شکستگی پنل و ضربه خوردگی صفحه تلویزیون از طرف کارشناسان زیر قابل تعمیر یا تعویض نیست.

تعمیر مانیتور ال جی همانند تعمیرات سایر لوازم برقی، نیاز به تجربه و تخصص دارد. بنابراین هنگام خراب شدن آن، لازم است تعمیر مانیتور ال جی  توسط تعمیرکاران حرفه‌ای و متخصص انجام گیرد. به عبارتی دیگر باید گفت هنگام خرابی مانیتور ال جی بهتر است که تعمیر لپ تاپ، توسط نمایندگی تعمیرات مانیتور ال جی انجام شود تا خرابی دستگاه برطرف شده و همچنین خدمات با کیفیتی را نیز دریافت نمایید. حال در این صفحه از خدمات استاده سعی داریم به معرفی تعمیرکار جهت تعمیرات مانیتور الی جی و هزینه تعمیر مانیتور ال جی در سال 1401، بپردازیم.

قیمت برد پاور مانیتور ال جی

کاربران گرامی، تمامی قیمت‌های اعلام شده در استاده به‌صورت حدودی می‌باشد.

قطعهقیمت به تومان
برد پاور 1755s 1.000.000 تا 1.400.000
برد پاور 42w57000 1.000.000 تا 1.400.000

همچنین قیمت تعمیر برد پاور مانیتور ال جی نیز به میزان خرابی و آسیب دیدگی قطعات برد پاور بستگی دارد. برای مثال در بعضی از مواقع، برد پاور باید تعویض شود تا خرابی مانیتور ال جی برطرف شود. در حالیکه در بعضی از مواقع نیز با ترمیم یا تعویض قطعات الکترونیکی مانند خازن یا مقاومت، خرابی دستگاه برطرف خواهد شد. بنابراین هزینه تعویض برد با ترمیم قطعات متفاوت بوده و طبعا بیشتر خواهد بود.     

قیمت برد پاور مانیتور ال جی

قیمت تعمیر مانیتور ال جی در سال 1402

کاربران گرامی، تمامی قیمت‌های اعلام شده در استاده به‌صورت حدودی می‌باشد.

خدمتقیمت به تومان
قیمت تعمیر مانیتور ال جیاز 800.000 تا 2.000.000
قیمت برد پاور مانیتور ال جی 1.000.000 تا 1.400.000
قیمت مین برد مانیتور ال جی 2.000.000 تا 2.800.000
قیمت بک لایت مانیتور ال جی 900.000 تا 1.200.000

با کلیک کردن روی لینک، می‌توانید 3 تا از قویترین و بهترین نرم افزار ریکاوری هارد را بشناسید و هارد را ریکاوری کنید.

عوامل زیادی بر قیمت تعمیر مانیتور ال جی موثر هستند و این عوامل باعث می‌شود قیمت تعمیر مانیتور، متغیر شود که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • نوع دستگاه
  • میزان خرابی
  • نوع تعمیر( میزان کاری که در زمان بررسی و عیب یابی دستگاه انجام شده است.)
  • دوری یا نزدیکی مرکز تعمیرات که باعث کاهش یا افزایش هزینه‌های رفت و آمد خواهد شد.
  • هزینه تعمیر یا تعویض قطعات آسیب دیده دستگاه
  • دستمزد تعمیرکار کامپیوتر
  • یکی دیگر از عواملی که بر هزینه تعمیرات مانیتور ال جی، موثر است این است که کدام بخش از دستگاه آسیب دیده است.

حهت اقدام برای تعمیرات لپ تاپ در محل می‌توانید با شماره‌های موجود در همین صفحه از استاده تماس بگیرید.

برای مثال قیمت تعمیر مانیتور ال جی شکسته شده به میزان خرابی قطعات آن، بستگی خواهد داشت. در چنین شرایطی، تعمیرکار متخصص به بررسی خرابی پرداخته و با استفاده از تجهیزات لازم و قطعات با کیفیت به تعمیر مانیتور شکسته می‌پردازد. در چنین شرایطی ممکن است فلت‌های مانیتور پاره شده باشند که در این صورت، تعمیرات، هزینه چندانی نداشته و با ترمیم یا در صورت لزوم تعویض آن‌ها، مانیتور ال جی، تعمیر خواهد شد اما در صورت شکسته شدن ال سی دی، راهی جز تعویض آن، وجود ندارد که هزینه تعویض، نسبتا بالا خواهد شد. در حقیقت قیمت پنل و اجزای دیگر بالا می‌باشد و همین موضوع سبب می‌شود که هزینه تعمیر مانیتور شکسته شده، بالا باشد.

قیمت تعمیر مانیتور ال جی

به طور کلی طبق آمار، هزینه تعمیر مانیتور ال جی به صورت جدول بالا برآورد شده است که با توجه به نوع خرابی مانیتور، این قیمت‌ها بالاتر یا پایین‌تر خواهد بود. همچنین این قیمت تعمیری که اشاره شد برای تعمیر مانیتور بوده و در صورتیکه خرابی به گونه‌ای باشد که تعویض مانیتور نیاز باشد، هزینه‌ی تعمیر مانیتور بسیار بالا خواهد شد.

خدمات تعمیرات مانیتور ال جی

زمانیکه تعمیر مانیتور ال جی توسط مرکز معتبر آن، انجام می‌شود، خدمات زیادی دارد که برخی از مهم‌ترین آن‌ها به صورت زیر می‌باشند.

خدمات تعمیرات مانیتور ال جی

تعمیر کارت گرافیک مانیتور ال جی

یکی از خدمات تعمیرات مانیتور ال جی، تعمیر کارت گرافیک آن است. در بعضی از مواقع، زمانیکه مانیتور روشن است شما تصاویر را به صورت بهم ریخته مشاهده می‌کنید. همچنین ممکن است تصویر مانیتور سیاه شده باشد. در واقع تمام این علائم، نشانه‌ی خراب شدن کارت گرافیک مانیتور ال جی است که باید به صورت تخصصی تعمیرات شود.

دلایل زیادی سبب خراب شدن کارت گرافیک مانیتور ال جی می‌شود که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به نوسانات برق، ورود رطوبت به مانیتور، وارد شدن ضربه به مانیتور و… اشاره نمود.

تعمیر مین برد مانیتور ال جی

مین برد دستگاه به عنوان قلب آن، شناخته شده است. در حقیقت این برد از تعداد زیادی قطعات مختلف الکترونیکی تشکیل شده است که به بخش‌های مختلف دستگاه، دستور خاصی را ارسال می‌کند و زمانیکه هر یک از قطعات، دچار خرابی شوند، آسیب‌های جدی را به مین برد دستگاه وارد می‌کنند.

علائم زیادی از قبیل روشن و خاموش شدن مانیتور، نبود صدا یا تصویر مانیتور و… وجود دارند که نشانه‌ی خرابی مین برد مانیتور ال جی می‌باشد. در این شرایط، تعمیرکار متخصص با تجهیزات لازم و قطعات با کیفیت به ترمیم قطعات آسیب دیده می‌پردازد و در صورت لزوم نیز آن‌ها را تعویض می‌کند. علت کار نکردن اسپیکر لپ تاپ و ۷ روش برای حل مشکل

تعمیر پاور تغذیه مانیتور ال جی

پاور تغذیه یا منبع تغذیه همانطور که از نامش پیدا است وظیفه‌ی رساندن تغذیه به سایر قسمت‌های دستگاه را بر عهده دارد. در حقیقت برد پاور، انرژی الکتریکی قطعات دستگاه را تامین کرده و  جریان برق را نیز به  تمام قسمت‌ها منتقل می‌کند.

برد پاور، یکی از قسمت‌های مهم مانیتور ال جی می‌باشد به طوریکه اگر این قسمت دچار خرابی شود، در بخش‌های دیگر دستگاه نیز اثر گذاشته و باعث می‌شود که دستگاه به صورت صحیح کار نکرده و یا روشن نشود.

علائم زیادی مانند خاموش شدن مانیتور، روشن نشدن دستگاه، دیر روشن شدن دستگاه و… وجود دارند که نشان از خرابی پاور می‌باشد. در این مواقع متخصص برای تعمیر پاور با بررسی‌های لازم، آن را عیب یابی کرده و سپس با وسایل و قطعات اورجینال به ترمیم یا تعویض قطعات می‌پردازد.

نتیجه گیری

برد پاور مانیتور ال جی یکی از بردهای مهم و حساس دستگاه است که اگر دچار خرابی شود بر عملکرد قسمت‌های دیگر دستگاه نیز اثر گذاشته و باعث می‌شود که سایر قسمت‌ها به درستی کار نکنند. همچنین ممکن است باعث روشن نشدن دستگاه نیز شود. در واقع این برد از قطعات الکترونیکی مختلفی تشکیل شده که در صورت خرابی قطعات، باید به ترمیم یا تعویض قطعه‌ی آسیب دیده بپردازید. در حالیکه در بعضی از مواقع ممکن است خرابی برد پاور به گونه‌ای باشد که برای تعمیر دستگاه باید برد پاور، تعویض گردد. قیمت برد پاور مانیتور ال جی نیز با توجه به نوع دستگاه متفاوت می‌باشد.

هزینه تعمیر مانیتور ال جی در سال 1401 به موارد متعددی مربوط می‌شود که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به نوع و میزان خرابی مانیتور، نوع قطعات تعویض شده، دستمزد تعمیرکار، هزینه‌ی رفت و آمد و… اشاره نمود.

طبقه بندی شده در