گاهی اوقات به دلیل عدم توجه به نکات استفاده از تردمیل و بی‌توجهی به این اصول، نیاز به تعمیر تردمیل پیدا میکنیم. در صورت بروز این گونه مشکلات و خرابی تردمیل، اگر خودتان در حوزه کارهای فنی و سرویس تردمیل مهارتی ندارید، بهتر است که حتماً تعمیر تردمیل را به دست افراد ماهر و تکنسین‌های مجرب بسپارید تا خطرات احتمالی چون برق گرفتگی و آسیب‌دیدگی‌های دیگر برای سایر قطعات تردمیل رخ ندهد.

تعمیر تردمیل

در این صفحه استاده قصد داریم که به معرفی تعمیرکاران تردمیل به همراه شماره تعمیرات ، قیمت تعمیر تردمیل و نحوه عیب‌یابی آن بپردازیم و در آخر شماره تماس‌های تعمیرکار تردمیل را ذکر کنیم.

خدمات مربوط به لوازم ورزشی

قیمت تعمیر تردمیل 

خدمتقیمت به تومان
نوار نقاله برای تردمیل خانگی1.400.000 تا 2.200.000 + (400.000 اجرت)
نوار نقاله برای تردمیل باشگاهی1.900.000 تا 2.800.000 + (500.000 اجرت)
تعمیر برد تردمیل خانگی800.000 تا 1.100.000
تعمیر کامپیوتر تردمیل خانگی1.200.000 تا 1.600.000
تعمیر کامپیوتر تردمیل باشگاهی1.500.000 تا 3.000.000
سیمپیچی موتور تردمیل یک تا دو اسب1.800.000 تا 2.000.000
سیمپیچی موتور تردمیل دو و نیم اسب1.900.000 تا 2.300.000 + (100.000 تا 200.000 اجرت)
تعمیر اینورتور با قطعات اورجینال1.500.000 تا 2.500.000
ایاب و ذهابدر صورت انجام خدمت هزینه ایاب و ذهاب دریافت نمی‌شود.

معمولاً تعیین قیمت تعمیر تردمیل با توجه به برند دستگاه، میزان مسافت و هزینه رفت‌وآمد تعمیرکار تردمیل، تعمیر و یا تعویض هر یک از قطعات تردمیل و قیمت هر یک و… هزینه‌های متفاوت و مختلفی به دنبال خواهد داشت. از این رو سعی کنید که برای انجام سرویس تردمیل از افراد تعمیرکار که به مناطق مسکونی شما نزدیکتر است درخواست کنید تا بتوانید تا حدودی هزینه‌های مربوط به قیمت تعمیر تردمیل را کمتر کنید.

قیمت تعمیر تردمیل

 در واقع چون تمام قطعات و بخش‌های تردمیل به یکدیگر وابسته هستند و عملکرد پیچیده‌ای دارند، در صورت خراب شدن یک قطعه از ابزار تردمیل، نمی‌توان دقیقا قیمت تعمیر تردمیل را پیش‌بینی و برآورد کرد. چرا که هزینه تعمیر هر یک از قطعات و سرویس تردمیل با هم کاملاً تفاوت دارد و به همین دلیل با توجه به برند و میزان خرابی هر یک از قطعات، قیمت تعمیر کاملا متفاوت می‌باشد.

 تعمیر تردمیل در تهران

سرویسکار و شماره تعمیرات تردمیل

در مناطق مختلف تهران می‌توان تعمیرکاران ماهری را یافت و از تخصص آن‌ها بهره جست. اگر قصد تعمیر تردمیل در تهران را دارید می‌توانید با متخصصین تعمیر تردمیل در استاده تماس بگیرید و تعمیر تردمیل در تهران را به راحتی به آنها بسپارید تا انجام دهند.

 عیب‌یابی تردمیل 

بهترین روش برای عیب‌یابی تردمیل و انجام تعمیر آن، توجه به کدخطا و اروری است که بر روی صفحه نمایشگر تردمیل نمایش داده می‌شود. چرا که معمولاً به دلیل استفاده از سیستم‌های عامل هوشمند در این دستگاه باعث شده است که علت خرابی تردمیل در این مانیتور دستگاه نمایش داده شود.

 از این رو تعمیرکار تردمیل نیز با توجه به این آیتم عالی در تردمیل به شناسایی مشکل، عیب‌یابی تردمیل و خرابی هر یک از قطعات دستگاه می‌پردازد و در نهایت می‌تواند نسبت به انجام تعمیرات تردمیل کارهای لازم را انجام دهد.

 برای انجام عیب‌یابی تردمیل باید قطعات تردمیل را بشناسی که عبارتند از:

  • موتور تردمیل
  • تسمه تردمیل
  • سنسور سرعت
  • برد الکترونیکی تردمیل

که جزو قطعات اصلی این دستگاه ورزشی هستند. از این رو هر گونه آسیب و خرابی در هر یک از این قطعات باعث عدم عملکرد درست تردمیل خواهد شد و باید در اسرع وقت جهت تعمیر تردمیل اقدام نمایید.  موتور تردمیل در قسمت جلو و زیر تردمیل قرار دارد که وظیفه چرخش دستگاه را دارد. اگر کیفیت این قطعه پایین باشد معمولا خیلی سریع دچار مشکل شده و می‌سوزد. در این صورت تعمیرکار تردمیل باید موتور را تعویض نماید.

ارورهای خرابی تردمیل

اگر در هنگام روشن کردن تردمیل متوجه کدخطایی بر روی صفحه نمایشگر دستگاه شدید، این ارور علامتی برای نمایش علت خرابی تردمیل می‌باشد. هر یک از این کدخطاها یک مفهوم و معنی مجزایی در مورد خرابی تردمیل دارند که در ادامه این ارورها را بیان می‌کنیم:

ارور E00: معیوب بودن کلید ایمنی تردمیل

ارور E02: معیوب بودن موتور و سنسور سرعت تردمیل

ارور E05: عدم کشش برق ورودی منزل

ارور E01: معیوب بودن برد درایور تردمیل

ارور E04: قطع اتصال سیم‌های موتور شیب تردمیل

ارور E06: معیوب بودن آی سی برد درایور تردمیل

تعمیرکار تردمیل با توجه به این کدخطاها علت خرابی تردمیل را شناسایی و نسبت به تعمیر آن اقدام می‌کند.

تعمیر تردمیل هوریزون 

تعمیرات تردمیل هوریزون شامل موارد زیر می‌شود:

  • شناسایی علت خرابی تردمیل و مشکلات الکترونیکی 
  • تشخیص ارورهای تردمیل و رفع آن
  • انجام سرویس تردمیل و چک کردن قطعات و روغن‌کاری و تمیز کردن‌های لازمه 
  • چک کردن توازن قطعات و کارکرد درست هر یک

 از این رو برای انجام تعمیر تردمیل هوریزون که البته به خاطر کیفیت بالا و طراحی مدرنی که این برند وسیله ورزشی دارد، حتماً با نمایندگی‌های معتبر شرکت تماس بگیرید.

در پایان

بهتر است که برای افزایش عمر تردمیل و به خصوص روان‌سازی قطعات هم نسبت به سرویس تردمیل در دوره‌های زمانی معین توجه لازمه را داشته باشید و هم تمیز کردن قطعات و روغن‌کاری را انجام دهید تا احتمال خرابی و مشکلات این دستگاه برقی را به حداقل برسانید. و در صورت خرابی در اولین فرصت به تعمیر تردمیل بپردازید.

آخرین مطالب لوازم ورزشی در استاده مگ