به دنبال روت کردن گوشی میزان دسترسی کاربر به سیستم عامل اندروید راحت‌تر و سریع‌تر می‌شود. هنگامی که دستگاه شما روت شده باشد و از برنامه روت گوشی استفاده کرده باشید، تمامی محدودیت‌های دستگاه از بین می‌رود و شما قادر خواهید بود به تمام قابلیت‌های دستگاه و ریشه‌ی سیستم عامل تلفن همراه به منظور حذف یا تغییر برنامه‌ها، دسترسی داشته باشید.

نرم افزار کینگ روت نوعی ابزار و برنامه روت قوی گوشی می‌باشد که با کمک این نرم افزار نسبت به روت کردن دستگاه خود اقدام نمایید. ما در این صفحه از استاده قصد داریم به آموزش و بررسی نکاتی پیرامون راه اندازی و استفاده از نرم افزار کینگ روت بپردازیم. از شما عزیزان دعوت می‌نماییم تا انتهای این مطلب استاده مگ همراه ما باشید.

آموزش روت کردن گوشی سامسونگ بدون کامپیوتر را در این صفحه از استاده بخوانید.

چگونه گوشی را با kingroot روت کنیم

در این مطلب قصد داریم نحوه‌ی کار با نرم افزار کینگ روت که به عنوان برنامه روت کردن گوشی اندروید کاربرد دارد را به همراهی شما عزیزان بررسی نماییم.

  •  در ابتدا گوشی را به کامپیوتر متصل نمایید و به دانلود king root بپردازید. پس از شناسایی گوشی توسط کامپیوتر، فایل نرم افزار کینگ روت را که قبل‌تر دانلود کرده اید را در حافظه‌ی گوشی کپی نمایید. اکنون اتصال گوشی و کامپیوتر را جدا کرده و نوبت به روت کردن گوشی خواهد رسید.
  • در این مرحله به قسمت تنظیمات گوشی رفته و وارد قسمت About phone شوید. سپس چندین مرتبه بر روی قسمت Build number کلیک نمایید تا زمانی که Developer options فعال گردد. اکنون وارد قسمت Developer options شوید و تیک USB debugging را انتخاب نمایید.

اگر گوشی سامسونگ شما هنگ می‌کند، با کلیک روی لینک و مطالعه مطلب، مشکل را برطرف کنید. چرا گوشی هنگ می‌کند؟

شایان ذکر است نرم افزار کینگ روت به منظور روت کردن گوشی به اینترنت نیاز دارد. بنابراین از اتصال تلفن همراه خود به اینترنت ثابت و پرسرعت اطمینان حاصل فرمایید.

  1. اکنون از طریق بخش My Files تلفن همراه، نرم افزار کپی شده‌ی کینگ روت را پیدا کرده و روی آن کلیک نمایید. در این مرحله صفحه‌ی جدیدی با عنوان Install Blocked: For secure your purposes, your phone is set to block installation of apps obtained from unknown source. ظاهر می‌شود که می‌بایست گزینه‌ی Settings را انتخاب کنید.
  2. حال گزینه‌ی Unknown sources را طریق پنجره‌ی جدید باز شده پیدا کرده و آن را فعال نمایید. سپس از صفحه‌ی جدید خارج شده و مجددا روی فایل کپی شده‌ی نرم افزار کینگ روت کلیک کرده و برنامه روت گوشی را نصب نمایید.
  3. به منظور نصب کردن نرم افزار کینگ روت گزینه‌ی install را انتخاب کرده و پس از گذشت مدتی زمانی پنجره‌ی جدید با عنوان: Allow Goggle to regularly check device activity for security problems, and prevent or warn about potential harm. Learn more in Google settings > Verify apps. باز می‌شود که می‌بایست گزینه‌ی Accept را فعال کنید.
  4. اکنون پنجره‌ی جدیدی با عنوان: Google recommends that you do NOT install this app: This app tries to bypass Android’s security protections. تیک گزینه‌ی I understand and still want to install it. را فعال کرده و سپس روی install کلیک نمایید.

پس از گذشت چند ثانیه برنامه روت گوشی کینگ روت با موفقیت نصب خواهد شد و در این مرحله شما همراهان عزیز استاده می‌توانید برنامه روت گوشی king root را اجرا نمایید.

  • با وارد شدن به نرم افزار کینگ روت، گزینه‌ی Try it! را انتخاب نمایید تا برنامه دستگاه مورد نظر را شناسایی کند. این فرآیند چند ثانیه الی چند دقیقه زمان خواهد برد.
  • در صورتی که پس از مدتی با پیام: Device is not root yet مواجه شدید، گزینه‌ی Try Root را انتخاب نمایید تا برنامه روت گوشی به دنبال روش و استراتژی سریع و مناسبی جهت روت کردن دستگاه مورد نظر شما باشد.
  • پس از گذشت چند دقیقه عملیات روت کردن گوشی شما با موفقیت با پایان می‌رسد و شما قادر خواهید بود بدون هیچ محدودیتی به تمامی گزینه‌ها و ویژگی‌های تلفن همراه دسترسی داشته باشید.

چگونه گوشی را روت کنیم؟ روت گوشی چیست؟

دانلود کینگ روت نسخه جدید

شما همراهان عزیز استاده می‌توانید از طریق لینک‌های زیر نسبت به دانلود کینگ روت در آخرین و جدید ترین نسخه‌ی نرم افزار king root اقدام نموده و سپس آن را مطابق راهنمایی‌ها و توضیحاتی که در بخش قبل داده شد، نصب فرمایید.

دانلود نسخه اصلی نرم افزار کینگ روت اندروید نسخه 5.4.0 با حجمی برابر 11 مگابایت

طبقه بندی شده در