ترازوی دیجیتال نیز ممکن است مانند سایر دستگاه‌های الکترونیک دیگر دچار اشکال شود و نیاز به تعمیر داشته باشد. در این شرایط توصیه می‌شود به سرعت نسبت به پیگیری عیب‌یابی دقیق مشکل پیش آمده و تعمیر اصولی دستگاه خود توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص اقدام فرمایید.

ما در این صفحه از استاده قصد داریم به معرفی تعمیرکار جهت تعمیر و عیب یابی ترازوی دیجیتال محک، تعمیر ترازوی دیجیتال زیر پایی، تعمیر ترازوی دیجیتال کوچک، تعمیرات ترازوی دیجیتال گرمی، تعمیرات ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی و همچنین بررسی هزینه‌ی تعمیر انواع ترازوهای دیجیتال بپردازیم. از شما عزیزان دعوت می‌نماییم تا در ادامه‌ی مطلب همراه ما باشید.

سایر خدمات استاده جهت تعمیر لوازم برقی آشپزخانه در محل:

قیمت تعمیر ترازوی دیجیتال (خانگی، شیشه ‌ای، کوچک، گرمی)

خدمتقیمت به تومان
قیمت تعمیر ترازوی دیجیتالاز 300.000

قیمت تعمیر ترازوی دیجیتال آشپزخانه، شیشه ای، گرمی و سایر انواع ترازوهای دیجیتال درصورت فعال بودن گارانتی دستگاه، کاملا رایگان در نظر گرفته می‌شود. به همین خاطر است که داشتن گارانتی طولانی مدت و معتبر و همچنین خدمات پس از فروش در هنگام خرید ترازوی دیجیتالی مورد توجه می‌باشد. اما در صورت فعال نبودن و یا پس از اتمام طول دوره گارانتی دستگاه بر اساس عوامل گوناگونی محاسبه می‌گردد. برخی از مهم‌ترین مواردی که در تعیین قیمت تعمیرتاثیرگذار هستند، شامل موارد زیر می‌باشد:

  • نوع خرابی دستگاه
  • تعداد و نوع قطعات تعویض شده
  • اجرت ایاب و ذهاب

پس از بازدید و بررسی تکنسین ماهر و متخصص و باتوجه به موارد ذکر شده هزینه‌ی تعمیر ترازو قبل از شروع تعمیرات برآورد می‌شود و به اطلاع متقاضیان محترم خواهد رسید.

تعمیر ترازوی دیجیتال کوچک

از مهم‌ترین مزایای تعمیر ترازو در محل می‌توان به کاهش هزینه‌ی تعمیرات برای فرد مصرف کننده و صرفه‌جویی در زمان و انرژی اشاره نمود. همچنین درصورت امکات تعمیر در محل، روند تعمیرات با سرعت بیشتری پیش خواهد رفت و دستگاه در مدت کوتاه‌تری آماده خواهد شد.

شایان ذکر است شرکت‌های تولید کننده‌ی انواع ترازوهای دیجیتال (خانگی، شیشه ای، کوچک، گرمی) به طور معمول تمامی قطعات استفاده شده در محصولات خود را به بازار عرضه می‌نمایند، بنابراین کاربران در صورت بروز اشکال در دستگاه‌های خود و در هنگام نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات، با خریداری این محصولات اصل و با کیفیت، سلامت و عملکرد بی نقص دستگاه خود را برای مدت طولانی تضمین نمایند.

درصورت بروز اشکال در قطعات اصلی ترازوی دیجیتال مانند: باتری، شارژر، صفحه‌ی نمایشگر، قاب نمایشگر، کیبورد، سینی اندازه گیری، لودسل و… می‌بایست جهت جلوگیری از آسیب به سایر قطعات در کوتاه‌ترین زمان ممکن توسط تعمیرکاران متخصص و باتجربه مورد بررسی و بازدید قرار گیرند و نسبت تعمیر و یا تعویض آنها اقدامات لازم صورت پذیرد.

توجه داشته باشید که برخی از قطعات داخلی ترازوهای دیجیتال قابل تعمیر نمی‌باشند و درصورت خرابی این قطعات، تنها راه تعمیر ترازوی دیجیتال تعویض آنها خواهد بود.

اشکالات ترازوی دیجیتال (خانگی، شیشه ‌ای، کوچک، گرمی)

توجه داشته باشید که فرد تعمیرکار مناسب برای تعمیر ترازوی دیجیتال خانگی می‌بایست با هر کدام از قطعات دستگاه و چگونگی عملکرد آن‌ها آشنایی کامل داشته باشد. تجربه، تخصص مهارت لازم نیز به عنوان مواردی دیگر از خصوصیات مهم دیگر تعمیرکار شایسته در نظر گرفته می‌شوند.

مهم‌ترین و رایج‌ترین اشکالات و ایرادهای گزارش شده برای دستگاه که نیاز به تعمیر ترازو را به دنبال خواهند داشت، شامل موارد زیر می‌باشد:

  • دستگاه ترازوی دیجیتال دیگر کار نمی‌کند و روشن نمی‌گردد.
  • نور صفحه‌ی نمایشگر ترازوی دیجیتال کم شده است.
  • دستگاه ترازوی دیجیتال مدام روشن و خاموش می‌شود.
  • دستگاه ترازوی دیجیتال روشن می‌شود اما وزن را نشان نمی‌دهد.
  • دستگاه ترازوی دیجیتال از حالت کالیبره خارج شده است و وزن صحیحی را مشخص نمی‌کند.
  • و…
تعمیر ترازوی دیجیتال آشپزخانه

توصیه‌ی ما به شما همراهان عزیز استاده این است که در صورت بروز کوچک‌ترین رخداد غیرعادی در دستگاه ترازوی دیجیتال خانگی، شیشه ای، کوچک، گرمی، وزن کشی، زیر پایی، آشپزخانه و آزمایشگاهی به دنبال پیشگیری از بروز مشکلات بعدی هر چه سریع‌تر دستگاه را به تعمیرکار متخصص و  کاربلد جهت عیب‌یابی دقیق و تعمیر بسپارید.

طبقه بندی شده در