب کنید. این کار به بزرگ‌تر جلوه دادن اتاق خواب کمک شایانی خواهد کرد. آینه کاری روی کمد دیواری یک طراحی ویژه است که می‌توانید مدل‌های آن را مشاهده کنید.

طراحی کمد دیواری در فرورفتگی اتاق خواب

اگر اتاق خواب شما فرورفتگی با اندازه‌ای مناسب دارد پیشنهاد ما به شما نصب کمد دیواری در آن ناحیه است. زیرا با این کار هم کمد با دیوار هم سطح می‌شود و هم محیط بیش‌تری در اتاق خواب باقی می‌ماند. در این صورت می‌توانید از کمد دیواری ام دی اف اتاق خواب بهره ببرید.

قفسه بندی کمد دیواری: ریلی، با عمق زیاد، کمد رختخواب و اتاق کودک

استفاده از فضای عمودی اتاق خواب

تا حد ممکن از فضای عمودی اتاق خواب برای کمد دیواری استفاده کنید.

استفاده از تخت و کمد دیواری جمع شونده

استفاده از تخت و کمد دیواری جمع شونده یک پیشنهاد دیگر استفاده از تخت و کمد دیواری در یک ناحیه است. وقتی شما هردوی این موارد را در یک سمت دیوار به کار ببرید و قابلیت جمع شدن با یکدیگر را نیز داشته باشند به راحتی می‌توانید پس از خواب، تخت خواب را جمع کنید و از فضای اتاق خواب استفاده کنید.

کمد دیواری اتاق خواب دخترانه

فضاهای مورد نیاز برای یک کمد دیواری کامل اتاق خواب دخترانه به شرح روبه‌رو است. فضایی برای لباس‌های بلند و کوتاه، کفش، کیف، اکسسوری و …. از جدیدترین طرح کمد دیواری اتاق خواب دخترانه می‌توان به کمد دیواری بدون در اشاره کرد. با چیدن منظم لباس‌ها و سایر موارد در کمد دیواری محیط اتاق خواب را به فضایی شیک و زیبا تبدیل خواهید کرد.

در دیزاین یا تعمیر کمد دیواری اتاق خواب دخترانه باید به مواردی همچون رنگ و مدل داخلی و بیرونی کمد دیواری توجه کرد. در کنار کمد دیواری می‌توان قفسه و یا کتابخانه‌ای را نیز برای کتاب‌ها در نظر گرفت. شما قادرید با توجه به علایق خودتان طرح کمد دیواری اتاق خواب دخترانه را انتخاب و تعیین کنید. همچنین می‌توانید از رنگ صورتی که بین دختران پرطرفدار است نیز استفاده کنید.

کمد دیواری اتاق خواب‌های پسرانه

بهتر است در طراحی و انتخاب طرح کمد دیواری اتاق خواب پسرانه از رنگ‌های تیره و اسپرت کمک بگیرید. اکثر پسران به این رنگ‌ها علاقه بیش‌تری دارند البته می‌توانید از رنگ‌های خنثی نیز انتخاب کنید. در تعیین رنگ کمد دیواری توجه به سایر لوازم اتاق خواب نیز از اهمیت برخوردار است. با انتخاب رنگی مناسب و هماهنگ با رنگ دیوار و یا لوازم اتاق خواب می‌توانید به زیبایی اتاق بیفزایید.

انتخاب طرح مدل کمد دیواری اتاق خواب پسرانه به خود شخص بستگی دارد. شما می‌توانید از جدیدترین کمد دیواری ام دی اف اتاق خواب استفاده کنید. برای آگاهی از قیمت ساخت کمد دیواری؛ نصب و ساخت کمد دیواری ام دی اف کلیک کنید.

کمد دیواری با میز آرایش

استفاده از کمد دیواری با میز آرایش به تمامی خانم‌ها توصیه می‌شود. علاوه بر اینکه این مدل کمد دیواری جزو جدیدترین مدل‌های کمد دیواری اتاق خواب محسوب می‌شوند باعث حفظ فضای اتاق نیز خواهند شد.

در طراحی طرح کمد دیواری با میز آرایش می‌توانید از تعداد کشوهای زیاد در اطراف میز آرایش استفاده کنید. این نوع کمد دیواری معمولا برای اتاق خواب‌هایی با فضایی کوچک به کار می‌روند.

طراحی میز آرایش داخل کمد دیواری که قابلیت بسته شدن با در را داشته باشد نیز از پرطرفدارترین مدل کمد دیواری‌ اتاق خواب به شمار می‌رود.

کمد دیواری اتاق خواب کودک

استفاده از کمد دیواری برای اتاق خواب کودک امری ضروری است. زیرا با استفاده از آن می‌توانید تمامی لوازم مربوط به کودک را به طور منظم داخل کمد قرار دهید. برخی از طرح‌های کمد دیواری اتاق کودک شامل شخصیت‌های انیمیشن‌ها و طرح‌های رنگی می‌شوند.

برخی کمد دیواری‌های جدید اتاق خواب کودک به این صورت طراحی می‌شوند که قسمتی برای لباس کودک در نظر گرفته می‌شود و قسمت دیگر که در زیر آن است کمد جالباسی است. همچنین کشوی با اندازه بزرگ برای لوازمی که بیش‌تر استفاده می‌شوند قرار داده می‌شود. یکی از جدیدترین مدل‌های کمد دیواری اتاق خواب کودک ترکیب تخت و کمد دیواری با یکدیگر است.

طبقه بندی شده در

با برچسب در