قیمت ایزوگام طرح دار چقدر است؟ خرید ایزوگام طرحدار و آجر نما

قیمت ایزوگام طرح دار

قیمت ایزوگام طرح دار تا حد بسیار زیادی تابع نقش و همچنین طرحی که شما خریداری می‌کنید،بستگی دارد. پس باید نسبت به بودجه‌ای که برای آن در نظر گرفته‌اید و همچنین کیفیت مطلوب نصب و خرید ایزوگام طرح دار را انجام دهید.

در این صفحه از خدمات آنلاین استاده لیست قیمت ایزوگام‌های طرحدار و نکات مهمی که هنگام سفارش و خرید محصول باید به آن دقت داشته باشید ارائه می‌گردد.

برای مشاوره در زمینه عایق نانو می توانید تماس بگیرید
سایت استاده
نام: شرکت پارس پوشش نقش جهان
تلفن کارگاه: 0913000795809133197958
تلفن همراه: 0912833795809130007958
اطلاعات بیشتر: دفتر اصفهان :شیخ صدق شمالی -خیابان نیکبخت غربی-کوچه کیهان
آدرس: تهران – بزرگراه رسالت-خیابان بنی هاشم-بن بست شریعت

لیست قیمت ایزوگام طرح دار

برند ایزوگام طرح دارقیمت هر متر به تومان
ایزوگام آذر گام15.000
پشم شیشه ایران15.000
بام گستر13.000
سراپوش دلیجان13.000
تهران عایق اصل12.500
گیتی گستر دلیجان12.500
پیشگام عایق غرب11300
بستر بام10.900
شرق کهن8.200
لیست قیمت ایزوگام طرح دار

در بحث قیمت ایزوگام طرح دار باید دقت داشته باشید که شرکت باید از پس هزینه‌های لازم برای تأمین مواردی که در ادامه بیان‌شده است، برآید:

 • برخورداری از کشش و انعطاف‌پذیر بالا
 • قدرت در حفظ کیفیت پس از ارسال و همچنین نصب
 • وزن هر رول ایزوگام لازم است که مقداری برابر و یا بیشتر از 40 کیلوگرم داشته باشد.
 • بحث ضخامت بهینه برخورداری از استاندارهای لازم (ضخامتی بین 3.5 الی 4 میلی‌متر)
 • برخورداری از ضریب مقاومت بالایی نسبت به دماهای کم‌ و زیاد و همچنین تغییرات دمایی
 • این محصول نباید بوی بدی داشته باشد و همچنین پس از نصب نباید شاهد خروج دودهای سیاه باشیم.

بی‌شک هراندازه که ایزوگام‌های طرحدار خریداری‌شده به موارد بالا نزدیک‌تر باشد، هزینه‌ای که تحت عنوان قیمت ایزوگام طرح دار، صرف می‌کنید بیشتر خواهد بود. لیست قیمت ایزوگام طرح دار مقدار ثابتی نداشته و تحت تأثیر عوامل بالا و همچنین برند و طرح می‌تواند متغیر باشد. به عبارت بهتر، قیمت تمام‌شده، کاملاً تابع مواد مورداستفاده برای ساخت و توانایی آن برای تأمین موارد بالاست.

خرید ایزوگام طرح دار

خرید ایزوگام طرح دار

شاید بیان این حجم محبوبیت در خرید ایزوگام‌های طرح دار، سبب نگرانی شما بابت هزینه‌های لازم برای خریداری و نصب آن‌ها شده باشد. اولین مسئله‌ای که در قیمت ایزوگام طرح دار، مطرح است شرکتی است که شما برای خرید و همچنین دریافت خدمات برای نصب به آن مراجعه می‌کنید. دقت داشته باشید، مسئله قیمت خرید ایزوگام طرح دار در هزینه‌های فعلی شما و در صورت موفق عمل نکردن می‌تواند در هزینه‌های شما تحت عنوان ضرر در آینده بسیار مؤثر است.

اگر کارشناسان شرکت درک درستی نسبت به فرمولاسیون ایزوگام طرح دار نداشته باشند، نمی‌توانند تحت شرایط مختلف فرمولاسیونی که مناسب‌ترین حالت ممکن است به شما ارائه دهند. اما هزینه‌های لازم صرفاً به این مسئله محدود نمی‌شود؛ بلکه تابع عوامل دیگری نیز است:

 • درصد خلوص مواد به کار گرفته‌شده
 • وزن و ضخامت ایزوگامی که سفارش می‌دهید.
 • طرح و نقشی که شما برای ایزوگام پسند می‌کنید.
 • آیا تأمین مواد اولیه همچون قیر، پلی‌استر و تی شویی بر عهده شماست یا شرکت مربوطه؟
 • و …

نمونه‌ای از عواملی هستند که در قیمت و خرید ایزوگام طرح دار مؤثر می‌باشند.

قیمت ایزوگام طرح آجر نما

ایزوگام طرح آجر نماقیمت هر متر به تومان
بردین دلیجان17.600
شرق مشکین دلیجان13.000
لیست قیمت ایزوگام طرح آجر نما

یکی از مدل‌های بسیار محبوب و پرطرفدار طرح ‌های آجرنماست. این ایزوگام‌ها به علت نصب آسان و ویژگی‌های فوق‌العاده خود همچون: قدرت بالا در جلوگیری از انعکاس نور، عایق بسیار خوب نم و رطوبت، جذب نکردن گرما در روزهای گرم سال و همچنین قیمت اندک عموماً بیشتر از آجر برای زیبایی نمای ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرند.

قیمت ایزوگام طرح آجر نما

مسئله‌ای مهم که زیبایی و عمر ساختمان شما را به‌صورت چشمگیری تحت تأثیر خود قرار می‌دهد. قیمت ایزوگام طرح آجر نما نسبت به استفاده از آجرنما دارای تفاوت‌های فاحشی است.این ایزوگام‌ها را هم در سطوح افقی و هم در سطوح عمودی برای دادن جلوه‌ای شیک و زیبا به ساختمان می‌توان استفاده کرد.

اما در هزینه این قبیل ایزوگام‌ها و به‌صورت خاص قیمت ایزوگام طرح آجر نما باید دقت داشت که دوام و طول عمر بالای این ایزوگام‌ها سوای از جنبه زیبایی آن‌ها، به علت برخورداری از گارانتی طولانی‌مدتی در حدود 15 سال، ازنظر اقتصادی کاملاً مقرون به‌صرفه است.

در پایان

انتخاب ایزوگام طرحدار برای سطوح مختلف ساختمان مانند کف پشت بام و یا دیوارهای بیرونی که در ارتباط با محیط نمناک هستند می تواند یک گزینه بسیار مناسب قلمداد شود چرا که در مقایسه قیمت ایزوگام طرح دار با سایر نماهای قابل اجرا که بتوانند عایق بودن را نیز پشتیبانی کنند، ایزوگام طرح آجر نما و یا دیگر انواع ایزوگام بسیار به صرفه تر خواهند بود.

مطالب مرتبط برای شما...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.