لیفت ابرو راه حلی برای ابروهای نامرتب، نازک و کم‌پشت می‌باشد که به شکل کاملا طبیعی ابرو را حالت می‌دهد و به جهت بالا می‌آورد و همچنین ابروهای پرپشت‌تر و کاملا هاشوری را برای فرد به ارمغان می‌آورد. لیفت کردن ابرو همراه با ویتامینه اجرا می‌گردد. قیمت لیفت ابرو در آرایشگاه به عوامل گوناگونی بستگی دارد که ما در این صفحه از استاده به معرفی مراکز ارائه‌دهنده خدمات لیفت ابرو در آرایشگاه و منزل و هزینه لیفت ابرو و ارائه نکاتی کلیدی پیرامون لیفت می‌پردازیم. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

قیمت لیفت ابرو

خدمتقیمت به تومان
لیفت ابرو در آرایشگاهاز 300.000 تا 600.000
لیفت ابرو در آرایشگاهاز 250.000 تا 450.000
قیمت لیفت ابرو

قیمت لیفت ابرو به عوامل گوناگونی وابسته است. چند مورد از مهم‌ترین آنها شامل موارد زیر می‌باشد:

  • کیفیت و برند مواد استفاده شده برای لیفت
  • مهارت و تجربه تکنسین لیفت
  • مکان جغرافیایی آرایشگاه مورد نظر

قیمت سایر خدمات زیبایی در استاده:

خدمات لیفت ابرو در استاده

خدمات لیفت ابرو در استاده شامل مجموعه‌ای از روش‌ها و تکنیک‌هایی است که با استفاده از مواد مرغوب و باکیفیت به منظور شکل‌دهی به ابروها، متقارن و پرپشت نمودن آنها کاربرد دارد. خدمات لیفت چهره‌ فرد را جذاب‌تر و جوان‌تر نشان می‌دهد بدون آن که موجب کمترین ریزش و یا آسیب به ابروها شود. کاربرد این خدمات شامل موارد زیر می‌باشد:

  • پوشاندن نواقص ابروها
  • پوشاندن تتوهای پیشین
  • زیباتر و پهن‌تر نشان دادن ابروها
  • افزایش جذابیت چشم‌ها و برطرف کردن حالت خستگی آنها

شما عزیزان می‌توانید با برقراری تماس با شماره تلفن‌های موجود در این صفحه از خدمات لیفت ابرو در استاده بهره‌مند شوید.

لیفت ابرو در آرایشگاه

لیفت ابرو در آرایشگاه

لیفت ابرو یکی از روش‌های زیبایی صورت است که به صورت حرفه‌ای و تخصصی توسط کارشناسان در آرایشگاه‌ها انجام می‌شود.

برای انجام آن، ابتدا ابروها به‌صورت دقیق و با استفاده از ابزارهای مخصوص مرتب می‌کنند. سپس با کمک برس تارها ابرو را ماساژ داده و به سمت دلخواه می‌برند. در مرحله بعد با چسب ویژه لیفت، آن‌ها را در مکان مورد نظر فیکس می‌نمایند. اکنون مواد مرغوب و باکیفیت مخصوص برای لیفت روی تارهای ابرو زده می‌شود و پس از گذشت مدت زمان معین، شسته می‌شود.

در نهایت نوبت به مواد فیکس‌کننده می‌رسد که به طور معمول حدود 15 دقیقه روی ابروها باقی می‌ماند. پس از شستن مواد فیکس‌کننده، مواد کراتینی و آبرسان روی ابروها قرار داده می‌شود تا ابروها برای مدت طولانی بهترین شکل و شادابی را داشته باشد.

در صورتی که قصد دارید رنگ ابروهای خود را تغییر دهید، پیش از قرار دادن مواد کراتینی، رنگ ابرو روی تارها گذاشته می‌شود.

فرآیند لیفت نیازمند توانمندی و مهارت فرد متخصص است تا بتواند شکل مطلوبی را برای ابروها به ارمغان بیاورند. به همین دلیل، مهم است این روش را در آرایشگاه‌هایی با افراد مجرب و حرفه‌ای انجام دهید تا نتایج بهتری کسب نمایید.

لیفت ابرو در منزل

این روش در منزل نیر قابل اجراست؛ اما توجه داشته باشید که جهت کسب بهترین نتیجه و همچنین پیشگیری از بروز هرگونه خطر و عوارض جانبی، توصیه می‌شود که تنها توسط فرد حرفه‌ای انجام شود.

مجموعه استاده افرادی را که خدمات لیفت ابرو در منزل را ارائه می‌دهد، به شما معرفی می‌کند که شما عزیزان می‌توانید جهت بهره‌مندی از آن با شماره‌ تلفن‌های موجود در صفحه تماس بگیرید.

متخصص لیفت ابرو پس از پاک کردن ابروها از هرنوع ماده آرایشی یا آلودگی، با استفاده از مواد مغذی و ویژه‌ای مانند: ژل ابرو، ماسک ابرو و… تارهای ابروهای شما را با براش ابرو ماساژ داده و آنها را با کمک قلم مو، چسب لیفت و… به فرم دلخواه مورد نظر شما حالت می‌دهد؛ به گونه‌ای که پرپشت‌تر و خوش‌فرم‌تر دیده شوند. بدین ترتیب امکان انجام لمینت ابرو در منزل، با خیالی آسوده از نظر کیفیت انجام خدمات و همچنین صرفه‌جویی در زمان و هزینه برای شما  همراهان عزیز فراهم گردیده است.

طبقه بندی شده در

با برچسب در