اسکرین میرورینگ سامسونگ کجاست؟ فعال سازی اسکرین میرورینگ

اسکرین میرورینگ سامسونگ

اسکرین میرورینگ سامسونگ یکی از قابلیت‌های پرطرفدار گوشی و تلویوزیون این برند محسوب می‌شود. شما می‌توانید با استفاده از این سیستم، صفحه گوشی موبایلتان را روی تلویزیون به نمایش بگذارید. همچنین می‌توانید سایر امکانات تلفن همراهتان را نیز به تلویزیون سامسونگ منتقل نمایید. در این صفحه از “استاده” مطالب مورد نیاز برای فعال سازی و استفاده از اسکرین میرورینگ سامسونگ بیان شده است.

اسکرین میرورینگ چیست؟

اولین سوالی که ممکن است برای شما ایجاد شود، این است که اسکرین میرورینگ سامسونگ چیست؟ همانطور که پیش‌تر نیز گفته شد، شما با استفاده از این قابلیت می‌توانید صفحه گوشی موبایلتان را بر روی صفحه تلویزیون به نمایش بگذارید. روش‌های مختلفی برای اجرای این قابلیت گوشی و تلویزیون سامسونگ موجود است که در ادامه به توضیح آنها پرداخته شده است.

نمایش فیلم، عکس، ویدیو و هرگونه محتوای صفحه گوشی سامسونگ با این قابلیت بر روی تلویزیون قابل اجرا است. اتصال بین گوشی و تلویزیون سامسونگ در این حالت با WIFI صورت می‌گیرد و اتصال به صورت بی سیم انجام می‌شود. شما علاوه بر اتصال گوشی به تلویزیون سامسونگ می‌توانید با این قابلیت، گوشی را به پرژکتور نیز متصل کنید.

همچنین اتصال لپ تاپ به تلویزیون سامسونگ با این سیستم فراهم شده است. برای استفاده از اسکرین میرورینگ سامسونگ هر دو دستگاه باید قابلیت پشتیبانی از این سیستم را داشته باشند. وصل کردن لپ تاپ به تلویزیون را در این صفحه از “استاده” بخوانید.

اسکرین میرورینگ سامسونگ کجاست؟

اگر قصد فعال سازی اسکرین میرورینگ سامسونگ را دارید و هم از گوشی و تلویزیون سامسونگ استفاده می‌کنید، این قابلیت با انجام چند مرحله ساده برای شما انجام خواهد شد. اسکرین میرورینگ گوشی سامسونگ با نام smart view در لیست بالای صفحه، نمایش داده شده است. اگر این گزینه برای شما موجود نبود، به تنظیمات موبایل خود بروید. سپس گزینه smart view را انتخاب کنید. البته اگر هر دو دستگاه شما سامسونگ نیست و یکی از آنها سامسونگ است، نگران نباشید؛ زیرا این امکان برای اکثر گوشی‌ها و تلویزیون‌‌های جدید فراهم شده است و می‌توانید به راحتی از این قابلیت استفاده کنید. شما می‌توانید با استفاده از این قابلیت صفحه نمایش تلویزیون را نیز به گوشی منتقل کنید.

دانلود نرم افزار اسکرین میرورینگ سامسونگ

علاوه بر استفاده از گزینه نام برده شده، شما می‌توانید از نرم افزارهایی که در ادامه ذکر شده‌اند نیز برای این کار استفاده کنید.

نرم افزار screen mirroring

نرم افزار screen mirroring

شما با استفاده از این نرم افزار بدون نیاز به انواع کابل می‌توانید از قابلیت اسکرین میرورینگ سامسونگ بهره‌مند شوید. برای استفاده از این نرم افزار از داشتن قابلیت wireless display تلویزیون مطمئن شوید.برای استفاده از این نرم افزار، پس از دانلود و نصب آن، گزینه start را انتخاب کنید. سپس به جستجوی تلویزیون شما پرداخته می‌شود و شما باید تلویزیونتان را انتخاب کنید.این نرم افزار بر روی اکثر گوشی‌های اندرویدی اجرا می‌شود.

نحوه فعال سازی زیرنویس تلویزیون سامسونگ و مشکل برعکس بودن آن را در این صفحه مطالعه کنید.

نرم افزار screen stream mirroring

نرم افزار screen stream mirroring

علاوه بر نمایش گوشی برروی تلویزیون سامسونگ می‌توانید برای نمایش انواع گوشی‌های اندرویدی نیز از این نرم افزار استفاده کنید.

سایر نرم افزارها:

 • 1001tv
 • Airscreen
 • Fastcast

فعال سازی اسکرین میرورینگ تلویزیون سامسونگ

 1. تلویزیون را روشن کنید.
 2. تلویزیون و گوشی را به یک وای فای مشترک متصل کنید.
 3. وارد پنل تنظیمات سریع گوشی بشوید.
 4. گزینه smart view را انتخاب کنید.
 5. تلویزیون‌های اطراف شما شناسایی خواهند شد؛ تلویزیونتان را انتخاب کنید.
 6. به تلویزیون درخواست اتصال گوشی داده می‌شود؛ درخواست را قبول کنید.

متصل کردن گوشی به تلویزیون سامسونگ با نرم افزار smart things

 1. نرم افزار نام برده را بر روی گوشی و تلویزیون دانلود کنید.( برای تلویزیون سامسونگ معمولا این نرم افزار موجود و تنها به به‌روزرسانی نیاز دارد.)
 2. تلویزیون را روشن کرده و آن را به همراه گوشی به یک وای فای متصل کنید.
 3. برنامه را در گوشی باز کنید.
 4. افزودن را انتخاب کنید.
 5. در لیست باز شده، تلویزیون خود را انتخاب کنید.
 6. از تلویزیون، گزینه آپشن‌های بیشتر را انتخاب کنید.
 7. گزینه پخش صفحه نمایش را انتخاب کنید.

مطالب مرتبط برای شما...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *