نرم افزارهای ارائه شده و موجود برای تبدیل گوشی به پروژکتور تنها نوعی “شبیه ساز” پروژکتور می‌باشند و جهت تفریح و سرگرمی کاربران برنامه نویسی شده اند. به بیانی دیگر برنامه‌های تبدیل گوشی به پروژکتور در واقعیت کاربرد اجرایی ندارند. ما در این صفحه از استاده قصد داریم به معرفی بهترین برنامه‌ تبدیل گوشی به پروژکتور برای آیفون و اندروید را به شما همراهان عزیز استاده بپردازیم و مهم‌ترین ویژگی‌ و مزایای آنها را بررسی نماییم.

از شما عزیزان دعوت می‌نماییم تا انتهای این مطلب از استاده مگ همراه ما باشید.

برنامه شبیه ساز تبدیل گوشی به پروژکتور HD Video Projector Simulator برای اندروید

برنامه شبیه ساز تبدیل گوشی به پروژکتور

همانطور که پیش‌تر اشاره شد، اپ تبدیل گوشی به پروژکتور تنها برای شوخی، سرگرمی و فراهم آوردن لحظاتی مفرح کنار خانواده و عزیزان کاربرد دارد؛ زیرا تکنولوژی تلفن‌های همراه امروزه قادر به فراهم نمودن شرایطی که بتوانید یک پروژکتور واقعی داشته باشید را ندارند.

به عبارتی دیگر در حال حاضر برنامه تبدیل گوشی به پروژکتور واقعی ساخته نشده است که بتواند تصاویر موجود در تلفن همراه را  بر روی دیوار یا پرده نمایش دهد و این برنامه‌ها تنها برای بازی و سرگرمی کاربرد دارند.

برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های برنامه‌ی تبدیل گوشی به پروژکتور HD Video Projector Simulator (برای اندروید) شامل موارد زیر می‌باشد:

  • به صورت کاملا رایگان و بدون نیاز به پرداخت درون برنامه‌ای خدمات خود را ارائه می‌دهد.
  • از محیط کاربرپسندانه برخوردار است که استفاده از آن را بسیار آسان مبدل نموده است.
  • با کمک این نرم افزار می‌توانید لحظات سرگرم کننده و شادی را به همراهی دوستان خود داشته باشید.
  • نرم افزار تبدیل گوشی به پروژکتور همانند یک پروژکتور ویدیوی مورد نظر را شبیه سازی می‌نماید.
  • همچنین با کمک برنامه‌ی تبدیل گوشی به پروژکتور HD Video Projector Simulator می‌توانید جلوه‌های ویژه به تصاویر خود اضافه فرمایید تا از ظاهر زیباتر و کارآمدتری برخوردار شوند.

برای مشاهده لیست برنامه های اتصال گوشی به تلویزیون روی لینک کلیک کنید و از آن بهره ببرید.

دانلود برنامه شبیه ساز تبدیل گوشی به پروژکتور HD Video Projector Simulator برای اندروید

شما همراهان عزیز استاده می‌توانید جهت دانلود نرم افزار سرگرم کننده و شگفت انگیز HD Video Projector Simulator برای اندروید که برای تبدیل گوشی به پروژکتور کاربرد دارد، بر روی لینک رایگانی که پایین‌تر ضمیمه شده است کلیک فرمایید.

لینک دانلود برنامه تبدیل گوشی به پروژکتور روی دیوار:

https://dl.leanroid.com/app/G-L/hd-video-projector-simulator.apk

طبقه بندی شده در