نصب دوربین مخفی کوچک در منزل همراه قیمت

نصب دوربین مخفی

نصب دوربین مخفی در منزل یکی از پرطرفدارترین اموری است که امروزه افراد به دلایل زیادی از آن استقبال می‌کنند. در این صفحه از استاده به معرفی بهترین نصابان جهت نصب دوربین مخفی کوچک خواهیم پرداخت و لیست قیمت و دستمزد نصاب را خواهید دید.

بسیاری از افراد به هنگام خروج از منزل، نگران منزل خود می شوند. بنابراین به دنبال راهی هستند که با امنیت خاطر از منزل خود خارج شده و نگران سرقت اموال و دارایی از منزل، سرقت اشیاء گران قیمت از منزل و… نباشند. بنابراین یکی از راه‌هایی که به این گونه افراد برای محافظت از منزل پیشنهاد می‌شود، نصب دوربین مخفی کوچکی در منزل می‌باشد. البته نصب دوربین مداربسته مخفی کوچک در منزل، صرفا جهت جلوگیری از سرقت نمی‌باشد و به دلایل دیگری نیز وجود آن در منزل ضروری است.

توجه داشته باشید نصب دوربین مخفی، کاری غیر قانونی می‌باشد که به همین علت این خدمت در استاده انجام نمی‌گیرد.

قیمت نصب دوربین مخفی

خدمتقیمت به تومان
هزینه نصب دوربین مخفی150.000 تا 2.000.000

دوربین مخفی انواع مختلفی دارد که با توجه به عواملی مانند کارایی و کیفیت آن، برند دوربین مخفی، نوع دوربین مخفی و… دارای قیمت‌های متفاوتی نیز است..

قیمت نصب دوربین مخفی به عوامل مختلفی از قبیل:

 • نوع دوربین مخفی (قیمت دوربین مداربسته بیسیم را مشاهده کنید.)
 • محل جاساز دوربین مخفی
 • تعداد دوربین‌های نصب شده در منزل
 • برند دوربین مخفی
 • نوع کابل کشی و…

بستگی دارد. به طور کلی با توجه به این عواملی که ذکر شد می توان گفت که هزینه نصب دوربین مخفی، مبلغی متغیر می‌باشد که معمولا مبلغی در بازه صد و پنجاه هزار تومان تا دو میلیون تومان می تواند باشد. 

نصب دوربین مخفی کوچک در منزل

برای مثال یکی دیگر از مواردی که باعث می شود افراد در منزل خود، دوربین مخفی کوچکی نصب کنند این است که رفتارات شخص خاصی را زیر نظر بگیرند. منظور از این موضوع این است که ممکن است در روز اعضای خانواده بیرون از منزل بوده و کودکشان را تحت مراقبت پرستار قرار دهند. با نصب دوربین مخفی کوچکی می‌توانند مسئولیت پرستار کودک خود را بسنجند، به این صورت که پس از ورود به منزل خود، ویدیو ضبط شده را مشاهده نموده یا در طول روز، به صورت آنلاین، تمام رفتار پرستار کودک خود را از گوشی همراه خود مشاهده نمایند.

یکی از نکات مهمی که در نصب دوربین مخفی کوچک در منزل باید به آن توجه شود این است که دوربین مخفی در محل مناسبی جاسازی شود. بهترین مکان نصب دوربین در منزل، مکانی است که بر همه فضای منزل دید گسترده ای داشته باشد. در حقیقت اجسامی که طولانی مدت در مکانی ثابت هستند، محل مناسبی برای نصب دوربین مخفی در منزل هستند که از جمله این آن ها می توان به پریز برق، ساعت دیواری، آینه، لوازم خانگی و… اشاره کرد که در ادامه مقاله به توضیح مختصری درباره برخی از آن ها می پردازیم.  

نصب دوربین مخفی بر پریز برق

یکی دیگر از مکان هایی که می توان به کار نصب دوربین پرداخت، پریز برق است. برای نصب دوربین مخفی در پریز برق به این نکته توجه داشته باشد که پریز برق در نزدیکی سوئیچ چراغ باشد. همچنین اگر قصد هزینه دارید می توانید از دوربین مخفی مدل سوئیچ استفاده کنید. این نوع از دوربین مخفی ها مانند سوئیچ نوری به نظر می رسند ولی در حقیقت دوربین مخفی هستند که نصب این گونه دوربین‌ها نیز بسیار ساده می باشد.

جاساز دوربین مخفی بر آینه

یکی دیگر از مکان هایی که معمولا می توان دوربین مخفی را به خوبی روی آن جاسازی کرد، آینه می باشد، اما دوربین مخفی را باید پشت آینه‌ای دو طرفه در منزل نصب کرد.

دوربین مخفی در ساعت دیواری

یکی دیگر از محل هایی که جزء مخفی ترین مکان ها به شمار می آید، ساعت دیواری است چون معمولا ساعت دیواری، زاویه دید گسترده ای دارد و با نصب دوربین مخفی داخل ساعت دیواری، کمتر کسی به بودن دوربین مخفی در داخل ساعت دیواری شک می کند. 

برخی از انواع دوربین مخفی کوچک

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، دوربین مخفی‌ها نیز در اندازه‌های متفاوت تولید شده‌اند به گونه‌ای که آنقدر ریز هستند و به آسانی قابل مخفی کردن می‌باشند.

معرفی انواع دوربین مدار بسته مخفی برای منزل را به صورت کامل در اینجا بخوانید.

لازم به ذکر است که گفته شود کسانی که قصد دارند با نصب دوربین مخفی کوچک در منزل، علاوه بر مشاهده مکانی که دوربین مخفی در آن جاساز شده است، صدا را نیز قرار دهند؛ باید به این نکته توجه داشته باشند که مکان جاساز شده دوربین مخفی، محل مناسبی برای ضبط صدا باشد به طوری دوربین مخفی صدایی شفاف را ضبط کند.

همچنین افرادی که قصد دارند دوربین مخفی را در مکانی که دارای تجهیزات صوتی از قبیل تلویزیون، ضبط و… است، مانند اتاق نشیمن، نصب نمایند، بهتر است دوربین مخفی را در صندلی، جاساز کنند.

دوربین مخفی سیمی

همان طور که گفته شد دوربین مخفی انواع مختلفی دارد که معمولا به دو نوع بی سیم و سیمی تقسیم می شود. البته امروزه بیشتر افراد از دوربین مخفی بی سیم استفاده می کنند چرا که جاساز این گونه از دوربین مخفی‌ها نسبت به دوربین مخفی‌های سیمی، آسان تر می باشد. همچنین از طرفی برای نصب دوربین‌های مخفی سیمی نیاز به منبع تغذیه می باشد. هنگام نصب دوربین مخفی سیمی در منزل، بهتر است مکانی را انتخاب نمایید که در جوار سوکت دیواری باشد. همپنین برای پنهان کردن سیم دوربین مخفی، باید با استفاده از وسایل تزئینی در منزل مانند روبان یا گل‌ها، سیم را بپوشانید. علت سیاه شدن تصویر دوربین مداربسته را اینجا بخوانید.

دوربین مخفی بی سیم

یکی دیگر از انواع دوربین مخفی، دوربین مخفی بی سیم است. دوربین مخفی بی سیم نیز انواع مختلفی دارد. برای مثال بعضی از دوربین های مخفی بی سیم، حافظه داخلی دارند که می توانند فیلم ضبط شده را ذخیره کنند. همچنین این نوع دوربین های مخفی دارای قابلیت دیگری نیز هستند، به این صورت که می توانند فیلم ضبط شده را به صورت آنلاین از طریق وای فای منزل، پخش کنند. فقط باید وای فای منزل را طوری راه اندازی کنید که فیلم بدون وقفه ای را نمایش دهد.

برای این که از محل نصب شده دوربین مخفی کوچک در منزل خود، اطمینان به دست آورید که برای افراد قابل رویت نیست، می توانید به یکی از اعضای خانواده که قابل اعتماد است، از نصب دوربین مخفی در منزل اطلاع دهید، حال اگر فرد مورد نظر پس از مشاهده منزل، متوجه محل جاساز نشد، شما می توانید احتمال دهید که دوربین مخفی را در جای مناسبی از منزل قرار داده‌اید.

مطالب مرتبط برای شما...

 1. شعبانعلی عبدی گفت:

  سلام خسته نباشید من دوتا دوربین مداربسته کوچک بیسیم می‌خوام خونه نصب کنم

 2. رامین گفت:

  چطوری سفارش بدم

 3. حسن گفت:

  سلام چطور میتونم سفارش بدم؟

  • مدیر محتوا استاده گفت:

   درود بر شما کاربر گرامی
   این کار غیرقانونی است و در شرکت استاده انجام نمی‌گیرد.

 4. نن گفت:

  واسه دم درحیاط وداخل خودحیاط میخوام خیلی خیلی کوچیک وبیسمی باشه قیمتش چقدرمیشه جوری باشه که خودم بتونم نصبش کنم

  • ناشناس گفت:

   خوب منم میخوام واسه دم در وداخل حیاط سیم دارش قیمت فکرکنم و یک ودویست بشه

 5. ایرج گفت:

  سلام من یک دوربین کوچک رم خور که بتونه ۳روز تمامی رفت امدهاروتوخونه ظبط گونه داری آن باشد

  • رضا گفت:

   دوربین ریز میخام بیسیم باشه حداقل ۱۲ساعت کارکنه تا شارز مجدد چی پیشنهاد میکنید

 6. علی کلانتری گفت:

  سلام ی دوربین کوچک که به برق مستقیم وصل باشه برق رفتنی چطور میشه

 7. رحیم گفت:

  سلام من برای خونه چطوری تهیه کنم

 8. رضا گفت:

  سلام خسته نباشید وقت بخیر ۲ عدد دوربین مخفی بند انگشتی میخواستم.لطفا قیمت بدین. نصب راه اندازی خودمونم میتونیم انجام بدیم یا نه

 9. پیمان عباسی گفت:

  در خانه نصب شود از نگرانی آسوده شوم

 10. ناشناس گفت:

  دوربین کوچک در منزل نیاز به سیم برقی دارد یا باطری و حافظه هم دارد

 11. مهدیه اقبالی گفت:

  سلام من یک دوربین کوچک میخوام جلوی تلویزیون

  • مدیر محتوا استاده گفت:

   درود بر شما کاربر گرامی
   به دلیل غیر قانونی بودن نصب دوربین مخفی در منزل، این کار از جانب سرویسکاران استاده انجام پذیر نمی‌باشد.
   بهترین باشید

 12. ناشناس گفت:

  سلام برا راه پله اپارتمان‌میخوام به در ورودی نصب کنم

 13. سلام من خیلی کوچیک می خوام برای یکی از اتاقهای خانه

 14. امیر گفت:

  سلام واس خونه م میخوام چجوری تهیه کنم

 15. محمد گفت:

  نصب دوربین مخفی غیر قانونی هست

 16. وحید گفت:

  خسته نباشید من خیلی کوچیک می خوام بزارم داخل خونه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.